War Thunder: Operace L.É.T.O.

Vojáci, velení získalo prototypy vozidel z Testovacího polygonu 113. Tento polygon se specializuje na větší množství úkolů: od testování nejnovějších prototypů bojových vozidel a letadel, až po měření výkonu. Každý z těchto strojů má vlastní příběh: od slavného průzkumného letounu „Uhu“, který se stal testovací platformou pro nejnovější letecké motory, až po novou techniku: těžký tank KV-220, který si zaslouží nosit pojmenování Kliment Vorošilov – předchůdce překonává pancéřováním, výkonem i výzbrojí.

Tato vozidla pracují jako hodinky a jejich inženýři jim udělili prémiový status.Existuje důvod, proč byla tato vozidla nasazena. Úkol je jasný: otestovat tyto prototypy v reálných bojových podmánkách s minimálními ztrátami. Jen ty nejzkušenější osádky jsou schopny zvládnout tuto výzvu. Velení se rozhodlo nasadit tyto stroje jen těm nejlepším vojákům, kteří prokáží svoje schopnosti na bojišti. Nyní je čas ukázat, že jste hodni zhostit se těchto strojů. Nemusíte si ani vybírat – všechny tyto stroje lze získat účastí v nové operaci, pojmenované ‘L.É.T.O.’!To přirozeně není všechno, z týlu přijdou další užitečné dárky. Nové emblémy a další ceny čekají na účastníky eventu.
“Operace L.É.T.O.” poběží od 23. července do 22. srpna

Každý den, piloti a tankisté dostanou úkol, po jehož splnění získají “Vyznamenání” jejichž kompletace zajišťuje účastníkům nové 3d dekorace, emblémy, slevy a další bonusy. Nejaktivnější účastníci se stanou majiteli unikátních prémiových strojů z “Testovacího polygonu 113”!

Pokud nezískáte některá Vyznamenání:
Každý úkol bude dostupný v rámci jednoho dne, a po 24 hodinách bude změněn na další. Každý víkend budou dostupné 4 úkoly pro tankisty a piloty, na jejichž splnění budou mít 2 dny. „Vyznamenání“ ( a ​) půjdou kdykoliv v průběhu eventu získat ze prémiovou měnu GE, vždy ode dne, kdy se objeví (nelze tak zakoupit Vyznamenání dopředu).

Celý seznam misí včetně dalších odměn naleznete zde

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

14 komentářů k “War Thunder: Operace L.É.T.O.”

 1. Hamik_CZ napsal:

  Gajin se o svoje hráče stará líp .. :) Tohohle se u WoTka nedočkáme..

  • saturn897 napsal:

   Podle mě, se nějakého maratonu zase ve WoT dočkáme 😉

   • Hamik_CZ napsal:

    Ovšem jak to bude vypadat že ? Někde jsem viděl na nějakém serveru, že je maraton na t-44-100 a klasicky..150killů a 150 000 dmg za každej národ …což co si budem povídat ..je to dosti těžké a pitomé …

  • Andrey_P napsal:

   až budou mít tak málo hráčů jak WT, tak možná ano :)

   • onovo napsal:

    jak se to vezme- ber to tak, že to není tak „blbuvzdorné“ jako wot :)

  • Astute_Cat napsal:

   někdy o Vánocích se říkalo, že bude maratón až v srpnu (mysli na su-100 y)

 2. Picollo napsal:

  čo čakáte veď wot dalo novú funkciu pri spustení hry. To je skoro ako odmena

 3. urzi napsal:

  Na KV bol maraton tak nejako rok a pol dozadu + -.Popri tom bol zaroven maraton na Type 62.KVcko mam v garazi a presny nazov bol KV-220-2.Bolo to za ziskavanie expov + nejaka drobnost k tomu.Takze Hamik cz a saturn sle len troska pozadu asi rok a pol.A aka bukvica bude jazdit rusky tank vo farbe ruzova/lososova :)

  • ShadowRangerCZ napsal:

   Všechny stroje máš i v normální kamufláži.

  • Onovo napsal:

   kamufláž bude i klasická zelená- toto je spíš kvůli „autentičnosti“ z testovacího střediska :)

 4. Adamike99 napsal:

  Stejně by byla nejlepší světová operace Karl-Gerät :)