WoWs invite kód na loď + premiák

Máme tu informaci o dalším novém kódu do World of Warships, jeho zadavatel dostane při aktivaci svého účtu premium loď Aurora a sedm dní premium účtu. Nutno podotknout, že to funguje pouze na úplně nové WG účty, nelze to tedy použít na účet, na kterém jste už dříve hráli některou z her WG, tedy například WoT. Každopádně pokud znáte někoho, kdo nehrál tanky, ale chce hrát lodě, tuto informaci mu předejte.

Znění kódu: PAYSAFECARDWOWS

Za informaci děkuji hráči GeneralCornutok.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

9 komentářů k “WoWs invite kód na loď + premiák”

 1. hugomm napsal:

  Super, velká vďaka :)

 2. petyh napsal:

  hmmm…. škoda, pár dní premka by se mi hodilo… a lodička taky…. :-)

 3. FaBort napsal:

  Konečne :-) pisu z mobilu

 4. Krutipirko napsal:

  Tak jsem si zalozil novej mail, ze ty lode taky prubnu…díky za kod. Abych se dostal na stránku, pouzil jsem strejdu googla….a hned prvni mi vypadly mody na lode. Napr https://www.youtube.com/watch?v=A-F4-dFtdKY To jako fakt? Má to smysl vůbec instalovat? Btw…kterej dobrák mi sebral nick z tanků a používá ho na lodích?! :-/ :-DD

  • Pet424 napsal:

   ehm nikdo ti nick nesebral do lodi se mužeš přihlást stejným mailem a heslem jak do WoT a budeš mít ten nick co ve WoT

  • Krutipirko napsal:

   Ok, diky za reakci. Jinak jsem neodolal, nainstaloval, díky wot.cz za Auroru :-) a celkem mě to baví. Juknu na nějaký tvoje/vaše videa, ať nelamim.

  • honza napsal:

   ten nick sis sesbral sam sobe kdyz rikas ze mas novy ucet, tak ten svuj si blokujes ty

 5. HerrJosef napsal:

  Jo, Aurora 😀 Znáte o ní ten vtip?
  Víte jaká je nejničivější zbraň na světě? No přece Aurora, jednou vystřelí a půlka kontinentu je na sto let v troskách 😀