War Thunder: Video k 70. výročiu

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

13 komentářů k “War Thunder: Video k 70. výročiu”

 1. carramba66 napsal:

  Jako vždy o pár levelů lepší, než když WG EU není schopná k WG videům udělat české titulky.
  Sorry, Wyschi.

  • onovo napsal:

   no vono když porovnám toto vs ta reklama co se tu objevila(WG)… tak není o čem mluvit(kor když toto není ani reklama)

   • onovo napsal:

    + je tam vidět krátká ukázka nové (zimní)mapy pro GF

    • Unnamed napsal:

     No ono když to porovnáš s tou WG reklamou tak ta je kompletně udělaná a neukazuje nic z reálné hry. Ale u Warthunderu vidíš přímo záběry ze hry i když trochu poupravené (myslím ty lidičky a ty popisky).
     Taky mne překvapila ta ukázka zimní mapy, už aby tu byla, přeci jen zimní kamufláž si teď vezme jen sebevrah, kterej je vidět nejméně na 2 km daleko :-)

     • onovo napsal:

      WG reklama ukazuje krátké spoty s „hnusnou“ grafikou a nereálnou situací 😀
      no popisky- ty čísla se daj udělat ,a kamufláž najdeš taktéž na webu(celou dobu se to točil o čísle 23 a 14- což nejni těžký)- jinak pěchota už ve hře je, na některejch mapách po mě pálí z pušek, potvora- nic co by nevyřešila dávka 😀 jina kzimní mapa se dá použít na tý pevnosti, tam je trocha sněhu

     • Unnamed napsal:

      Tím poupravením jsem myslel to spomalení času a tu infografiku. A co se týče kamufláže tu rád používám, aby muj tank lépe vypadal :-) (i když v simulátoru si toho vzhledu moc neužiju :-) )

    • Unnamed napsal:

     On Warthunder je přímo vhodnej pro tvorbu tokovejhle videí, stačí se podívat třeba na Fabulous ShepArda. Jeho videa jako „Warthunder | Pure beauty, Pure joy “ https://www.youtube.com/watch?v=atIhT-X-S1c nebo jeho trailer na „Tiger 217″, kterej je o německém tankovém esu Cariusovi https://www.youtube.com/watch?v=7lVLVoG_cdk .

 2. MrCokkie napsal:

  Kdo umí , ten umí

 3. MlaW napsal:

  Mě se teda nelíbí ani tohle video… :/

 4. HunnterKiller napsal:

  Mě se líbilo víc video od WG. Sice tam nebyly tanky ze hry, ale líbilo se mi, že tam byli opravdoví herci a nějaké postavy, nějaký smysl a taky to bylo pěkně zpracované celkově.

  • Unnamed napsal:

   Tak my porovnáváme reklamu na wot s tímhle. To video od WG s tímhle po stránce zpracování nemůžeš srovnávat. Když už srovnávat, tak s „Victory is ours“ od Gajinu.

  • onovo napsal:

   přesně jak píše kolega- srovnávat to můžeš leda s tímto https://www.youtube.com/watch?v=0-J5Vg0SxLc

   hold WG zase kopčilo, a plno much mu na to sedá že jsou „nejlepší“- Wg kopíruje, a nic neumí udělat pořádně :blee

 5. tomboid napsal:

  Jak kdybych se díval na grafiku WoT před 2 lety :-/