WoWs: Blíží se nové převratné vybavení?

Jak to vypadá, do World of Warships se blíží nový a velmi zajímavý kus vybavení pro křižníky 8., 9. a 10. tieru. Bohužel budou zklamáni majitelé německých a japonských lodí, protože „radar“, jak Wargaming nové vybavení nazval, bude možné namontovat pouze na sovětské a americké lodě. A proč je nové vybavení tak převratné? Umožní sovětským a americkým křižníkům od T8 do T10 na malou chvíli „rozsvítit“ všechny nepřátelské lodě v cca 9-12km kruhu od lodi. Jak to vypadá, i lodě za skálou nebo v dýmu.

Toto jsou kompletní charakteristiky radaru pro jednotlivé lodě.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

16 komentářů k “WoWs: Blíží se nové převratné vybavení?”

 1. coco (t) napsal:

  Torpédoborce nejsou OP. Jsem lamka a na us DD jsem skoro komplet fialovej 😀 zatim na t6.

  • MarfyArt napsal:

   Farragut je parádní lodička… Dost nerad jsem ho předevčírem prodával… :)

   • coco (t) napsal:

    Na mahana jsem zvědav a cele jsem to rozjel jen na teamovky který stejně nehraju 😀

 2. k...o...l...p napsal:

  Souhlasim,mam Baltimore a popravdě snim raději nehraji.Velkej,bez torped,malej dostrel a rychlost taky nic moc!Jak to pak ma clovek hrat? ..

 3. MarfyArt napsal:

  No a co Kutuzov? Dostane ho také? Nebo bude mít jen svůj unikátní čoud? Americkej NO bude s radarem mít hned v týmovkách větší smysl. No, uvidíme…

 4. k...o...l...p napsal:

  Kde se daji sehnat mody?diky za radu

 5. Tony_Z napsal:

  No, tak to mi je na Mogami i Admirálu (Hip)Hopperovi platný jak mrtvýmu zimník. Ale fajn, amici nemaj torpéda, tak budiž jim to přáno, sověty zatím nehodnotím.

 6. Gruxter napsal:

  Asi ty křižníky začnu zkoumat. Chci se pomstít torpedoborcum 😀

 7. radekoskar napsal:

  Co vím, tak paradoxně měli na lodích první radary němci, pak se začali chytat britové ( v reakci na německo) a až potom tyto dvě země obdařené novým doplňkem, ale ok, budiž to hra 😉

 8. SteelFox napsal:

  Add „nové vybavení nazval, bude možné namontovat pouze na sovětské a americké lodě.“ … ok, a co unikátního budou mít japonské a německé lodě ?

 9. Lhocan napsal:

  Čau Houmere, nevíš prosím tě jak se dá zablokovat ve wows kurzor myši? při bytve mi to pořád litá s tím jak zaměřuje a během. hry běžné otevře několik oken ve Windows, nebo vyskočí na spodní listu. Vím ze se objeví po zmáčknutí ctrl, ale on je aktivní i ve hře a to je problém! Ve wot to nedělá tam problém nemám. Dik za odpovědi jestli někdo ví