Znovu aktualizováno: WoT garážové bitvy

Znovu aktualizováno | Začínají se pomalu „vylupovat“ informace o screenech, které jsme tu včera zveřejnili. Jde o nový mód, který se jmenuje „Domination“ („Nadvláda“) a jak někteří spekulovali, půjde o jistou formu garážových bitev. V nich, pokud je váš tank zničen, můžete do téže bitvy znovu naskočit s jiným vozidlem. Uvedení módu se čeká v aktualizaci 9.9 a vice informací o něm je v článku.

Popis módu:
– každá bitva trvá 10 minut
– jde o bitvy 15 vs. 15
– do bitvy se dostanete pouze pokud použijete vozidla daného eventu
– po zničení vozidla v bitvě s znovu dostanete na spawn, kde můžete vybrat další vozidlo z garáže a opět se zapojit do bitvy
– na mapě jsou umístěny vlajky, hráči je sbírají tím, že přes ně přejedou a pak je převezou na vlastní základnu
– cílem je získat daný počet bodů za vlastnictví vlajky, než bitva skončí
– body jsou rozdávány za zničení tanku (1 bod), sebrání vlajky (5 bodů)
– bitva končí buďto tím, že jeden z týmů dosáhne na předem stanovený počet bodů, nebo tím, že vyprší čas

Na mapě je šest vlajek, neutrálních pro oba týmy, které musí být získány a poté převezeny na místo uložení. Poté se vlajka respawne. Pokud je nosič vlajky zničen, vlajka je ponechána na místě a může ji znovu zvednout kdokoli další. Pokud ale zůstane na zemi dlouho, zmizí a znovu se respawne.

Zde jsme psali o tom, že WG testuje klasický random s respawny.

Zdroje:
https://twitter.com/worldoftanks/status/593496846976221184
http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/04/new-mode-in-98.html
http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/04/description-of-98-mode.html

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

32 komentářů k “Znovu aktualizováno: WoT garážové bitvy”

 1. el barto napsal:

  No sem zvedav co se z Toho vyklube

 2. Buldozer napsal:

  Tipnul bych si na booty. Jinak malé info z kuchyně – chystají se nám v bitvách změny počasí v průběhu bitvy a nebude to dlouho trvat a přijde to do hry :)

  • carramba66 napsal:

   Díky za supertajné info ze supertajné kuchyně. Nenech se rozhodit tím, že jsme o tom psali už v úterý.

   • DeifSk napsal:

    Vím, že to není k tématu. Když jsem před pár lety začínal s WOT, byla verze 8.5. Ano, ta verze, kde SPG trefovaly přes celou mapu s přesností odstřelovače a konkrétně německý GW panther mě posílal s Jpanterem okamžitě do garáže na jednu ránu a bývalá KV1S prorvala IS 3 se základním nábojem za 400 dmg.

    Pak mě naštve, když zkoumám nějaký tank, např. WTE 100, tak předtím, než ho koupím je nerfnutý. To samé mě teď čeká s GC, předtím mě to potkalo s chafee, náhrada T37 ale je dobrá, a než jsem stihl koupit hallcata, tak byl opět nerfnutý a to pamatuji, že tier 4 nebo 5 proti hallcatu neměl svého času šanci.

    Zeptám se, kdo touží po tom, mít ve hře stále více vyrovnané tanky ? Není to právě na škodu ? Koupil jsem před půl rokem T-34 a kdybych ji neměl v garáži a nedal do toho ty peníze, tak bych tu hru v dnešní podobě už ani nehrál, protože právě to pěkné, ta rozmanitost hry se postupně vytrácí.

    Nebo jsem taky úplně vedle mísu a pletu se. Proč neudělat anketu např IS 7 buff či nerf ? Ale takovou anketu, kde to ti lidé zdůvodní, proč to chtějí tak udělat. Nerf z důvodu, že IS 7 někdo neprostřelí se stíhačem typu Jtiger, Jp2 a podobně mi skutečně nepřijde jako argument.

 3. antraros napsal:

  Bude to nový herní mód, ale raději bych byl za singleplayer…ten bude, až se AW rozjede a nedej bože se jí začne dařit… .

 4. carramba66 napsal:

  Deathmatch random style „každý za sebe“ (i kdyby to byly dva týmy) = v životě na to nevlezu. Lidi nechápou, jaký je rozdíl mezi HE a AP municí, nevěřím, že nějaká významná část z nich pochopí systém respawnů nebo něco podobného. Natožpak aby to někdo smysluplně využíval, to jsem se asi zbláznil…

  Ovšem super by to mohlo být, kdyby to bylo týmové. Bojoví velitelé se budou muset učit nové taktiky :)

 5. Jéčko napsal:

  Nechci to nějak hejtit předem, ale podle mě to bude strašná volovina 😀 😀 aby to nedopadlo jak s historickejma bitvama 😀

 6. MarfyArt napsal:

  To zavání opravdu pokusem o singleplayer… Podle mě i zmíňka o tom, že by se v budoucnu mohly vrátit historické bitvy tomu trochu nasvědčuje… Vždyť pouze hra proti botům ve stylu historických bitev mi připadá jako jediná vyváženější možnost, jak toto do hry vrátit…

 7. Trojan5000 napsal:

  Mám pocit že to bude boj proti botom ! :)

 8. tyger60 napsal:

  nee tak jsem si myslel ze to bude jedina hra bez botu a tekom tohle

 9. noob napsal:

  Na vrcholu stromu BatChat 25 t a každý den 10 goldů po celý měsíc. Viz. nové mise ve hře.

