Wargaming a PlayStation VR

Wargaming a PlayStation VR

Minulý týden Sony uspořádalo v Moskvě prezentaci, kde nadšenci a zástupci tisku mohli vidět hry blízké budoucnosti. Již za tří měsíce, Playstation VR dorazí do obchodů.

Podle zástupce společnosti Sony již více než 200 týmů programátorů pracuje na něčem pro PSVR, a mezi nimi je i společnost Wargaming.

PSVR jsou brýle pro virtuální realitu vytvořené společností Sony pro PlayStation 4. S jejich pomocí by se majitelé PS4 měli ponořit do světa virtuální reality, aniž by si museli koupit PC a další brýle (HTC Vive).

Napsal mamys

Ve skutečném tanku jsem strávil skoro dva roky, ale WoT mě přesto nebo možná právě proto baví.

11 komentářů k “Wargaming a PlayStation VR”

 1. k3rn napsal:

  Už vidím jak s „rajčákama“ prorvu televizi a bude po srandě :)

 2. ___TYPHOON___ napsal:

  A zase majou na čem rejžovat, opět jim nestačí co majou … hnus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • urzi napsal:

   Ty asi budes mat doma stale gulickovu mys kedze pokrok povazujes za hnus.

   • Serizawa napsal:

    Nejde o to, ale nemají ani jednu hru dodělanou do konce a dělají další jde z toho jen a pouze jak cucat lidi co nejvíce místo toho jak oni teda oni tvrdi že to dělají pro hráče. Klidně ať udělají i vesmírné lodě to je mi jedno ale ať dodělají prvně tanky na pc které začali jako první a pak ať se serou do statních odvětví.

    • Angelei napsal:

     Je to MMOFps takže dodělat to je kravina furt do toho budou něco přidávat upravovat atd. Jestli chceš hru na kterou už nikdo nesahne tak si kup něco co není MMO.

    • K_o_f_i napsal:

     A ono to jako nejde s 4k+ lidmi dělat víc projektů najednou?

    • cNNk napsal:

     A ty uz se prober a pochop, ze Wargaming je take vydavatel a ma pod sebou uz celkem dost hernich studii … cili na ruznych projektech pracuji naprosto jine teamy lidi.

  • Bananaman napsal:

   Ty jsi ale malá ublížená picha.

 3. _Cerberos napsal:

  jo jo s timhle se budou hrat artyny jednou rukou nastavis dělo a druhou zmacknes páčku , simply and clever i pro debily :-)