WoT: Blitz spuštěn na počítače Mac

Už je to nějaký čas, co byla mobilní verze World of Tanks: Blitz spuštěna pro majitele Windows 10. O tom, jaké problémy to způsobuje, že spolu mohou hrát hráči na desktopových i mobilních Win a ten, kdo hru hraje na klávesnici a myši, má úžasnou výhodu, o tom jsme tu už psali. Nyní byl Blitz spuštěn i pro počítače Mac společnosti Apple, tedy pro uživatele operačního systému OS X.

Andrej Rjabovol, jeden z šéfů vývoje World of Tanks: Blitz uvedl: „Jedním z našich cílů je rozšířit unikátní systém tankových soubojů ve World of Tanks: Blitz na širokou paletu různých platforem a přístrojů. Proto chápeme vývoj WoT: Blitz nejen jako přidávání obsahu a vylepšování samotného hraní, ale také jako zvětšování komunity, která bude moci hru hrát kdekoli, kdykoli a jakkoli se jí zamane.

Nakonec důležitá poznámka – hráči Blitz na přístrojích s OS X budou chodit do bitev s uživateli Win 10 verze, tedy i s těmi, o nichž jsme psali na začátku, kteří si Blitz jednoduše upravili na možnost hraní na desktopu.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

5 komentářů k “WoT: Blitz spuštěn na počítače Mac”

  1. Johny75 napsal:

    Docela pěkný video po dlouhý době

  2. SpongeBob bez kalhot napsal:

    Je to asi hodně OT, ale Adrike a spol. z toho budou mít radost. Mód pro artiny, BattleAssistant v1.3.4 má novou funkci. Pokud při výstřelu budete držet L.Alt, můžete sledovat přesnou dráhu střely (kamera poletí se střelou).