War Thunder: AC IV Thunderbolt

War Thunder opět předběhl World of Tanks a do hry vloží australský střední tank Sentinel a to ve verzi „Thunderbolt“ se smrtícím dělem 17pdr.

Australský “Thunderbolt” je nezvyklé vozidlo. Od začátku 2. sv. války měla Austrálie snahu vytvořit vlastní tank. Nakonec australští inženýři vytvořili křižníkový tank Sentinel, který se začal vyrábět a zavádět do služby. Tank “Sentinel” byl vytvořen v několika návrzích a variantách, včetně různé výzbroje. Jedna z těchto variant – verze AC IV – disponovala smrtícím 17 liberním dělem, které bylo často používané u britských tanků v pozdních fázích války. Tato verze bude přidána do hry. Tank měl vstoupit do sériové produkce s korbou z předchozí varianty – AC III, narozdíl od druhého prototypu vybaveného stejným dělem – ten byl postaven na korbě AC I. Rozhodli jsme se do hry zařadit verzi, která měla být sériově produkovaná.Bude to ovšem prémiový tank III. úrovně.

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

19 komentářů k “War Thunder: AC IV Thunderbolt”

 1. Ondrysman napsal:

  Onovo, moc neprovokuj 😀

 2. totojeto napsal:

  toto su tie krasne modely tankov?? 😀

  • ShadowRangerCZ napsal:

   Co si stěžuješ?;-)
   Model je pěknej, ale ta barevnost mi taky vadí. Naštěstí se to dá opravit v nastavení. 😀

   • Mzilla napsal:

    Však jeho model není ještě hotoví :)

    • ShadowRangerCZ napsal:

     Ale stejně vem si barevnost já mám upravenou PostFX a je to supr, ale v základu jsou barvy fuj.

 3. MrCokkie napsal:

  Mě se ty Britské modely vůbec nelíbí :(

 4. nehned napsal:

  War Thunder opět předběhl World of Tanks a ….. (hezky napsané) a teď nám pěkně vypiš v čem WoT předběhlo AW , jelikož už tu funguje léta . Ať se tu nikomu nenadržuje .

  • nehned napsal:

   sakryš ne AW , ale WT

   • ShadowRangerCZ napsal:

    Jenže WoT na to mělo právě těch 5 let (wot nehraji, hraju WoWs, AW, WT) a neudělo zničitelný budovy, pohybovou fyziku (WT bylo první – jak se nadávalo: tanky nedriftujou -__-) možnost ovládáni více věží. Samo že maj víc tanků, ale jen díky tomu že jsou tu dýl.

  • totojeto napsal:

   no asi uplne v tom ze wt je na hovno a ma kominitu siroku asi ako priemerna hra vytvore v hornom tisovniku v garazi

 5. ShadowRangerCZ napsal:

  Trochu mimo téma. Prosím vás nepleťte si model a texturu. Pár úryvků z wiki:“Pojmem 3D modelování se rozumí proces tvarování a vytváření 3D modelu, který může být reprezentován několika způsoby.“ a „Textura je obrázek, kterým je „obaleno“ těleso; v nejjednodušší formě jsou textury používány pro obarvení modelu“. Děkuji

 6. Kalin napsal:

  A to se War Tander chlubý neb sťežuje. Stejně to bude papiráček s pancířem kartonové krabice, jediný co stojí zazmínku je to dělo jinak nic.

  • Onovo napsal:

   pokud s tím dotyčný bude umět tak i zahraje- vypadá to na slušně sklopený předek, pokud něco vydrží i věž- uvidíme.
   jinak na porovnání- ve wot se na pancíř hraje ? 😉