War Thunder: M18 a M18 Black Cat

Nedávno som písal o M18 Black Cat no bolo celkom jasné, že do hry pridajú aj M18 a aký je rozdiel medzi nimi sa dozviete v tomto článku. Článok som nechal v originále pretože je prostě lepší :)

M18 „Black Cat“, který bude přidán do hry v rámci amerických pozemních jednotek jsme vám už dříve představili. Nyní vám chceme ukázat standardní verzi M18. Jedná se o samohybné dělo 3. úrovně s dlouhým kanónem ráže 76 mm. Pokud vás hra s podobnými vozidly baví, s M18 nešlápnete vedle.

Vjačeslav “BVV_d” Bulannikov, herní designér:
M18 je dobrým příkladem amerického přístupu k návrhu tanků – podle něho měly tanky zajišťovat podporu ofenzivních operací, zatímco stíhače tanků se soustředili na zachycení a zničení nepřátelských obrněných útoků. Podle této doktríny musely být stíhače tanků výjímečně pohyblivé. M18 lze tedy ve hře použít na ničení nepřátelských obrněných jednotek ze zálohy a díky jeho skvělé obratnosti a rychlosti s ním můžete prakticky neustále měnit palebné pozice. M18 dokáže vyvinout na zpevněném povrchu rychlost až 90 km/h. Bude to nejrychlejší pozemní jednotka ve hře.

Světlana Smirnovová, modelář:
Legendární stíhač tanků z 2. světové války – M18 „Hellcat“. Robustní korba a nízký profil z něho dělá obtížně zasažitelný cíl.

Ve hře budou dva stroje – standardní, s úsťovou brzdou a Black Cat, který je bez úsťové brzdy. Otevřená věž je hodně stěsnaná, kromě závěru zbraně a osádky se do ní nic moc dalšího nevešlo, takže většina vybavení byla zvenku na věži. Na předním pancíři byl umístěn klakson.

Takže keď si to celé zhrnieme bude sa jednať o rýchli papundekel, ktorý je viac nebezpeční ako váš pitbul keď mu nedáte nažrať. Ehm ale dosť srandy, proste bude to celkom skvelý tančík na ktorý sa môžete tešiť už čoskoro.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

9 komentářů k “War Thunder: M18 a M18 Black Cat”

 1. Najlvin napsal:

  Vsadil bych se, že takhle pěkně ve hře vypadat taky nebude. Aneb nejen WG ukazuje Ultra HD rendery modelů… :-)

 2. BrutosCZ napsal:

  tady mě nejvíc dojímá jak strom vždy hovorý, že grafika ve WT není podstatně lepší než ve WoT 😀

 3. Medved napsal:

  No, tak po přidání budou míň Němci o jedno nej míň. 😀

 4. Starcraft275 napsal:

  BrutosCZ – Sotrmovy bohužiaľ nedochádza, že WT je na tom výkonnostne a graficky ďaleko lepšie a nič s tým neurobí 😀
  A nepripustí si fakt, že WG celú ich hru posledné obdobie pekne zosiera 😀
  Keby nemali toľko hráčov, čo nevedia hrať nič iné (nenarážam na nikoho konkrétne) tak sú dávno v krachu 😀