War Thunder: Video Leopard, M60 a T-10M

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

10 komentářů k “War Thunder: Video Leopard, M60 a T-10M”

 1. Mr.Unnamed napsal:

  Už se těším na 1.51 :-) A ta nová mapa, už jsem viděl hru z ní a ty kry co jsou na mapě jdou dokonce probořit pod tankem :-)

 2. tomino napsal:

  Ahoj. Budou někdy pouze tankové bitvy bez letadel? Párkrát jsem tu hru zkusil, ale díky letadlům několikrát odinstaloval :). Vždy mě to na chvíli přitáhne zpět, ale ty letadla….. :D. Omlouvám se pokud je to úplně mimo, přiznávám, že tuto hru nesleduji. Pokud by byly pouze tanky, určitě bych znova začal hrát :).

  • Onovo napsal:

   jelikož je to bráno stylem tanky+letadla+ časem lodě, tak toto nebude- jinak letadlům se dá v pohodě vyhnout, stačí nekempit- v AB máš časovač na 10 sec a V RB nemáš ikonky.
   to máš to samý jako by ve WOT chtěl někdo odebrat komplet arty, či TD

   • tomino napsal:

    Díky za odpověď….. hm těm arty z wot pryč bych se nebránil 😀

    • Onovo napsal:

     ber to tak, že někdy potřebuješ proti „zakempencovi“ jinou pomco než stylem urá a přijít o x tanků- 1 dobrá puma vyřeší vše, a je klid- von by se někdo nebránil odebrání artyn, emdek, Tček, a dopadlo by to jak u ranzara viz- https://www.youtube.com/watch?v=MDdcSaYmwtM

     stejné ej to i s mapou, ten nechce to a ten zas to- je to hra, má být taková jaká je :)

    • Mr.Unnamed napsal:

     Nevím jak to teď funguje v AB(arkádové bitvy) (kde furt někdo pouštel leteckej event a letadla s bombama rozsévala smrt), ale v RB (realistické bitvy) to s letadlama neni tak strašné, občas žádné nebo jen pár (dá se to přežít, schovat se akorát kromě země musíš hodně kontrolovat i oblohu) a už se nestává, že minutu po startu bitvy máš nad sebou pár plně naloženejch thunderboltů, kteří zabijou polovinu týmu. Jen v RB-ckach si holt musíš zvyknout, že nepřítel nesvítí červeně (což je výhoda i nevýhoda, protože můžeš krásně flankout a one shotnout killnout do boku nebo být flanknuta zabit, vždyť místa je WTcku dost :-) ), není vidět na mapě a musíš se naučit střílet. Jinak pokud hledáš radu do začátku doporučuju zhlédnout videa od VonDooma4, má tam i tutoriál jak střílet na velké vzdálenosti i základní rady a gameplaye.

 3. Tasemnice napsal:

  LEOPARD <3

 4. can0046 napsal:

  na leoparda už se těšim:)

 5. can0046 napsal:

  a ohledně těch letadel…ono to není zase tak jednoduchý s tim letadlem „vyndat“tank…:D

 6. tanktah napsal:

  To je snad první video od VonDooma4 na tomto portálu opravte mne jestli se pletu 😉 .