WG uvolňuje nicky neaktivních účtů

Měli jste někdy zájem o účet, který byl kdysi zaregistrován na zajímavém nicku a je zjevně neaktivní? Třeba budete mít možnost. Wargaming spustil program na přejmenovávání neaktivních účtů na „technická jména“, čímž je připraví na uvolnění pro veřejné použití.

Jak to funguje? Majitel neaktivního účtu dostane mail s výzvou, aby se do deseti dnů přihlásil. Pokud tak neučiní, účet bude přejmenován na dočasné technické jméno a původní nick bude uvolněn k dalšímu použití. Zatím tedy pouze v Rusku, není známo nic o tom, zda se totéž chystá i v Evropě, nicméně dá se to očekávat.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/05/wargaming-renames-inactive-accounts.html

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

7 komentářů k “WG uvolňuje nicky neaktivních účtů”

 1. MrCokkie napsal:

  Matička Rus je na tom ZASE lépe

  • cNNk napsal:

   Tak bezi to tam pomalu o rok dele a pocet hracu je mozna 6x takovej …takze tam maj s nickama asi trosku vetsi problem.

 2. beroun napsal:

  Já jsem před měsícem psal na podporu s dotazem zda by cizí, 2 roky neaktivní účet mohl být vymazán abych pak si mohl tam dat jméno které chci, a prý to není možné.
  Tak to jsem zvědavý…

  • Bukanýr napsal:

   Pokud má na tom uctu neco odjeto, pochybuju, ze to povolí. Preci jen dva roky je hrozne malo. Jiná jsou ucty s nulou bitev…

 3. joni napsal:

  jednou mi ukradli účet a pořád je aktivní.Ikdyž jsem chtěl aby ho zrušili tak same kecy a vrátit mi ho nevrátili.Tak doufám že tam bude

  • Bukanýr napsal:

   Hele nekecej… Urcite jsi totálně selhal v zabezpečení a ukradli ti ho i s mailem. Jináč staci např pouze jedna platba kartou jako důkaz, ze účet je tvůj…

  • Wysch napsal:

   Tady bych si dovolil tě požádat o detaily postupu. Protože zákaznická podpora přesně tohle řeší a na 99% vyřeší. Přesně, jak píše Bukanýr, prokázat, že se jedná o tvůj účet a je po starostech. A prokázat se to dá jednoduše, i kdybys nedejbože nikdy nic nekoupil.