War Thunder: Mapa Traktorová továrna (Stalingrad)

Do World of Tanks přibyla mapa Stalingrad už před nějakou dobou a vypadá tak, jak vypadá zejména proto, že to měla být první mapa, na které měl fungovat systém destrukce prostředí Havok. Ve War Thunder něco jako Havok je už dávno a teď do WT přichází i mapa Stalingrad. Oproti WoT je zasněžená. Sami se podívejte, jak vypadá a zhodnoťte, která je hezčí. Drobnost nakonec, carramba ve Stalingradu (dnešním Volgogradu) byl a navštívil i stále fungující továrnu na traktory, o kterou se za války těžce bojovalo.

Tak co říkáte na novou mapu?

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

7 komentářů k “War Thunder: Mapa Traktorová továrna (Stalingrad)”

 1. Moraghot napsal:

  rozhodně lepší :) při představě že velíte tanku T-34

  • Pet424 napsal:

   jako co je na T-34 špatnýho? jinak mapa opět hezká jak taky jinak trochu jinej engine než WoT :)

 2. morten76 napsal:

  proste nevim co maju Wt za engine ale kuva to je mazec, ked som este kedysi valil lietadla tak som si grafiku taky jak tak uzival, a dnes to musi byt este lepsi… dam tomu este trochu cas nez odinstaluju WOT, a urco sa k tejto hre vratim

 3. can0046 napsal:

  Klasika..povedená práce:)

 4. Ada napsal:

  no fanoušek wot jsem ale WT mě chytá do pasti čím dal tím víc…
  … no prostě mapa Finsko je cool ale Stalingrad to je teprve něco. Dávám si spátky nejlepší grafiku

 5. Onovo napsal:

  jenom pro info opakuji že na této mapě(a ze starších to bude první berlín) bude fungovat destrukce budov- takže krom zídek, „dřevěných“ kůlen z berlína apod už půjdou ničit i některé velké budovy :)