War Thunder: 3D odměny na tank

Jak jsme vám již před časem oznámili, ve War Thunder se rozbíhá e-sport liga s možností vyhrát některé zajímavé stroje (tank RBT-5, stíhací letoun BF-109E7, odměnový sovětský Panther T-V a další). Nyní přichází akce „Zlatá známka“, která se od té standardní zajímavě liší. A odměna bude ještě zajímavější, podívejte se sami.

Změnou proti standardnímu formátu je:
1) Možnost změnit výběr svého favorizovaného týmu ještě před semifinálovými boji (pouze jednou), všichni kdo tipnou vítězný tým, získají RBT-5
2) Zajímavá 3D dekorace „pirátská lebka“ Tento předmět bude přidán v jedné z následujících aktualizací, ve které nejspíše přijdou i další dekorační předměty (pytle s pískem, klády, křoví a podobně).

Uznejte sami, že proti 2D nálepkám na tanky, které dostáváme ve World of Tanks a Armored Warfare, je tohle opravdový posun. Kdo by tohle nechtěl mít na tanku? :)

Zdroj: http://warthunder.com/cz/news/1522-esport-thunder-liga-zlat%C3%A1-ps%C3%AD-zn%C3%A1mka-cz

Napsal Onovo

Zažraný hráč War thunderu, kterému se od WG nechce hrát nic kromě lodiček. Preferuji převážně ikonické stroje, ale i na "výstřelky" se čas najde :)

14 komentářů k “War Thunder: 3D odměny na tank”

 1. MrCokkie napsal:

  Já budu cákat jestli tam přidají pytle s pískem , větve a klády

  • Astute_Cat napsal:

   není to špatný nápad :) , ale takovou blbost jako je pirátská lebka bych si tam asi nedal :)

  • Mr.Unnamed napsal:

   Podle toho co jsem cetl bude lebka (jen pro vlastniky zlate psi znamky )soucasti update, kde pridaji vic pridavnych veci, takze na pytle s piskrm a klady bych tipl:) me osobne by se hodilo par pridavnych keru na tank do SB :)

 2. T3G napsal:

  No ja myslím že je to super, kliĎo byhc si tank vyzdobil, je to arkada stejne ne ?

 3. dannyslavik napsal:

  Treba ja bych tohle na tanku rozhodne mit nechtel.

 4. Maca2661 napsal:

  Až tam půjde přidat něco smysluplného a ne takováhle blbost tak to bude hezký. Osobně si myslím, že lebka od pirátů s Karibiku na tanku nemá co dělat. Je to stejný jako v AW ty sněhuláci apd. nesmyslnosti. Uvítal bych historické maskování apd. Tohle opravdu nechci ani zadarmo

  • Mr.Unnamed napsal:

   Historicke maskovani uz davno je mozne pouzivat. Pomoci skinu (nebo jak se romu rika ve wr) ale bohuzel nastavene maskovani vidis jen ty. Ostatni vidi jen zaklad

 5. JHfr3ak napsal:

  No, pokud chtějí aby ty tanky vypadaly hnusně, tak jim takové nesmysly přeju…

 6. mad_panzer napsal:

  Pytle s pískem nebo klády by něco mohli přidat k pancéřování což je super

 7. poustnilyska napsal:

  no kdyby to třeba na ruskym tanku byla lebka s německou důstojnickou čapkou, tak myslim, že by to vypadalo líp

 8. TheDisturbed napsal:

  Myslím že v realistických bitvách se to křoví na tank bude určitě hodit…

 9. Glock17 napsal:

  Taková pičičárna k ničemu… co tak jako odměnu přidat doplňkové pancéřování (pytle s pískem, náhradní články pásů, betonové nálitky před velitelskou kopulí, …)??? V reálu to existovalo…

  • morten76 napsal:

   ono ked si to cital tak to maju v planu…., len som sa nedocital ci tie pytle budud mat aj nejaku funkciu, alebo iba okrasa… kazdopadne Wt vede , skoda ze konkurencie nevyuzivaju ten isti engine, to by bol masakra to WOT ,AW jedu na sttred a WT si valim maximum lol, , ma to iba jednu vadu na krase ze je to tazka hra a spatne vybalancovana…..