War Thunder: Japonské tanky

Jak bylo již dřívě na Japonské verzi hry WT potvrzeno, do War Thunderu přijdou Japonské tanky ve svém plnohodnotném stromě- a nyní si ukážeme první dva tanky. Jelikož probíhá herní veletrh v Igromiru , tak v budoucích dnech přijdou další obrázky a informace o těchto strojích.
 

Mitsubishi Typ 95

九五式 “Ha-Go”, plným jménem Mitsubishi Typ 95 „Ha-Go“ je japonský lehký tank, který byl zkonstruován v polovině 30. let 20. století. Stejně jako všechny tanky daného období, i Ha-Go byl původně navržen pro podporu pěchoty a útoků kavalerie, a tudíž se nepočítalo, že by bojoval proti jiným tankům. Jak to tak ale bývá, podmínky jsou diktovány realitou, nikoliv plány.
Tento tank se pyšní vynikající mobilitou, obratností a vysokou rychlostí střelby, na druhou stranu je jen lehce pancéřován. To z vozidla dělá typického zástupce lehkých tanků a vyváženého soupeře pro tanky ostatních národů na nízkých úrovních. Uvidíme, jak si povede v boji!

Mitsubishi Typ 97

七式中戦車 – Mitsubishi Typ 97, jinak také Šinhoto Či-Ha. Tento tank již byl nebezpečnější, než menší a lehčí Ha-Go. Podle japonské nomenklatury šlo o střední tank, hmotnostně ale náležel spíše mezi lehké tanky.
Mitsubishi Typ 97 byl zkonstruován ve světle zkušeností, nashromážděných Japonci během bojů proti Rudé armádě na řece Chalchyn Gol. Japonské tančíky zde utrpěly vážné ztráty, a jejich zastaralost byla evidentní. Ve snaze vytvořit nástupce tančíků, továrna Mitsubishi vytvořila projekt nového tanku, který by měl vylepšenou pancéřovou ochranu a prostornější věž, umožňující výměnu kulometné výzbroje za specializovaný protitankový kanón.
První verze tohoto tanku, kterou vám představujeme, se nazývala Šinhoto – v japonštině toto doslova znamená „nová věž“. Tank byl vyzbrojen kanónem ráže 47 mm, který překonával ve všech ohledech své předchůdce. Štít děla pak byl posílen na 40 mm.
Pro tankisty ve War Thunderu bude Šinhoto stále spíše lehkým tankem, a od toho by se měla odvíjet i vaše taktika. Snažte se zůstat co nejvíce mobilní, nebojte se využít krytu a vyhýbejte se jakémukoliv zásahu.

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

32 komentářů k “War Thunder: Japonské tanky”

 1. TheDisturbed napsal:

  Na japonských tancích bude skvělá jedna věc a to žádné opilecké bludy typu O-I , O-NI atd……

 2. Raon napsal:

  za to na ne brzo pridaj nejaky rakety 😀

 3. frajer napsal:

  Je to stránka WOT.CZ tak co tu sakra dělá warthunder!!! Je milion jiných stránek kde si to lidé mohou přečíst ale oni to musí prostě dát sem!

  • ShadowRangerCZ napsal:

   Vypadá to, že si tu nový. Ano původně to bylo jen wot ale od té doby co jsou ve WT tanky tak je tu WT, když se ti to nelíbí tak se na ty novinky nedívej. To samé s WoWs proč jsou tu lodě… :-)

  • TheDisturbed napsal:

   Jdi do prdele………

  • kony123 napsal:

   Tohle je přesně člověk kterýho bych nevystál…..On prostě musí jít a napsat pod článek který mu vadí že ho tu nechce…..To je tak těžké to ignorovat, navíc tu jsou zprávy o WT celkem dlouho a moc jich tu není tak nevím co zas někomu přeletělo přes nos.

  • UnicumTomato napsal:

   Horší je to, že je tu cz doména a i přesto jsou články ve slovenštině

   • Spaniel_2015 napsal:

    Cau. No je ich tu strasne vela tych slovenskych clankov. Treba vzbudit ceske narodne povedomie, aby sme Vas nahodou neasimilovali. :-) Sme jeden z najvzacnejsich prikladov statneho rozvodu bez krvi a noza. A myslim ze je fajn sem tam na tom nieco postavit a nadstandardny vztah udrzat. Ale ty asi nie si rad…

    • TheCamperCZ napsal:

     To víš no dnešní děti slovenštině nerozumí :) Já sem se narodil v roce 1998 a nemám s ní problém až na pár slovíček :)

     • guthas napsal:

      Hm.. narozen 1998 a už dítě? Už si můžeš cucnout legalně píva dospělý pane? :-)

      Neber to jako urážku, ani jako provokaci – teda menši provokaci ano, ale já prostě musel 😀

     • TheCamperCZ napsal:

      Cucnout, řídit auto…. To všechno legálně :)

    • Tobi_1989 napsal:

     Tak nás asimilujte, řeč by byla furt skoro stejná, hlavní město by většina lidí mělo stejně u zadku ať by to byla Praha nebo Blava a holt místo ginu se naučim chlastat borovičku, no… 😀 😀

     • tankRavenSvk napsal:

      Inac btw my máme borovičku a CZ má co….ako tvrde myslím , gin nie je domaci

     • Picollo napsal:

      Tankraven oni pijú legálne v krčme palenku

     • Saloth_Sar napsal:

      to Tankraven: rumíček, zelená, fernet…

     • Tobi_1989 napsal:

      Mě je buřt co je národní pití, slivka mi nechutná, já piju gin :)

      a do toho nemá borovička tak daleko, takže mi je to šumák :)

  • hoholu napsal:

   ………..

 4. Raon napsal:

  me teda zprávy z WT, AW nebo lodi nevadi

 5. dedek7011 napsal:

  myslíš třeba disturbed?

 6. onovo napsal:

  Je vidět, že tady stále někdo zůstal v době „wot nebo smrt“, a podle toho nadává na všechno,co nedělá WG.
  btw nevím co stále řešíte s SK články na doméně,když někdo nerozumí, má tu google……

 7. Dragpanzer napsal:

  A co nového v AW? 😛

 8. Gaara99cz napsal:

  už se těším mam komlet japanes letadla tet tanky hurá

Odpovědět

Zpráva