War Thunder: Kanonenjagdpanzer

Gaijin se zřejmě opravdu rozhodl provokovat Wargaming a tak krátce po uvedení stihače tanků Kanonenjagdpanzer do World of Tanks se jej dočkají i hráči War Thunder: Ground Forces. Nutno podotknout, že o zavedení tohoto stroje do WT se mluví už velmi dlouho, takže zřejmě o reakci WT na WoT nejde. Ovšem tank je zpracován moc hezky, podívejte se sami.

Vjačeslav Bulannikov, herní designér:
Jde o poválečné samohybné dělo, postavené s využitím komponent obrněného transportéru HS 30. Nese 90 mm kanón BK 90 L/40, užívající poválečnou munici, a jeho malé rozměry a vysoká mobilita dávají vozidlu maximální rychlost až 70 km/h, díky čemuž bude moci rychle obsadit nejvýhodnější pozice na mapě. Má ale pouze lehké pancéřování, které proti tankům 5. úrovně nemá šanci obstát a proto není vhodné pro frontální útoky. Celkově tedy bude herní styl s tímto vozidlem podobnější hernímu stylu tanku Leopard než německým tankům z období 2. sv. války.

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

38 komentářů k “War Thunder: Kanonenjagdpanzer”

 1. peripsen napsal:

  kopíráci

  • SurreyCZ napsal:

   Už ses vybrečel? :)

  • Geokeks napsal:

   Hlavně je to historický tank, takže si to hry může dát kdokoliv. To je jakoby nadával, že v závodních hrách jsou ty stejné auta jen proto že nejde je přidali dřív 😀

 2. mj napsal:

  Kopíráci? Však ten tank vypadá jak tank, ne jak hračka, co je na tom okopírovaného kromě historického názvu?

 3. mj napsal:

  Sice ty umíš kopírovat svoji odpověď dokonale, ale když už píšeš pod můj komentář, zkus aspoň na něj odpovědět.

  • peripsen napsal:

   ten tank vypadá stejně tak co na tom neni kopírování ???

   • Onovo napsal:

    a jak by měl vypadat?bambulkyna děle? 😀 todle není sestavování modulů alá wot- viz můj dolní příspěvek 😉

   • TheDisturbed napsal:

    Takže mi chceš říct že když máš v CS 1.6 AK-47 a pak máš AK-47 v GTA tak je to kopírovaní? Prober se..

   • Adamike99 napsal:

    OK tak wt kopíruje ale vtom případě wot kopíruje ovládání wsad třeba z flatout 2 😀

 4. Pet424 napsal:

  zase keci o kopírování? taky čtěte! je tam napsáno že se o přidání Kanonenjagdpanzera do WT mluví již dlouho.

 5. Onovo napsal:

  milý peripsene, v tom případě WG kopíruje x věcí z jiných her (technika, prostředí), a s příchodem fyziky kopíruje WT kde fyzika je,kopíruje „HD“ WT modely..-rozumíme si? prostě že stejný stroj bude i v jiných hrách je nad světlo jasné. WG háže co může protože serbova výrobní kancelář už neví coby- všechny tanky, které normálně existovaly se mohou objevit ve WT- ale s výzbrojí co měli v reálu a né stylem wg tam hodíme toto tam toto ať to může jezdit proti tomuhle… pokdu tě WT nezajímá, nevadí, jsou tu min. 2 další tankové hry, každá má svoje + a – a není třeba rozhlašovat brekot…akorát to pak utvrzuje x dalších lidí že „wotkaři“ jsou ubečenci co si myslí že každej vše kopíruje a že wot je nejlepší.

