War Thunder: Do hry přichází T95

V minulom článku kde som rozpísal aké tanky sa pridajú do hry v novej aktualizácií som ešte nevedl čo alebo aký to bude tank T-95 no dnes si to ukážeme a nielen to budeme aj počuť vo videu. Text som znova nechal v originále.

Toto je T-95

Toto je T-28

Nyní vám představíme těžké útočné tanky, které budou přidány do amerického stromu pozemních jednotek – Detroit Tank Arsenal T28 a T95. Vyzbrojeny 105 mm dělem T5E1 a 63 náboji – tato vozidla budou v rukou dobrých hráčů bezesporu hrozivou zbraní.

Vyacheslav „BVV_d“ Bulannikov, herní designér:

Super těžký tank: T28 / Samohybné dělo: T95. Tento stroj svoje jméno během vývoje změnil několikrát. Původní záměr byl vytvořit vozidlo klasifikované jako super těžký tank, schopné přímo ničit těžká opevnění. Velice účinný 105 mm kanón a tloušťka pancéřování z přední strany až 300 mm měla dovolit tomuto stroji dostat se pod palbou na dostřel k nepřátelskému opevnění a zničit ho. Kvůli malému výkonu (500 koňských sil na skoro 100 tun váhy) byl ale tank velmi pomalý a neobratný, což ale pro jeho určení nepředstavovalo zásadní problém. Ve hře je toto vozidlo schopné zničit prakticky jakýkoliv tank, který se mu postaví, a zároveň dokáže snést neustálou palbu z přední strany. Dostat se do takto výhodné pozice ale vyžaduje ze strany hráče velkou trpělivost.

Svetlana Smirnova, modelář:

T-95 je jedním z nejtěžších tanků i v počtu polygonů. Jeho model se skládá z více než 160 000. Tak vysoké číslo je způsobeno velkým počtem malých částí a nářadí, které model tanku zvenku obklopuje. Velice propracovaný systém zdvojeného odpružení celkový počet dále navyšuje. Všechny tyto detaily bylo obtížné vytvořit ve správném měřítku a na správném místě, protože se mnoho referencí z tehdejší doby neuchovalo. Jeden detail za všechny – na pravé straně korby jsou 2 áčkové zvedáky, které sloužily k odmontování a výměně vnějšího páru pásů.

Za seba hovorím určite áno ovšem tu obzvlášť tieto tanky budú trpieť na bombardéry a stíhačky s kanónmy, ktoré ich budú môcť prestreliť, ale pokiaľ je hráč dobrý dokáže sa aj z tejto ťažkej situácie dostať lavou zadnou.
PS: Tieto HD modely tankov sú lepšie ako u wotka 😛
PSS: Iba dodám, že T-28 bude prémiové vozidlo a T-95 bude normálne vo výskume v strome.

M3 75 mm GMC

V nasledujúcej aktualizácií „Zbrane Víťastva“ vám predstavíme ďalší tank, ktorý bude pridaní do hrya bude sa jednať o samohybné delo na podvozku polopásu M3, ktoré sa objaví na 1. úrovni, avšak amerických pozemních jednotiek – Diamond T (Autocar) M3 75 mm GMC. Text som nechal v originále, pretože osobne by som vám napísal presne to isté tak to nemá zmysel prekladať má zmysel to čítať a tešiť sa na nový tančík :)

Diamond T (Autocar) M3 75 mm GMC

Samohybné dělo na polopásovém podvozku, které bude na první úrovni amerického stromu pozemních jednotek.

