Vyhledavač čet pro váš smartphone

Pro World of Tanks existuje hned několik oficiálních aplikací. Mimo nich však vzniká také řada neoficiálních. Poslední z nich je vyhledavač čet, který je možné si nainstalovat jak na telefony s operačním systémem Android, tak také na iPhone a iPad s operačním systémem iOS.

Pár slov od tvůrce aplikace:
Hraju World of Tanks dobré dva roky a za tu dobu jsem zjistil, že herní chatovací systém není příliš dobrý ani zábavný. Proto jsem vytvořil aplikaci, kteří chtějí v reálném čase vyhledávat čety. V současné době podporuje PC verzi WoT a také mobilní verzi WoT: Blitz, nicméně konzolová verze přijde velmi brzy, pokud po ní bude poptávka.

Stahovat aplikaci je možné zde:
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chatwing.wotplatoonfinder
iOS: https://itunes.apple.com/us/app/wot-platoon-finder/id1073816309?ls=1&mt=8

Zdroj: http://thearmoredpatrol.com/2016/01/20/wot-platoon-finder/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

1 komentář k “Vyhledavač čet pro váš smartphone”

  1. tamten napsal:

    Pěkné, takže ti to prakticky vyhledá partnera na četu ? Jen aby to nefungovalo jako jiné vyhledávače parťáků ( buď není přítomen, nebo to neumí ) :)