WG na E3: WoT pro Xbox One ještě letos

Na herním veletrhu E3 je samozřejmě přítomen i Wargaming. V rozhovoru s T. J. Wagnerem, manažerem společnosti Wargaming pro konzolové verze World of Tanks, byly zveřejněny zajímavé informace o tom, co se bude dít s verzí pro Xbox one. Tato verze přijde ještě v letošním roce, bude obsahovat Havok a mj. i velmi kvalitní zpracování mraků technologií HDR.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/06/wargaming-on-e3.html

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

17 komentářů k “WG na E3: WoT pro Xbox One ještě letos”

 1. peripsen napsal:

  WOW :O

 2. carramba66 napsal:

  Hlavně to vypadá, že když vystřelí arcka, tak spálí kus trávy, to je super :)

  • Harty 70 napsal:

   Můžu jí pak díky tomu najít?

   • TomCook napsal:

    Tak určitě. Když dojede k místu, kam dopadl její granát a stoupne si k němu. Akorát nevím, jak by to vypadalo v praxi. Hlava skloněná, člověk hledá ohořelý stébla a hlavou narazíš do tanku jako kráva..

 3. Lukas napsal:

  vypadá to dobře :) u většiny her je Pc verze hezčí,ale u Wg mi to přijde jako opak

 4. mrshadow60 napsal:

  pekne to vyzerat moze len ta hratelnost …. strielacky a aj tanky nie su hry na ovladac a hra na ovladaci tie hry degraduje…. naopak zase taka fifa je hra na ovladac a da sa tam urobit 5x tolko ako na klavesnici.. …

  • tatka Martin (xbox) napsal:

   A hrál si to vůbec na tý konzili, jestli víš o čem mluvíš?

   • 666 napsal:

    a hral si to nekdy z mysi, jestli vis o cem mluvis tatko…

 5. Garfield446 napsal:

  Hoří tam tráva, má to havok a hlavně že s*rou na pc verzi a daj to xboxu, který si koupí jen hrstka lidí!

  • Rico_CZ napsal:

   U nás v ČR si to možná koupí jen „hrstka“ ale na západě EU a v USA mají hlavní slovo konzole. Tak tomu bylo a nejspíš bude i v blízké budoucnosti. Proto upřednostnili konzole…

   • Jahi napsal:

    No a hlavně konzole má jednotný HW narozdíl od PC…tady je prostě jedna verze, jedna optimalizace….u PC to takhle nejde když má každy jiný stroj….takže bych za to WG moc nehanil. :)

 6. Rounce napsal:

  No je to sice pěkný, ale na PC se teho asi jenom tak nedočkámé když Havok má byt ve hře kolik roků 2-3 ? A zdá se mě to nebo tam budou všecky tanky v HD ?

  • atjov01 napsal:

   pokud se nepletu budou tam všechny tanky v HD…ale kvalitou nelidsky zaostávají za těma na PC…a co se havoku týče…oni by ho mohli dát na PC ale 80% lidí by si nezahrálo nebo by mělo problémy…XBox má 1 konfiguraci…1 výkon a proto není problém optimalizace 😉

   • Maca2661 napsal:

    Bohužel tady se neoptimalizuje podle běžně dostupného PC ale podle ruské kalkulačky.To nikdy nepůjde udělat na PC dokud bude chtít WG aby to šlo hrát na všem.

    • Rounce napsal:

     No na toto sem právě myslel že je ten HD a SD klient aby rusáci na kalkulačkách hráli SD a zbytek co nato má PC by hrál HD

  • 666 napsal:

   a jak ten slavny havok vylepsi game play?
   jedine tak, ze rudi retardi budou strile uplne do vsecho a budou se kochat jak se (nerealisticky) rozpada barak a pak… schipnou.
   to uz radsi nascriptovanou destrukci…

 7. MrCokkie napsal:

  Trošku pro zasmání , verze na XOne , která ještě nevyšla vypádá xkrát lépe , než verze pro PC , která vyšla před lety..