  • Temp napsal:

   Wot je nejlepší a WT ho jenom kopíruje.
   Si tak nějak pamatuju, že když WT přišlo, tak plno lidí najednou začlo WOTu vytýkat, že jsou tam i poválečné stroje a že jsou tam stroje z rýsovacích prken, co nikdy nebojovali a ani se nevyráběli sériově. Nuž, už to máme i ve WT 😀

   • Onovo napsal:

    Wot zdaleka není nejlepší, lepší nežli wot je AW(co se enginu/možností) týče.
    příšlo jako první, proto to bylo určitou dobu „nejlepší“- bez konkurence to je snadné. pak přišlo WT,AW a wot se musí snažit aby udrželo ovečky(akce na tanky, vybavení prémiák)-nevzpomínám si že by to předtím bylo. jinak WT nidky netvrdil ože skončí válkou- ze začátk uto byla korea, nyní to je u letadel korea, u tanků jsou stropem tanky s klasickým pancířem bez raket. a prototypy? něčím se to balancovat musí, ale u tanků žádný čistý prototyp snad není(není tu serbík) :)

    • Jirosi napsal:

     I ve WT jsou tanky z raketama.

    • Temp napsal:

     V letadledch maj docela dost nesmyslů a Panther II taky nevznikl ani jeden a máme ho. Hellcat s 90mm je taky nesmysl. T-28 vznikl jako prototyp a nikde si ani nevystřelil. Fakt se mi líbí, jak se pohádky o reálnosti WT oproti WOT rozpadá, protože WT jde v podstatě tou samou cestou. Jen je to větší RNG fest, protože se tam hraje na obskurní modely a když ho netrefíš, tak je úplně jedno, že jsi konig tigerem třikrát prostřelil T-34, protože jsi netrefil modul.

     • Onovo napsal:

      důležíté je rozdělit mezi blueprint(jenom papír) a prototyp(funkční stroj který nebyl z nějakého důvodu nasazen)-Panter II existuje, ovšem s jinou věží- je to takový „poloprototyp“
      hellcat s 90mm je prémiák a taky existoval,t-28 je to samé.

      vono totiž záleží čím pálíš, pokud budeš pálit APCR které ve wot vše spasí ale tady létá „skrz na skrz“ tak se nesmíš divit. hold výbušná má něco do sebe 😉 ale ano- rng je tma větší, hodl enschováš se za x HP

     • Temp napsal:

      Be, Panther II neexistoval. Jedinej kus co se měl stát prototypem byl podvozek z pantheru I a dřevěná věž. To má podle mě ke skutečnému stroji setsakra daleko.
      Prototypy co nidky nebyli ani zařazený do služby fakt neberu jako stroje, co maj co dělat v simulátoru. sorry. A pořád tu máme ty nesmyslná letadla.

      Jestli tě to zajímá, tak v reálu tanky po tancích stříleli AP a APCR a možná mi to nebudeš věřit, ale jeden zásah v 98% stačil na zničení/totální vyřazení tanku.
      Munice HE se používala proti pěchotě, dělům a měkkým cílům. Tímto jsi prakticky dokázal, jak je na tom WT s nějakou historičností. Je smutné, že se zajímáš u hry s tanky, ale přitom nemáš vůbec šajn čím po sobě tanky ve skutečnosti stříleli. V reálu totiž ten průbojný granát střepinama nasekal posádku, když proletěl pancířem. A je jedno, jestli byl HE, nebo AP.

     • Onovo napsal:

      nejdříve si něco najdi, třeba toto – panter II s věží panter G
      http://i456.photobucket.com/albums/qq284/Weme65/Patton%20Museum%20Fort%20Knox/IMG_2999.jpg

      AP a APCR munice má menší efekt nežli výbušná…jsi zblblý z wot….ano AP munice by měla dávat střepiny, ovšem ten účinek je mizivý-a apcr nemá cenu řešit, to je jen kus rožhaveného kovu. proč tedy němci používali APCBC a rusové APHE/BC munici když stačily „ťukající“ ap z amerických 75/76mm?

     • ShadowRangerCZ napsal:

      Když tvrdíš, že APCR byly tak účinný proč by Tigrům II doporučovaly HEAT a normální výbušnou munici.

