War Thunder: Raketometný Cromwell a Raketenjagdpanzer 2

Do War War Thunder přichází další sada tanků, které rozšíří seznam premiáků. Prvním z nich je tzv. „Cromwell Tulip“, což není nic jiného, než úprava známého britského středního tanku Cromwell, který v této verzi nese po stranách věže zásobníky pro neřízené rakety (ve War Thunder se s raketovými tanky roztrhl pytel). Druhým pak je německý poválečný typ Raketenjagdpanzer 2, který, což, jak už z názvu napovídá, je německý stíhač tanků, který ovšem nenese kanón, ale francouzské protitankové řízené střely SS-11.

Cromwell Tulip
– ponese 4 rakety
– ty se dají odpalovat prakticky jen rovně
– bude to premiový tank na III. ranku

Raketenjagdpanzer 2
Německé samohybné dělo Hanomag-Henschel Raketenjagdpanzer-2 je velkým bratříčkem menšího Jagdpanzer 4-5. Z přední strany vozidla zmizel kanón a přibyl kulomet. Sedadla velitele a řidiče byla posunuta dopředu a také byly přidány další výhledy ven z vozidla. Vozidlo bylo vybaveno hledím pro střelce a panoramatickým výhledem pro velitele – to lze vidět z 3D modelu vozidla. Stroj je opancéřován jen lehce – jen 50mm pancíře v přední části, a i když je nainstalován ve slušném sklonu, na přímé zásahy od nepřátel nestačí. Ale protipozemní rakety bohatě kompenzují všechny nevýhody stroje RakJPz 2 – dokáže před přebitím vypálit dvě rakety (kterých má v zásobě celkem 14), které dokáží propálit až 60 (!) cm homogenního pancíře. Bezpochyby to bude ve War Thunderu opravdové monstrum!

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

10 komentářů k “War Thunder: Raketometný Cromwell a Raketenjagdpanzer 2”

 1. _BASStard23__ napsal:

  LoL raketové tanky. Už to chybí jen ve wotku, páč v aw je to taky. ROFL

  • Fluttershy_pony_ napsal:

   To ve wot nebude neboj

   • Stratos_HF napsal:

    A jsi si jistej ? WG dokáže věci,že odborník se diví a laik žasne :-)

   • martin napsal:

    No ale treba v nove objevenych zaznamech z dosud utajeho archivu objevi WG plany na nejaky RakketenTraktor :) Jako v pripade japonskych Heavyn :)

 2. Erik165 napsal:

  Nechcem hejtovať ale je tam chyba hneď na začiatku:“Do War War Thunder“

 3. eVisual napsal:

  Raketenjagdpanzer 2 vypadá jako KanJPz bez děla.

 4. eVisual napsal:

  Ok, dělejte si srandu.