War Thunder: Korejská válka

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

17 komentářů k “War Thunder: Korejská válka”

 1. MlaW napsal:

  Asi tím naštvu fanoušky WT, ale to video je příšerný…

 2. Rat155 napsal:

  Zajímavý. Ale chudáky v ME 163B co se honí se Sabre tam nedají. To by lidi čuměli jaká je realita. A samozřejmě chudinky Me 262 C2. O tom se ale nemluví.

  • Onovo napsal:

   262 c2 má booster, se kterým uletí všemu(ve stoupání)- ovšem ano, mm 262 c2 e takový „podivný“, ovšem normální 262 má br podobný ostatním „válečným“ stíhačkám

 3. ryba napsal:

  Prosím vás co je to za song ? 😀

 4. tatka Martin (xbox) napsal:

  No nevim, ale mám dojem, že Korea neleží v subtropech, ale v mírném pásu stejně jako Česko. Ta džungle a palmy jsou blbost, asi si ti autor plete s Vietnamem i podle hudby.

 5. nwmjmeno napsal:

  no uplně tropy to nejsou je to něco jako řecko…

 6. jery napsal:

  Válčilo se přece kolem 50té rovnoběžky a korejské zimy jsou dost mrazivý. Palmy by tam nepřežily, taky mi to přijde, že si tvůrci spletli podnebný pásma, což se s dnešní úrovní vzdělanosti nedivím.

 7. MarfyArt napsal:

  To video je otřesný… Především ta skupinka stejných klonovaných mutantů… Proboha, když už pěšáci ve hře nemají různé obličeje, tak proč dělat takto detailní záběr na stejně vyvalené xichty…Že by drama? OMG…