War Thunder: Video mapy Berlín

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

18 komentářů k “War Thunder: Video mapy Berlín”

 1. carramba66 napsal:

  Moc pěkně udělaný.

 2. WittmanSVK napsal:

  Neskutočné na tom je, že takto vyzerá aj tá hra ! :)

  • Mr.Unnamed napsal:

   Přesně :-) Z videa přímo sálá atmosféra, kterou máš ve hře. Nejlepší je když na Berlínu dostaneš mlhavé nebo deštivé počasí jseš v realistických nebo simulátorových bitvách a jedeš za Tigra aus.H. To pak hra vypadá přesně jak ve videu :-)

 3. MrCokkie napsal:

  Jo , tohne ve World of Tanks udělati nejde

  • jmeno1 napsal:

   Proč?

   • onovo napsal:

    jelikož grafika, prostředí (letadla+tanky) a celkový dojem hry je něco „jiného“, než nabídne wot….

    • jmeno1 napsal:

     Až na ty letadla je to to samé a např. na Ohnivém výběžku si můžeš natočit i ty letadla.

     • onovo napsal:

      v jaké kvalitě? wot si udělá nádhernej trailer(nepočítám ten poslední)- letadla vypadaly bobmasticky, ovšem realita je k poblití. a ne, opravdu není to stejné prostředí(asi skusím poprosit o přidání ještě jednoho, taky fan made videjka z celkového prostředí :) )

     • Mr.Unnamed napsal:

      Abych popravdě řekl taky si neumím představit podobné video dělané ve WOTku. Ať se snažím sebevíc nedovedu si ho ani představit.
      Onovo můžu se zeptat na název? Pro případ že bych to video náhodou neviděl :-)

 4. Austrach napsal:

  Pěkné. S těmi panáčky to vypadá taky zajímavě. Na druhou stranu je trochu divné že ti „Jouzové“ nezalezou do tanku ani v té největší válečné vřavě.

 5. MrCokkie napsal:

  Protože je život už nebaví

 6. Jarda napsal:

  gaijin by měl dělat filmy a né hry 😀

  • onovo napsal:

   vtipné je, že todle je fan-made, když dělá gaijin filmy je to „echt“ 😀
   a proč nedělat hry, které stojí za to hrát(sic nadává se u všeho, né že ne) :)

  • Mr.Unnamed napsal:

   Jak říká Onovo je to fan made :-) Dokonce i u nás chystá Fabulous sheppard podobné fan video o německém esu Ottu Cariousovi a jeho bitvách a podle upoutávky to bude na stejné úrovni jako tohle video. (Linky tu nejsou dovoleny, ale stačí v youtube vyhledat jeho profil nebo prřmo heslo „tiger 217″)
   // Omlouvám se za předchozí příspěvek, který porušoval zdejší pravidla a byl po právu smazán – zapomněl jem že linky je zakázáno postovat.
   Onovo mám tip na videa, která by sem hodila, když už tu je wotko a armored warfare, tak by sekce o warthunderu zaslouzila, take více publicity a informací, jako je ve wotku nebo aw. Takový fabulous sheppard se snaží dělat videa na způsob tohoto zveřejněného videa, plus teďkom rozpracovaný „tiiger 217″. Další o kterém si myslím , že by se sem jeho videa hodila (myslím asi jen tankové recenze, letadla zdejší komunitu asi moc neberou) je VonDoom4. Podle mně by jeho videa dobře udělaná, a ukazují krásu warthunderu a historie a zdejším hráčům co nezkusili warthunder by alespoň ukázali rozdíl mezi hrou tanků ve warthunderu a world of tanks.

   • onovo napsal:

    občasné videjko stačí, přece jenom ej to tu primárně zaměřené na WoT+ AW, WT je „jinej typ hry“, kterej má s výše jmenovanými hrami společné jen pár věcí.K VonDoomovi se nemá cenu vyjadřovat, kdo hraje WT tak ho nějakým způsobem viděl :)

    • Mr.Unnamed napsal:

     Když se nad tím tak zamyslím, tak WT je fakt jinej typ hry a asi se sem víc informací o WT moc nehodí.

 7. MrCokkie napsal:

  I když , já si Wotko s grafikou a fyzikou jako ve WT nedokazu představit . Je dobře , ze každý hráč si najde svoje , od WoTka , pres WT az k AW

 8. Pepe285 napsal:

  no to teda nemaaaaa chybu,padla mě bradaaaa