Viktor Kislyj dal další krátký rozhovor

Na finále letošního ročníku Wargaming.net Ligy dal šéf WG Viktor Kislyj srbským novinářům krátký rozhovor. Video vám nepřinášíme, nicméně máme pro vás výpis těch několika málo zajímavých věcí, které tam padly, tedy kromě obligátního vychvalování všeho, co Wargaming udělal, dělá nebo udělat hodlá v nejbližších padesáti letech.

– Wargaming by si přál, aby se esport stal globální doménou
– Wargaming většinu peněz, které získá z World of Tanks, investuje zpět do hry
– World of Tanks rozhodně nekončí, hra se stále vyvíjí a WG se snaží překvapovat hráče novými tanky, mapami, fyzikou, atd.
– Viktor sám hrál hry od 80. let a pokud jde o jeho oblíbené, má rád sérii Civilization od jedničky do pětky; osobně se setkal s jejím tvůrcem Sidem Meierem; Viktor má také rád válečné strategické hry, jako Warlords nebo Panzer General
– Viktor hraje na ruském serveru pod svým skutečným jménem, nikoli pod přezdívkou a všechny feedbacky, které se k němu během bitev dostanou, ať už pozitivní, tak negativní, předává dál; chat filter nepoužívá
– hlavním cílem WG jsou „spokojení hráči“
– Wargaming se snaží adaptovat na nová odvětví herního průmyslu – mobilní hry, virtuální realita, atd.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

44 komentářů k “Viktor Kislyj dal další krátký rozhovor”

 1. T3G_ napsal:

  Ten Viktor to je borec, on totiž zapíše všechno co mu nablijou do chatu a samozřejmě vše pošle dál (buďto má obrovskej deníček na poznámky, neboasi moc nehraje)
  – Wargaming většinu peněz, které získá z World of Tanks, investuje zpět do hry, (pravě proto domeček na Kypru stal jenom 5 eur)
  – hlavním cílem WG jsou „spokojení hráči“ proto otestované fungující postupy nepoužívají a snaží se vymýšlet nové (viz třeba CWčková mini kampaň, kde hraje zase každej hráč sám za sebe)

  • Spratekk_the_Great napsal:

   Další adept na darwinovu cenu. To, že sleduje globální nářky na publicu neznamená, že si každý „gold noob“ zapisuje do diáře. Prostě vidí, co lidi chtěj nechtěj a jednou za čas si dokáže asi udělat z toho výstup.

   Se sídlem jsi zase vedle. To, že postavili sídlo na Kypru je věc prestiže a hlavně… Věc co se hodí do nákladů a ještě v ní jsou uložený prachy a svym způsobem je pro chod WG důležitý.

   S kampaní ti dávám za pravdu ovšem. Tam jdou proti proudu

  • pem napsal:

   Proč by si měl zapisovat? Prostě odešle replay a oni si to už přeberou.

  • bykop napsal:

   Možná si ve škole propadal z matematiky, tak speciální vysvětlení pro tebe. I kdyby do hry investovali z5 jen 50,0001% vydělaných peněz, byla by to většina. A věř mi že WG vydělává dost na to, aby za ten zbytek postavil víc baráků. Navíc se barák dá do nákladů atd. :)

 2. eVisual napsal:

  – Viktor hraje na ruském serveru pod svým skutečným jménem

  Žádný Viktor Kislyj na RU serveru nefiguruje. Vyzkoušeno s mezerou i bez mezery a nic.

 3. Artho123 napsal:

  Viktor je takovej druhej Putin :)

  • Vatutin_N_F_general napsal:

   hmmm … co dodat …. mentální meliorace on-line ….

 4. TobiasDeVil napsal:

  WG jsou fakt machři, jejich sdělení si nezadá s prohlášením od politiků… Ve sdělení je potřeba najít klíčová slova, ty znegovat a tím se pak informace promítne do uvěřitelnější podoby… 😀

 5. Jimmytp napsal:

  hlavním cílem WG jsou „spokojení hráči“ tohle bych dal zarámovat podle mě to není pravda

  • DEAD535 napsal:

   Jasne, lebo cieľom WG sú nespokojní hráči, tí predsa generujú najväčší zisk. Ach… Inak možno treba trochu rozumu a zistíš, že definícia spokojný hráč = platiaci hráč.

