War Thunder: Film!

Áno čítate správne Gaijin v spolupráci s filmovým štúdiom (ktorý nedokážem napísať je rusky) chystá FILM! Bez rečí a bez dlhého čítanie pozrite si to priamo tu a nezabudnite prepnúť na CZ titulky.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

21 komentářů k “War Thunder: Film!”

 1. jenyk001 napsal:

  Jsem zvědav,rusové válečné filmy uměli.I z original stroji (měli jich dost ) a propagandistické kecy vypustíme,to používají i amíci a taky ve velkém :-) .Jen namátkou : A jitra sou zde tichá,Hořící sníh, dokument Velká vlastenecká válka a je jich o hodně víc.

  • nevim napsal:

   souhlasim – ja proti amickej filmum nic nemam (treba zachrante vojina ryana byl BEST valecnej film co jsem kdy videl), ale kdyz mi tam ve filmu ukazom M24 chaffe s nemeckym krizem na vezi a nazvou to tigrem, tak se mam chut zastrelit 😀

   • Furisis napsal:

    A to bylo co za film prosimtě s tím Chaffeem ? pokud vím tak američané chaffeem nahrazovali Sharmany ….hodně dobře je to vidět ve filmu Bitva v Ardenách …a Tiger II tam je třeba nahrazen M46 Pattonem … sám film o sobě byl třeba kritizován samotným eisenhowerem za historické nepřesnosti,ale za techniku bych je nekritizoval … v té době ty filmaři neměli takové finanční prostředky atd…chtěli hlavně co nejlíp rekonstruovat bitvu,údálosti které jí předcházeli a ukázat celkově historii což se tedy né vždy povedlo atd …

   • Tasemnice napsal:

    Zachraňe vojína Rayena…
    T-34 nazvou Tigrem…well..why the fuck not?

  • Furisis napsal:

   Rusové že umějí válečné filmy ? 😀 dobrý fórek … ruský válečný film to je – musím uznat že tedy technika dobrá, záběry velkolepé ,ale tím to končí … když vidím tu zatracenou propagandu a jak je to neuvěřitelně zidealizované chce se mi zvracet … nejlepší válečné filmy dělají a dělali Britové a Němci … vezmi si takový Stalingrad,Železný kříž,Pianista,Bílé peklo,Das boot,Příliš vzdálený most,Most přes řeku Kwai …. opravdové mistrovské kousky,jak herecky,historicky tak i po technické stránce …. zatímco Rusko a USA (až na Band of brothers,Schindlerův seznam) vyrábějí samé z idealizované kousky,kde úplně všichni Němci jsou svině největší s radostí nabíhající před kulomet,všichni rusové a Američani jsou strašní hrdinové,dobráci ….. ..

   • pepan napsal:

    koukám, že si takovej ideologií „nezasaženej“ znalec, takže pro rozšíření obzoru:
    Klimov, Jdi a dívej se.
    ttp://uloz.to/xNiU4xFm/jdi-a-divej-se-2-avi
    Nemusím snad dodávat, že do odkazu je potřeba na začátek doplnit „h“.
    Mimochodem, Ponorku sem si musel v rámci psychohygieny pustit ihned po návratu z každoročního pobytu mezi tyrolskými Němci. Abych sám sebe přesvědčil, že ne každej Němec musí být příbuzenským křížením zrozenej dement.
    Jinak na film sem zvědavý, doufám, že to nebude něco jako ideologický Štráfbatalión.

   • T3G napsal:

    Válka generací, výbornej DOjčáckej válečnej seriál. Horst Fuchs DOPORUČUJE.

 2. Pepe285 napsal:

  no to si nasadili fošnu hooodně vysokoo,doufaaam že to nebude propadaaak jak ten Stalingrad,držiiim palce

 3. galileo2209 napsal:

  A kde je Brad Pitt?? 😀

 4. patasek napsal:

  Doufám, že v tom filmu nebudou osvobozovat Ukrajinu a Pobaltí :)

  • jenyk001 napsal:

   Ale no tak,tady se jedná o obranu Moskvy . 316.střelecká divize generálmajora Ivana Vasiljeviče Panfilovova (padnul 18.11.1941)

 5. onovo napsal:

  pro informaci- film se dá „podpořit“ koupí GE- http://warthunder.com/en/bounds28

  dá se navolit kolik procent de pro GAijin a kolik pro Film
  jakožto bonus má být decal(svazek granátů)

 6. WittmanSVK napsal:

  Škoda, už som sa tešil, že to bude niečo normálne z nemeckej armády… Ale ako vidím, len ďalší Ruskí či Americkí Rambovia…. Ako keby už tých filmov nebolo dosť….

 7. godo2 napsal:

  Vypadá to ako od tvorcov ruského filmu Stalingrad.

 8. astík napsal:

  No pánové
  Ať už američané nebo rusové měli dobré válečné filmy tak i ty zlé
  oba národy je používají jako propagandu .
  osobně mám rád britské ale i finské válečné filmy
  Pokuď jde o dobře zpracovaný váleční film tak pro mě je jasně první bratrstvo – neb technika , děj , kostýmy i prostředí sedí .
  a zároveň tam ukazují i nedokonalosti vlasní armády .. a Tmavomodrý svět neb je to část dějin o které se trochu mlčí :(

  k tomu tigru z zachraně zachrante vojina ryana tak to je pstavené na podvozku téčka a ještě to neni moc dobrá leplika .