  • destro napsal:

   nejsem ingame, ale zu zacla mise na francouzsky arty ?

 10. Docky napsal:

  Pro mne osobně nezajímavý hnus už podle té minimapy…

  • Najlvin napsal:

   Opravdu smysluplný komentář, když ani pořádně nevíme, o co že to vlastně půjde 😀

   • DockyCZ napsal:

    A ejhle! Najednou to víme, a moje reakce? Naprosto stejná..hnus… Rozhodně ro zkusím, ale myslím že jednou a pak už tenhle mod hrat nebudu

 11. destro napsal:

  ty repair zony vypadaji dobre, asi fakt system Capture to Flag

 12. nevim napsal:

  ja v tom vidim ten PvE mod 😀

 13. Najlvin napsal:

  Podle mě by to opravdu mohl být další typ týmové bitvy, kde bude potřeba ukrást vlajku a dovést ji na zeleně vyznačené místo, zatímco druhý tým se tomu bude snažit zabránít a bude muset ty dvě vlajky uhlídat. Soudím podle toho, že stejně jako v týmových bitvách jsou tam základny s vlajkami dvě a evidentně obě patří jednomu týmu. Źádný boty bych v tom nehledal, vzhledem k tomu, že jsou na mapě vyznačeny i dva respawn pointy pro oba soupeřící týmy. Pokud by mělo jít o boty, tak tam přece nebudou mít vyznačený, odkud začínají. Tohle prostě sedí na dva týmy – jeden má za úkol krást vlajky a druhý jim to bude bránit, stejně jako to teď funguje s obranou dvou základen v týmovkách :-)

 14. cernjir napsal:

  Vypadá to zajímavě :-), každopádně mě napadl ještě jeden herní mód, kterým by se WG mohlo inspirovat Unreal Tournament 2003, kde byl herní mód na vlajky. V něm každý tým měl svou vlastní vlajku, kterou si musel bránit né před capováním, ale před ukradnutím nepřítelem. Vyhraje ten tým, který behem stanoveného času hry ukradne co nejvíce nepřátelových vlajek. V UT2003 se hrálo za paňáky, ve WOTku by to s tankama vypadalo mnohem zajímavěji. Kdo někdy hrál UT2003 konkrétně mód vlajky, ví o čem mluvím :-)

 15. destro napsal:

  Tak je to Event, ted to psali na FB

 16. […] – do testování přibyl nový mód (v separátním článku zmíněný mód garážových bitev „Domination“) – bylo změněno 36 individuálních […]

  • tankista napsal:

   Takže to bude podobné k tanki online.
   Jednoznačně dávám minus.

 17. carramba66 napsal:

  No jistě, co by to bylo jinýho :)

 18. DveStranky napsal:

  na FB k tomu psali z WoT toto: Zatím máme jen pár ifno: bitvy 15 proti 15, hlavním cílem bude obsazení základny a získání nepřátelskké vlajky, akce bude časově omezená pro vozidla: Object 140, Т110Е5 and AMX 50B, které dostanete spolu se spuštěním:)

 19. Michal napsal:

  Todle funguje ve War Thunder. Respawn.

 20. Salamantr napsal:

  Tento mód bude odebrán v patchi X.YZ, tka jako hist. bitvy 😉 😀

  • k0n0p napsal:

   A než se tak stane, je potřeba si to alespoň trochu užít.

 21. misora napsal:

  Vypadá zatím na slušnou pí*ovinu

 22. borakira napsal:

  jestli tohle ma byt velka vec :) no nevim co jeste od WG cekat … tohle me vubec neoslovilo…. jinak 27.5.2015 zacina test AW (pristupny za balicek v predprodeji, … odolal jsem nekoupit teda hodne dlouho 😀 )

 23. Wolf903 napsal:

  bojim se celkem toho aby to nedopadlo jak ve WT. kempeni hracu na respawnu a zabijeni znovuozivenych hracu jeste nez se poradne rozkoukaji.. Ve WT je toto celkem bezne v leteckych bitvach.

 24. Hacker napsal:

  V jiných hrách tohle již dávno bylo např. CoD, mohlo by to být zajímavé, ale trochu se obávám, že se to zvrhne na závody malých rychlých medek z bodu A do bodu B. No co vyzkoušíme uvidíme třeba tenhle mod vydrží i více jak jeden patch.

 25. DJW_ napsal:

  WG banda musí byť zúfalá keď kopíruje WarThunder.. :)