     • Geokeks napsal:

      WoT a simulátor? Jsi spadl z višně či co? 😀
      By mě zajímalo, kde jsi na toto přišel 😀 😀 😀

     • TheDisturbed napsal:

      Onovo má pravdu. Ve WT jsou stroje co byly alespoň postaveny (sice nepoužité , např Maus) kdežto ve WoT jsou serbovi půlnoční opilecké kresby považovány za důvěryhodný podklad k vytvoření celé linie tanků ( VIZ OIOI)

     • Temp napsal:

      Onono – jak zblblý z WOT? Za druhé světové války se jako protitanková munice používala AP, či APCR. To že po válce byli vyvinuty nové munice je věc další. Obyčejné HE munice se rozhodně nepoužívala proti tankům. A jestli máš pocit, že je HE munice a HEAT munice stejná, tak se setsakra pleteš. Je to úplně jiná konstrukce.
      A že střepiny s AP munice nic vevnitř neudělali? JSi fakt velmi nevzdělůaný člověk co se tohodle tématu týká. Střela se zbytkem pancíře se vevnitř tanku odrážela a posádka byla ráda, když přežila aspoň s nějakými končetinami. HE municí po sobě tanky fakt běžně nestříleli. To tak leda z nouze.

   • Adamike99 napsal:

    Wot je možná zábavné ale jen do doby než ti dojde že když někomu uriznes malíček (ve wot třeba věžička na At-2)a on umře ??? To jako fakt lepší je propíchnout jatra, jednu plíci a žaludek (WT motor nejede, otáčení věže nejde a půlka osádky mrtvá) tak co je wot nejlepší ??? Já jako fanoušek wot do doby než přišly tanky do WT si mislim že wot je pro snipery a špatné hráče co jsou řadí za automatické zaměřování.

    • Onovo napsal:

     pro Teampa
     ehm pleteš si výbušná a výbušná- rusové používali APHE/BC-amor-piercing high explsoive shell/balistická kukla. to je střela (ap) která v cíl iexploduje. Heat je něco podobného-High explosive anti-tank shell.
     AP munice(hlavně americká) měla nesrovnatelně nižší účinky nežli německá či ruská standartní munice. a HE je něco úplně jiného, ta je opravdu dobrá leda tak na nepancéřované cíle. a o tom odrážení….. ovšem 152mm HE se používalo běžně.

 6. k3rn napsal:

  Tomu rozhovoru na hoře se dá jen smát a padat ze židle 😉

 7. Piskoutek napsal:

  Když už jsme u toho kopírování… Nepřipadá vám, že škoda auto kopíruje jako ovládací prvek volant??? To jsou taky kopíráci!! 😀

 8. TheKrzy napsal:

  Ten kdo tvrdí, že wot je real by neměl chlastat od rána.

 9. Buldozer napsal:

  Ten kdo tvrdí, že jakákoliv hra na PC nebo jinou konzoli je reál, by měl být zavřený v blázinci…. :)
  Chcete reál? Doporučuji nástup k AČR, PČR či se nechte najmout jako contractor a jděte na nějakou misi. Poznáte, jak se hra liší od reálu, kde občas létají části vozidel a těl vzduchem, ucítíte štiplavý kouř a prach po výbuchu, sladký zápach krve, nářek a řev raněných – to je smutně skutečný reál chlapci. Buďte rádi, že si hrajete pouze na PC, realita je opravdu jiná :)

 10. thScraft_cz[CZTK1] napsal:

  Wt okopirovalo modwl a pridalo charakteridtyky nic vic…

  • Onovo napsal:

   jakej mod? i arkáda WT je oproti wot simulátor…nehledě na to že rozhraní, výzkum a x dalších věcí se velmi liší- to už je spíš wotku podobné AW….

 11. robin napsal:

  Já to řeknu jednoduše všíchni kopíruji 2 světovou
  (hitler / stalin / churchil ) a ostatní by měli dát požadavek k soudu o patent a autorství na wargaming a gajin o kopírování 😀 COŽ JE BLBOST stejně jako keci tu o kopírování