War Thunder: Sněžné údolí

Horské průsmyky, sněhem pokrytá vegetace, poklidné městečko a železniční stanice. Tuto oázu klidu narušila válka a město je nyní opuštěno, vlaky vykolejeny, bomby zničily kamenný most přes rokli a sněhem pokryté kopce křižují stopy pásů. Údolím rezonují výstřely a rachotí motory tanků. Vzduch víří nízko letící letadla. Bitva o kritickou část „Alp“ právě začala!
Tato mapa je inspirovaná alpskou krajinou, a hodí se pro boje jak tanků, tak i letadel. Bude dostupná v herních módech: Nadvláda, Bitva, a tří variant Obsazování. Jedno z důležitých míst na této mapě je krátký tunel s převrácenými vagóny, ve kterém v několika variantách mapy naleznete i bod zabrání.

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

12 komentářů k “War Thunder: Sněžné údolí”

 1. Pepelopez napsal:

  Ten most je mi nějaké povědomej z wot :-)

 2. jakub2910 napsal:

  Pepelopes naznačuje, že Cagaj je dítě a sám má na to gramatiku…ayyy

  • Cagaj napsal:

   To víš, auto korekce je kopie WoT, takže nic pro hardcore odpůrce WG… A teď bych prosil lízátko, děkujůůůůůůůůů 😀

 3. Onovo napsal:

  nevím co se řeší- v evropě je těhle mostů/viaduktů mraky- a i kdyby byly úplně stejné-co je na tom? každý může mít ve hře co chce(krom patentované e-50m),tak na co se hádat 😉

  • k0n0p napsal:

   Ani ne tak architekturu, jako podobnost s chybejicimi částmi mostu. Trkne to každýho.

   • Tobi_1989 napsal:

    Jako, taky jsem si chtěl trošku zatrollit na účet WT a říct že to je jak mix Severogorsku a Westfieldu a pak se bavit kolik zatvrzelých anti-WG Warthunderistů se nabaití a vyhlásí mi Jihád za to rouhání, ale pravda je taková že ta mapa vypadá až moc detailně na nějakou hlubší inspiraci WoT (možná inspirace stejnými reáliemi, kdoví)

    Až teda na to kolejiště, ty pražce namalovaný na zemi a hranatý koleje bez textur z tý jinak docela dost detailní scenérie celkem trčej jak pěst na oko…