War Thunder: PT-76

Vjačeslav Bulannikov, herní designér:
PT-76 je obojživelný tank, který vstoupil v SSSR do služby v roce 1951. Toto legendární vozidlo přijde do hry na 4. úrovni do větve lehkých tanků. Ačkoliv je tank jen velice lehce opancéřován, díky jeho obratnosti, nízkému profilu a rychle střílejícímu dělu bude zdatným soupeřem i pro nejnebezpečnějšího protivníka. Základní munice bude poválečná APCR a později se dostanete i k silnější HEAT munici, které je schopná penetrovat až 200 mm pancíře.
Rovnou odpovíme i na asi nejčastěji pokládánou otázku – bude obojživelný? Ze začátku ne, ale v budoucnu je to možné.

Světlana Smirnovová, grafik:
PT-76 byl odzačátku navržen jako obojživelné vozidlo. Díky tomu je úhel spodní i vyšší časti pancéřování extrémně velký. Pancíř samotný je tenký, ale se štěstím se může nepřátelský projektil odrazit a neproniknout dovnitř. Tento stroj je hodně obratný (i když ne kdovíjak rychlý) obojživelný tank.

Screeny tanku:

Video:

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

5 komentářů k “War Thunder: PT-76”

 1. Hunacam napsal:

  Není tenhle tank i v AW?

  • Onovo napsal:

   jojo, jako „záloha“

   • Pet424 napsal:

    no každopádně ve WT má lepší texturu

    • Onovo napsal:

     je tam víc detailů a tank je „opotřebovanější- ovšem rozdíl dělá i engine- sic kdyby to dali na max tak si dost lidí nezahraje ovšem grafika bude úžasná

 2. morten76 napsal:

  tak grafika vo WT je si osobne myslim zatim top oproti konkurentom