War Thunder: První „britské“ tanky

Dnes vám chceme představit první obrněná vozidla z britského technologického stromu, které se objeví v jedné z následujících aktualizací. Seznamte se s prvními britskými tanky: A13 Mk.II cruiser, střední tank Sherman Firefly, protitankové samohybné dělo M10 Achilles a pěchotní tank A43 Black Prince. Ačkoliv ostatní britské jednotky, včetně většiny regulérních verzí těchto tanků jsou ve vývoji, tyto čtyři vozidla budou jako první dostupné pro opravdové fanoušky britských bojových vozidel.

A13 Mk. II (Cruiser Mark IV)

17-pounder SP Achilles, 65. protitankový prapor

Sherman IC, 2. obrněná divize „Varšava“

A43 Black Prince

Zdroj: http://warthunder.com/cz/devblog/current/63

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

24 komentářů k “War Thunder: První „britské“ tanky”

 1. Furisis napsal:

  Nádhera :))

 2. SurreyCZ napsal:

  Ten BP má stejné dělo jako Sherman?

  • Tobi_1989 napsal:

   Vzhledem k tomu, že ten Sherman je Firefly tak celkem určitě jo…

   • Andrey_P napsal:

    dokonce i jako achilles :)

    • OiWar napsal:

     až na to že je to Jackson

     • OiWar napsal:

      rozdiel bol akurát vo veži a type dela…len na tom obrázku si už mohli dať toľko námahy a nakresliť britské označenie a nie americké

     • Tobi_1989 napsal:

      „jen“ ve věži a typu děla? Ale žádný 17pdr SP Achilles nebyl nikdy postavený z M36, ale z M10. Ono ostatně M36 sám byl konverzní sada pro M10 (ikdyž nejen pro ni, viděl jsem fotku kde byla věž M36 namontovaná na M4A3), a přestavovat M36 na 17pdr by lyl krok zpět – v podstatě by se jednalo o zástavbu kanonu s mírně vyšší penetrací za cenu neskutečně horší přesnosti (APDS si fakt lítaly kam chtěly a bez APDS měl „legendární“ 17pdr penetraci sotva srovnatelnou s německou L/48) a se značně sníženou efektivitou HE munice.

      Co se týče „amerických“ emblemů, bílá hvězda zvrchu byla univerzální spojenecké značení pro rozpoznávání vlastních strojů ze vzduchu, jinými slovy 100% historická i na britských strojích.

     • Saloth_Sar napsal:

      +1

 3. Pet424 napsal:

  supeeer už se těšííím :)

 4. KraJir napsal:

  Ovšem za reálné peníze jako když uváděli Američany, vše to budou premium stroje.

  • Onovo napsal:

   tyto ano, ovšem většina(neví se o black princovi) bude i ve standartním stromě- toto je něco stylem „vítězných“ strojů- jako berlín ve wot nebo vítězné stroje WT(reskiny, rozdílné modely stávajících strojů) jako prémiáky

 5. HunnterKiller napsal:

  Modeláři z gajinu si s těmi tanky prostě umí pohrát. Všelijaké malé detaily tomu dávají právě ten říz co modely od WG většinou tolik nemají a proto vypadají tak ,,plastově´´ i když ty modely jsou taky na dost dobré úrovni.

 6. mj napsal:

  BP – oproti WoT obrovská propast, tak sexy tanky – luxus, obvzlášť BP.

  • Onovo napsal:

   jojo, taky se mi líbí, kor s tou plachtou vypadá zajímavě- sem zvědav jak moc půjdou „oholit“ blatníky :)

 7. Onovo napsal:

  a trochu zajímavosti- toto koluje již pár dní po fórkách a na „live“-
  http://cdn-live.warthunder.com/uploads/bf/d35237bbbaaa631ea49ed7b7034898a2a7bc2e/1443099015816417.jpg

  • peripsen napsal:

   OMG :(

  • k0n0p napsal:

   ve WG musej bejt asi trochu nasraný. Všechno si oměřili, zjistili, namodelovali a teď přijde Gaijin a machruje se stejnejma tankama, když nemusí vydat ani floka za zjišťování detailů tanku. Maximálně doladí pár detailů.

   Ale ono to takhle funguje asi všude.

   • kraken600 napsal:

    Aj oni predsa majú historikov ktorý im to zistujú :)

  • OiWar napsal:

   Kanonen Jagdtpanzer…pekné foto…WoT to teraz hodilo ako nem. prémiák, idú sa s tým posrať ako nástupcom Jgt Tigra 8,8 a skoro nikto im to nekupuje keď to drbli to 50 eurového balíka

 8. lukes231 napsal:

  Když si srovnám vizuální modely tanků ve WoT a WT, tak se mi najednou chce WT znovu nainstalovat 😀

  • Onovo napsal:

   odpovím i na komentáře co jsou výše- hodně dělá taky engine, přeci jenom, big world i jeho dlouho slibovaný nástupce(havoc, nebo už něco jiného) toto nerozchodí. HD modely vypadají pěkně, ovšem je problém na nastavení stínů a dalších atribut. ovšem po tomto by min. půlka hráčů už tu hru nerozjela ani na min.(což ano, ve WT na podporu graf. karty rozjedeš hru i na netbuku, ovšem grafika je strašná)-každopádně, když si k tom uvezmu že ten tank půjde „očesat“ o co se WG bude teprv snažit…no uvidíme :)

 9. Arided[C66] napsal:

  BP luxus