Wargaming rozdává gold. V Americe.

Na severoamerickém serveru se společnost Wargaming rozhodla rozdávat gold zdarma, proto pokud máte účet na NA serveru, zpozorněte. Podmínky jsou … … no vlastně žádné nejsou. Stačí vám se přihlásit a odhlásit, to je celé, za to dostanete gold. Ne moc, ale přecijen, při počtu hráčů na NA serveru se dá čekat, že Wargaming rozdá kolem pěti milionů zlaťáků. V Evropě ale zatím nic.

Za každé přihlášení do 15. ledna dostane hráč 10 goldíků, s premium účtem 20, celkem tedy maximálně 300. To jistě není moc, ale koneckonců je to gold zdarma. Na stočlenný klan je to 30 000 goldů. :)

Rozdávání goldu v USA jde ruku v ruce s novoročními oslavami, které jsou stejně epické, jako na jiných serverech a možná ještě o něco víc.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

21 komentářů k “Wargaming rozdává gold. V Americe.”

 1. jankokamas100 napsal:

  Len nech pridajú češtinu na iné servery a idem hrať tam. Toto robí WG stále.

 2. Hacker napsal:

  A na co potřebuješ češtinu, odejít můžeš hned, na to namířit a vystřelit na jiný tank nepotřebuješ ani slovenštinu, maďarštinu nebo polštinu, navíc anglická slovíčka ve střílečkách nejsou zase nijak těžká nebo složitá na pochopení a to snad zvládne i cvičená opice za 1kg banánů.

 3. CZ_Bendy napsal:

  a jak se pripojit na NA server?

  • MrObj260 napsal:

   To je tak tezke hodit do vyhledavace
   Worldoftanks.us???????

  • Delta napsal:

   Za worldoftanks dáš příponu com, podobně je to s ru nebo asia. Pokaždé se prihlašujes na dany region a ne za Czech Republic a Evropu.

 4. midolin napsal:

  Dobrá správa hneď ráno :) vďaka hneď to pustím

 5. JH napsal:

  Tím bych se ani nezabejval. :-)

 6. I_am_PRO_noob napsal:

  lebo u nás takéto akcie nikdy neboli a už nikdy nebudú, poďme ľudí podporovať v plakaní aké je WG hrozné a ako je všetko naprd

 7. Wotan napsal:

  ale jeto dobre vymysleny – zase na druhou stranu ten vic gold s prem urcite donuti nee jednoho si kvuli tomu ten ucet koupit 😉

  • Rekzen napsal:

   Jo aha to ať si raději koupí 500 goldu za 2 $ ._.

 8. vojtech_luza napsal:

  Bacha abys na NA serveru nelagoval. Jinak je to nepochybne lepsi volba nez EU

  • vrtule1892 napsal:

   V čem je to lepší volba? Větší ping, daleko větší čekací doby na bitvu a tím pádem horší MM. Kvůli tomu že dostaneš párkrát do roka trošku goldů a nějakého toho III. premiaka navíc? :-) Chápu že lidi brečí kvůli artám, balancu MM či bugům… ale kvůli tomu že dostávám málo věcí zadarmo? Zrovna US serveru fakt nemáme co závidět