Vyacheslav „BVV_d“ Bulannikov, herní designér:​

Samohybné dělo postavené na základu polopásového vozidla M3 vyzbrojené 75 mm dělem M1897A4. Jedná se o vylepšenou verzi ACS T12 75mm GMC, které bylo klasifikováno jako lehký stíhač tanků. I přes poměrně zastaralé dělo (tato zbraň byl mírnou modifikací francouzského 75 mle 1897 – která, jak lze poznat z názvu, započala svou službu již v 19. století), mělo dobrou balistiku, a bylo jenom mírně horší, než 75 mm kanón instalovaný na tanky M4 Sherman a dokázalo si poměrně jednoduše poradit s nepřátelskými středními tanky ze začátku Druhé světové války. Ve hře má toto samohybné dělo dobrou dynamiku a ve srovnání s obdobnými vozidly je jeho zbraň účinná. Má ale velmi slabé pancéřování, takže je potřeba dávat si pozor – pokud se dostanete pod nepřátelskou palbu, i pouhý kulomet vás bude moci ohrozit.

Svetlana Smirnova, modelář:​

Toto samohybné dělo nijak z řady ostatních nevyčnívá – na základu vozidla M3 bylo nainstalováno polní dělo ráže 75 mm. Část nábojů je uložena pod závěrem zbraně a zbytek na podlaze. Vozidlo bylo vybaveno krytem okolo zbraně i po stranách. Dřívější plochý štít byl pro ochranu osádky nedostatečný.

Takže sa máme naozaj na čo tešiť :)

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

13 komentářů k “War Thunder: Do hry přichází T95”

 1. Rekzen napsal:

  Myslím že se to píše takto T95 a T28 a né takhle T-95 a T-28 :) (možná se ale mýlim já)

  • sranda27 napsal:

   to som práve riešil aj ja, lebo aj oni majú písané raz tak a raz tak 😀 ale myslým, že sa z toho vieme vysomáriť 😀

 2. GeCon napsal:

  heh trava za 95 sa narovnava.
  a kde je to z minuleho videa ked sa zem zatlacila o 20 cm do zeme?

  no jo…

  • sranda27 napsal:

   na tých tankoch sa ešte stále dorába a pracuje takže nemusia mať úplne všetko zapnuté tak ako je to teraz v hre

 3. MrCokkie napsal:

  Každá hra má bugy a nedodělávky , sranda je v tom , že WoT trávu nemá a ve WT se ti tanky neotočí o 360 stupnů

  • Tomáš napsal:

   wot trávu nemá? asi hraješ na slabé detaily, ve fullu je to nádhera, a tráva tam je

 4. MrCokkie napsal:

  War Thunder – World of tanks , graficky podobné jako peklo nebi

 5. sranda27 napsal:

  Osobne si myslím, že WT a wot sa grafický nedá porovnávať, každý z týchto hier používa iní engine a pracuje úplne ináč ako aj tým ľudí čo za tými hrami stoja preto je to rozdielne a každý hráč, ktorý hrá danú hru si sám musí povedať čo sa mu páči. wot hrávam na full detaili a fps častokrát kolísajú neuveriteľne hore a potom aj tak rýchlo dole, kde vo WT taký problém nezaznamenávam a to si osobne myslím, že mám slušný stroj je pravda, že nutne potrebujem vymeniť disk ale keď som hral BF4 a aj BF3 a mám to na ultra detailoch cez 100fps tak niekde len problém bude :)

 6. wittmansvk napsal:

  Wow, pekné detaily toho modelu :)

 7. DJBeatch napsal:

  Warthunder už neví co přidat tak kopíruje wotko začalo to buldogem přes M103 a ted T95 co bude příště? T110E5?T110E3? 😀

  • onovo napsal:

   lol taky můžu napsat že wot kopírovalo x her jen tím že tam hodilo T-34 nebo tigra….M103 je odpověď na stalina 4, a T95 je taková hovadina… vono toho prijde víc

  • Kulokop napsal:

   To se tak uplně nedá říct, protože wotko ty tanky nevymyslelo, ale okopirovalo z realu. 😉

   • onovo napsal:

    kopírovat- to by museli okopírovat něco unikátního z wot- ovšem že tam budou podobné stroje? obojí je z doby WW2+-, takže technika bude podobná.