Výroční garáž: Speciální tanky

Ve speciální výroční garáži, která se nám ve World of Tanks zobrazuje k připomínce pěti let fungování populární tankové hry, je i spousta modelů zajímavých tanků. carramba dostal od řady z vás dotaz, jestli tyto tanky budou i ve hře. Protože nemá čas odpovídat každému, přinášíme tento krátký souhrn.

Sturmtiger do World of Tanks nepřijde, minimálně ne do random bitev, je možné, že bude jako soupeř v PvE módu. Ano, byl před časem vymodelován (ještě v původním nízkém rozlišení, nikoli v HD), ale pokud někdy bude součástí World of Tanks, tak nejpravděpodobněji jenom jako součást nějakého speciálního zábavného eventu.

V lávě se potácí pozemní křižník P1000 Ratte. Samozřejmě že ani ten do WoT nikdy nepřijde.

Nakonec poukazujeme na tzv. „Stalinovy koule“, tedy kulovité tanky s kanóny. Byť třeba ve War Thunder právě probíhá zábavná hra s mechy s hlavou z KV-2, ozbrojené pancéřové koule ve World of Tanks nečekejte.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/08/wargaming-you-such-teaser.html

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

26 komentářů k “Výroční garáž: Speciální tanky”

 1. jpdepresss napsal:

  Udělají takovou garáž a ani se na ní nemůžete pořádně podívat. Ehm, asi moc logiky nepobrali, ale tak hlavně, že je to cool.

 2. Ondrysman napsal:

  Je jich tam ještě mnohem víc jsou tam i smazané mapy 😉

  • 12Stig12 napsal:

   i třeba bílý tiger

   • Ondrysman napsal:

    ??

    • Jahi napsal:

     jo viděl jsem, je tam i mapa severogorsk, dragon ridge a dokonce je tam i psí bouda a u ní je popisek že hlídá garáž ale i přesto byhcom si měli čas od času změnit heslo, dál je tam např. japonská hevina, tak který je pojmenován jenom KV, pak je tam tank u který ho je napsaný že je na balancování nebo tak něco….je tam toho fakt hodně :)

 3. kraken600 napsal:

  Moc by som na to nevsádzal Wargaming je schopný všetkého :) Myslím ze sú schopný aj pridat Sturmtigra i do randomu :)

 4. Igiss23 napsal:

  Prostě milníky atp. Ale Rita dostala zřejmě dost „donejtů“ když vidím tu nálož goldíků:D

 5. Ki napsal:

  Jak se ti podařilo naklonit tu kameru abys viděl dole do lávy? Já ji nakloním sotva tak že vidím ten náklaďák co z něj teče víc ani prd. Nějaký mód na to?

  • strelec1999 napsal:

   V aslainu mám i já navolene přepínání garáží a je tam i aktivace volné kamery tak vidíš vše :)

  • strelec1999 napsal:

   A také je tam RitaGamer a ne carramba 😀

 6. Astute_Cat napsal:

  NEJVÍCE JSOU TY POPISKY U TĚCH MAP PROČ BYLY ZRUŠENY 😀 😀

 7. PattonCZ napsal:

  Stalinovy koule 😀 Zajímavý název 😀

 8. Grux napsal:

  A já se gebil tomu, že by tam ratte mohl být 😀

 9. Unikitty_CZ napsal:

  Já se hlavně tlemím u popisu KV-5, prý byl odstraněn z obchodu na četné stížnosti radistů. 😀

 10. lukluk22 napsal:

  Info:2,3 tier absolutne nehratelne…same BT

  • SuperRAPIT napsal:

   Pro informaci, to je tak s každým tankem, kterého přidají všem, zatím nevidím, že by to bylo něco jiného. Jde o to, že si každý chce to vyzkoušet. Ono to za pár dní zase zmizí. Pro info. Přesně takhle to vypadalo, když nedávno vypustili Pz. II D, a teď vidíš ho jezdit nějak moc často? Já osobně chvíli počkám a potom si s ním zahraji, až zase bude normální 3. tier bitva. Nějak mě ale moc neoslnil na první pohled, a jestli mě neoslní i několik bitev, tak získám nějaké peníze a místo v garáži zadarmo.

   • Hunacam napsal:

    Jen tak pro info, ten tank se dá prodat jen za 1 000 kreditů (WG asi začalo bojovat proti prodávání dárkových tanků kvůli kreditům :D)

    • lukluk22 napsal:

     Kdyz ho budu chtit prodat tak i za 1000…zat se to jevi jako plecka..kazd kulomet te roseka,a ro jeste kdyz narazis na 127,S35,somuu,tak si ani neskrknes..

 11. johny napsal:

  ale ta houfnice je super

 12. johny napsal:

  a jeste jak se v ty garazi pohybovat a vsechno najít