WoT Blitz: Reklama přímo ve hře

Mapa Přístav, která se do World of Tanks vrátila prostřednictvím mobilní aplikace World of Tanks: Blitz, v těchto dnech prošla jaksi „potají“ poměrně zajímavuo změnou a do World of Tanks přinesla prvek, který jsme doposud neznali. Přímo ve hře totiž dělá reklamu firmě Razer. S ní Wargaming spolupracuje už řadu let, kdysi byly hardwarové balíčky právě od firmy Razer jedinou možností, jak získat PzKpfw IV Hydro. Obrázky reklamy ve WoT: Blitz jsou v článku.

Reklama firmy Razer ve WoT: Blitz

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

16 komentářů k “WoT Blitz: Reklama přímo ve hře”

 1. marty napsal:

  no paráda už se to blíží, reklamní balíčky pro dané servery, teď už ten zelenej mimozemskej dement na mě bude brzo čumět i z wotka, chjo …

 2. topi_defender napsal:

  Čoskoro keď bude niekto chcieť zničiť tank, tak mu naskočí reklama na nejaký produkt 😀 .

 3. Geokex napsal:

  Na dálnici ve velkém wotku jsou taky billboardy, tak třeba tam 😀

 4. black_adder napsal:

  prekvapilo me spis ze to tak dlouho trvalo. na pc wot kdy je nejakych 80 mega uzivatelu (aktivnich nevim) ale i tak je to dokonaly prostor pro reklamu. mapy rozlehle … jen nevim kam by dali na prochorovce napr. mcdonalda a starbucks?. :)

  • Grass42 napsal:

   No jednoduse bude to levitovat ve vzduchu 😀 😀

  • SpongeBob bez kalhot napsal:

   Přidali by na oblohu vzducholoď, která by na sobě měla reklamu.

   • Grass42 napsal:

    Tak nejak :D. A stejne jako v blitzu privazanou provazkem k zemi 😀

 5. Andrey_P napsal:

  na PC by to modeři rychle smatli z povrchu zemského, když umí předělat všechny mapy na zimní, myslím, že by to pro ně byla brnkačka…

  • darwidlo napsal:

   Oni si napřed připraví půdu, zakážou mody – šahání na soubory a až pak nastoupí reklama :). Nj je taková dobra velké firmy už dovno pochopily že tu je urcity potencial jen to je uzkoprofilové zatím. Ale na hw , energetáky, oblečení pro mladé už mužou implementovat klidně.

   • darwidlo napsal:

    doba

    • black_adder napsal:

     vzhledem ze to hraje 95% chlapu od 5 do 99 let tak muzou inzerovat prakticky vsechno pro chlapy (auta, hadry, kosmetika, technika atd atd….) mno a protoze k chlapovy patri zenska tak i darkove veci co davaj chlapy zenskym … kosmetika, sperky, zajezdy … mno myslim je naopak rozsah mozne inzerce nepreberny. :)

 6. Mydriman napsal:

  Brzo si budeme moct jako hráči nahodit reklamu přímo na Tank. WG bude dostávat prachy od firmy za reklamu a hráč bude dostávat goldy od WG že pro ně dělá pojízdný billboard :)

  • MortorTanker napsal:

   Nebo ji tam nahodí všem a za odstranění zaplať.

 7. Marian49 napsal:

  Ja si zavesim prives s reklamou a budem ho tahat za tankom. ☺

 8. touster_cz napsal:

  tak mě zatim stačí že když jedu na plzni tak si posádka tanku nemůže zapálit.

 9. Marak70 napsal:

  Vůbec mi nevadí, že je to reklama. Mě se to tam líbí. :)