War Thunder: T-44/100 natruc WG

Aktualizace 1.57 nám přinese tank T-44-100, který je vyzbrojen kanónem D-10T ráže 100 mm. Tato zbraň později tvořila výzbroj hlavního bojového tanku T-54 a umožňuje vozidlu účinně ničit nepřátelské tanky dané úrovně na dlouhou vzdálenost, a to i zepředu. Čas nabíjení je pak o poznání přívětivější než u T-44-122.

T-44-100 zaujme místo ve větvi sovětských středních tanků a bude vyzkoumatelným vozidlem následujícím hned po T-44. Model tanku, který bude přidán do hry, se kromě výzbroje od standardní T-44 liší pozměněným štítem děla, menší kupolí velitele a protiletadlovým kulometem DŠK na stropu věže. V zájmu věrnosti modelu své předloze naši výtvarníci vymodelovali i vyboulení na levé straně věže, který byl přidán za účelem poskytnout závěru dostatek prostoru pro bezproblémový pohyb, a stejně tak bylo z pravé strany věže odstraněno pozorovací zařízení.

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

15 komentářů k “War Thunder: T-44/100 natruc WG”

 1. peripsen napsal:

  proč to vypadá úplně stejně jako od WG ?

  • marcel451 napsal:

   Ahoj
   vysvetlim ti to, vyzerá to úplne rovnako na fotkách, ale rozdiel je v tom, že vo WT to vyzerá takto aj v hre, ale v samotnej hre WoT už bohužial nie.

   • peripsen napsal:

    je -_-

   • Tobi_1989 napsal:

    Já bych spíš řekl

    A) nevypadá stejně, ve WoT ma LB-1, v WT má D-10T (nemá úsťovku)

    B) Že by… já nevim… možná proto že v reálu existovala nějaká T-44-100, takže když ve WoT je T-44-100 a ve WT:GF je taky T-44-100 a obě jsou dělaný podle tý skutečný (ikdyž jedna podle LB prototypu, druhá podle D-10 prototypu) tak dá smysl že budou vypadat tak nějak… podobně?

   • Lukáš napsal:

    pokud máš vše na max tak to vypadá stejně :)

  • tamten napsal:

   Nejdřív se na to podívej ve hře :)

 2. HunterMajkl napsal:

  Jeden dotaz mimo téma. Jde vám připojit se na CT?

  • Salot_Sar napsal:

   Kdepak, na ofiko fóru je už kvůli tomu spousta dotazů, ale od WG (jako obyčejně) žádná odpověď. Takový lidi bych chtěl zaměstnávat, letěli by, že by si nestihli ani sklidit kancelář… :-(

   • dannyslavik napsal:

    Neni to jejich povinnost udrzovat v chodu test server a je vikend prekladatelsky spolecnosti nefunguji a vysoci cinitele WG co o tom neco vi taky ne. Jo ale sleduju jak se na ro decka vsude ptaji a je mi lito ze si nemohou zahrat s tierem X, fakt je mi smutno.

 3. can0046 napsal:

  pěkný:)

 4. Pet424 napsal:

  Nojo ve WT vlastně už dlouho nebyl update :)

 5. Lonewolf napsal:

  Vypada skvěle