War Thunder: Patch 1.53

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

14 komentářů k “War Thunder: Patch 1.53”

 1. Pet424 napsal:

  no konečně!!! NVIDIA WAVE works je supr ta grafika WT je teď snad lepší než AW

 2. mj napsal:

  Tak to jsem asi vidět neměl, teď když si zahraju WoWs a uvidím ten hnusnej bílej kydanec co by měl představovat pěnovou čepičku vlny, tak mi z toho bude do breku.

 3. fany235 napsal:

  jak dlouho tam je ta kolonka TONCKUV KOUTEK?

 4. HxAxNxY napsal:

  Jedním slovem „WoW“, to co nešlo přidat do wotka, tady už co nevidět bude a vypadá to nádherně.

 5. PattonCZ napsal:

  Ten Pershing s těmi raketomety je jedním slovem brutální :)

 6. RosTDor napsal:

  To hej mega uspesny patch zacinajuc problemovym stahovanim konciac podrbanim dalsich veci co este ako tak fungovali… btw ten pershing je predrazene lajno a najskor si treba kupit sermena s raketami za 9k orlov a potom si mozete kupit pershinga za 5k orlov… ale b.r 6.7 je nehratelny bo to hrat proti mausom a is4 a t10 je hnus gg gaijin len tak dalej

  • Onovo napsal:

   s tím stahováním- bohužel, jelikož 99% lidí si vypne sdílení po stažení, tak to jede pomalu- ovšem možnost stáhnout si patch 1.53 byla už x dnů předem(zkušenější ho měly třeba již před dvouma týdny)
   raketová m26- předtím stála 15k goldů a calliope 9k=24k goldů. teď máš cenu „jen“ cca 15k goldů- a k tomu, o víkendu bylo vše za polovic, mohl jsi si calliope koupit cca 4k goldů……
   BR 6.7-ano, tydle potvory se tam objevují, ovšem v max. počtu 4 na tým- což není tak strašné jako svazy t-54/m47/leo před MM updatem

 7. dockycz napsal:

  Stahovalo se mi 9 Gb tak jsem zrušil zaškrtnutí políčka úplný klient a stahuje se mi už ,,jen,, 4Gb cca. Wtf? Je možný že tento patch má tak vela?

 8. Pet424 napsal:

  Ta technolgie od nvidie na ty vlny je super

 9. eufigenie napsal:

  Mít super vlny na vodě ve hře s tankama je opravdu naprostá nezbytnost pro kompletní zážitek 😀
  Jinak 9GB jsem stahoval na třikrát asi 7 hodin a po startu hry zjistím, že překopali systém posádky a tam, kde stačilo na zlepšení rychlosti přebíjení nějakých 190 zkušeností teď potřebuji přes 2000, fakt super. Bohužel jsem zatím neměl čas ani na jednu bitvu, protože se to dostahovalo o půl jedné v noci a dnes jsem vstával ve 4:45. Uvidím až přijdu z práce a spustím to, jestli se nedostanu do skupinky vyvolených, kterým FPS klesly z 50 na 10 díky nVidii a její troll technologii, která nedělá nic jiného, než že přidává do všeho problémy.

 10. Pepelopez napsal:

  HM bye bye WG :-)

 11. Onovo napsal:

  jelikož se přechází na nový engine(dagor 4), 2 nové mapy, vozidla a jiný renderovací systém tak tu aktualizaci chápu
  jinak patch se dal stáhnou určitou dobu dopředu…..