War Thunder: E-100 a upravená mapa

Jak bylo již dříve oznámeno, do hry přichází německý supertěžký tank E-100. Bude k vyzkoumání/vyježdění pouze stylem „individuálních misí“ z WoT, které budou spuštěny v průběhu podzimu. Tank bude nakonec vyzbrojen 128mm dělem + 75mm koaxiálním kanónem, oba budou funkční.

Co na E-100 říkáte?

Zároveň do hry přijde nová mapa Džungle

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

17 komentářů k “War Thunder: E-100 a upravená mapa”

 1. Jirka napsal:

  Ta mapa bude v simulatorovych bitvach pomerne zajimava :-)

  • Mr.Unnamed napsal:

   No nevim jestli to neni jen předělaná džungel, zatím co jsem četl má přijít „Kolín nad Rýnem“ (nevím přesnej název) a zimní Stalingrad, ale každopádně pokud opravdu přijde bude to super a zároveň v simulátoru a RB to bude lepší, kdy konečně něco udělají s graphic cheatem (minimálni grafika s minimálním množstvím keřů, takže mají lepší rozhled)

 2. carramba66 napsal:

  E-kilo vypadá fakt pěkně. Já snad zase začnu hrát War Thunder…

  • MJ napsal:

   To by jsi mel. Ta hra je uzasna. Hlavne ten koncept cele hry a grafika a …

 3. Tobi_1989 napsal:

  Ty fotky interiéru a blatníků jsou paráda, osobně jsem je zatím nikde jinde neviděl. Že korbu E-100 ztopili britové a hned po válce ji rozřezali do šrotu (mimochodem hrozná škoda po stránce historické hodnoty, ale holt v roce 1948-1950 nebo kdy šla E-100 do šrotu se o nějaké historii ještě mluvit nedalo a A-100 byla jen neperspektivní reznoucí německá plechovka), ale že byly vyrobeny i ty blatníky je pro mě osobně novina.

  • JHfr3ak napsal:

   Ještě se dá najít na netu i fotka, kde jsou vidět i hotové pásy (srolované na zemi) a to je taky síla :)

 4. Maca2661 napsal:

  Tak se uvidí co to bude za mise. Pokud to nebude moc těžké tak se o něj pokusím. Už expím u němců tanky 9 úrovně tak se docela těším.

 5. Pet424 napsal:

  to vypadá luxusně já chci update 1.53!!!!! nova džungle to jako přepracovana do toho nového enginu? to by snad měly bejt všechny mapy ne?

  • Mr.Unnamed napsal:

   Nikde jsem to zatím neviděl, každopádně upravenej engine bude na všech mapách. Uplna destrukce budov bude jen zatím na mapach Berlin, Stalingrad a Kolin nad Rýnem (nebo Směr Rýn nevím přesně název)

 6. Makavali napsal:

  dobrý model a ten zvuk :)

 7. Fikus napsal:

  Veža jak vo WoT na Mausovi 😀

 8. ratr1 napsal:

  Ehm ehm ehm.. WTF! Já myslel že díky tomu že do hry dávají reálné stroje tak že je to mnohem lepší. A najednou E100 ve hře 😀 Fakt mě to hrozně baví jak najednou jdou směrem k wotku aby tu hru vůbec někdo hrál. komedie

  • borakira napsal:

   WT miva 70000 online hracu …. tak ti nevim :)

  • Tobi_1989 napsal:

   E-100 JE reálný stroj… vidíš ty černobílý fotky? to je skutečná E-100, rok 45…

 9. blativejpeta napsal:

  super E100 a funkční oba kanóny!!