War Thunder: Dogtag aneb osobní mise?

V pátek se na fórech War Thunder objevila zajímavá novinka. Zatím to vypadá, že jde o určité propojení War Thunder pojetí osobních misí a jejich pojetí e-sportu. Jak se zapojit a jaké jsou ceny? Začít hrát je jednodché, stačí koupit „psí známku“ a jste zapojeni. Vyhrát se přitom dá spousta lákavých cen.

Psí známka se kupuje zde a již v této fázi jste zapojeni do soutěže, ve které se vybírá určitá meta, na každé je něco zajímavého (od titulů, vstupenky do eventu na E-100, až po prémiové stroje). Ovšem nyní probíhá mise na poloprémiové M24 chaffe a P-51A s upravenou výzbrojí a kamufláží.

Co je k účasti potřeba?

Zde je seznam misí jak pro tanky, tak pro letadla, při každém splnění se odemkne unikátní kamufláž a po pěti splněných úkolech se odemkne daný stroj. Další věcí, která bude dostupná od 6. ledna je volba „svého“ týmu – čím lépe si tým povede, tím lepší odměny dostanete. Hlavní „odměnou je raketová BT-5.

Volba týmů, kompletní popis misí a ostatní informace jsou na této stránce: http://warthunder.pro/cz

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

15 komentářů k “War Thunder: Dogtag aneb osobní mise?”

 1. ladas30 napsal:

  Takže to koupím dogtag a něco vyhraju ? nebo dostanu mise a za ty pak něco vyhraju ? 😀 Trochu nechápu, někdo bližší vysvětlení pro hloupého člověka ? 😀

  • Onovo napsal:

   koupíš dogtag- odemknou se ti mise na M24 chaffe(kamufláže všec E-sport týmů), a ta P-51A. zároveň jsi v akci, která běží úplně dolě- ja kse vybere určitá částka, automaticky dostaneš určitou věc(podobné jako ve Star Citizenu).Bohužel, nedává to mety zpětně takže když včera byla pokořena meta 10k tak už nedostaneš titul apod, ale stále se můžeš dostat na jiné a zajímavé ceny. k tomu, pokud máš dogtag, jsi lognutý na té stránce(pod svým účtem z WT) a koukáš na stream z ligy, tak můžeš vyhrát prem. stroj/účet(včera někdo vyhrál tu raketovou bt-5 :) )

 2. Karadrak napsal:

  Typické pay to win

  • Onovo napsal:

   jak ti to pomůže ve hře ? :) kamufláže jsou hezké, ale leda do arkády, a ty stroje jsou upravené standartní, takže žádný ptw se nekoná 😉

 3. eufigenie napsal:

  Po zakoupení známky budeš jejím vlastníkem a po dosažení určité mety ve vybraných penězích za zakoupené známky dostane každý její vlastník nějakou odměnu. Navíc jako vlastník známky získáváš přístup k výzvám, za jejichž splnění získáš unikátní kamufláže a po splnění pěti výzev i unikátní stroj. Pokud se za známky vybere 50 000 dolarů, tak všichni držitelé známky dostanou další dva prémiové stroje.

 4. morten76 napsal:

  jo jo kuva tak toto je akcia ze sa clovek nemoze dozrat, cumim, stale nieco navic.. k WT som sa vratil tak pred tyzdnom a do toho psa pujdu , lebo je sanca mat premioveho Panthera a to je mazec za 300 tolko veci …..konkurence by sa mala ucit gg WT cumim…

 5. Radegast napsal:

  Je to pěkný,ale pro někoho kdo už ma něco vyježděný.Nemam na to ani tanky ani letadla

 6. morten76 napsal:

  tak ja som zatim uoncil prve tiere a teraz skumam 2, a zatim sa bavim , grafika vsetko super,

 7. morten76 napsal:

  nu a mam problem , z nicoho nic mi nejde hra a ani sa nemozem dostat na forum ani platby sakra co sa to deje???