 6. Glock17 napsal:

  Samochvála, samochvál, samochvála, samohana.

 7. janda napsal:

  Jeho profil je tady: https://wot-life.com/ru/player/VictorKis-291
  Kupodivu to je celkem dobrej hráč

  • janda napsal:

   Jinak v klanu je i SerB nebo Evilly

  • karlosak__cz napsal:

   hrac který za 30 dnu neodehraje ani jednu bitvu, mi neprijde jako hrac který o aktualni situaci ve hre něco vi

   • Atnill napsal:

    Může koukat na streamy, videa….co ty víš :)

   • Syr napsal:

    ??? Posledná bitka: 07.04.2016 09:10

    • karlosak__cz napsal:

     wot-life ma asi u neho nejake haluze, nebo mu nepocita bitvy ktere zahraje na hovno 😀 za 30 dnu to ukazuje 0 bitev a posledni bitva pred 14 dnama , proste se neda verit nicemu …

 8. SteelFox napsal:

  Viktore, Viktore … to je snůška nesmyslů, v lepším případě polopravd:

  – Wargaming většinu peněz, které získá z World of Tanks, investuje zpět do hry … a kde je to vidět ? To myslíš ty (pomalované) klony ?

  – World of Tanks rozhodně nekončí, hra se stále vyvíjí a WG se snaží překvapovat hráče novými tanky, mapami, fyzikou, atd. … že bychom byli zavaleni záplavou nových map ? Nějak jsem si nevšiml …

  – hlavním cílem WG jsou „spokojení hráči“ … tak tohle je totální kravina, alias bullshit !! Type 59 a spousta dalších veterány poptávaných tanků se dlouhodobě neprodává, a hráčům se nijak nevychází vstříc …. např. já zdvořile požádal o sloučení dvou herních účtů, když na každém z nich mám cca na 95-97% jiné tanky. Třikrát jsem žádal. Ze strany WG pouze výmluvy: nejprve 2x prý technické obtíže, finální výmluva prý „business důvody“. Takže pro mou spokojenost nikdo z WG nehnul ani prstem …

  Viktore, pýcha předchází pád … a WoT se šine z kopce …

  • K_o_f_i napsal:

   Na nějaký slučování účtů bych se ti taky z vysoka… :))

   • SteelFox napsal:

    No vidíš, máš šanci uspět při příjimacím pohovoru do WG … :)

 9. Wotan napsal:

  ja myslel ze jedniny hry ktery ma rad a hraje je jsou : WOT, WOWS a WOWarp 😀 😀

 10. ___TYPHOON___ napsal:

  Co wargaming dělá ? HOVNO … jenom z lidí škube prachy, staví paláce, válí si šunky a na lidi z vysoka SERE !

  • hany91 napsal:

   Kdy si konečně přiznáš, že si uďál chybu a na ten tank nemáš nárok, kvůli kterýmu se tady pořád ztrapňuješ. Jak dlouho tě to bude bavit?

   • gattaca napsal:

    Tenhle druh plaček nikdy nepřestane…. Komentář co má hlavu a patu :)

   • SteelFox napsal:

    To hany91:

    Udělal chybu ? Snad jen tu, že jsem věřil slibům WG, že dá Typa 59 opět do Gift-shopu. A WG po mnoha měsících slibů prohlásil, že už Typa 59 nikdy prodávat nebude. A to je … podvod / prasečina.
    Takže jestli se zastáváš podvodníků, ztrapnil ses dostatečně ty sám … a tobě podobní.

    • hany91 napsal:

     Jestli neviš o co se jedna, tak se nejdřiv optej o co jde a pak suď. Pak vznikaj dohady a tobě podobní se k tomu vyjadřujou ikdyž nevědí pointu :-)

     • SteelFox napsal:

      To hany91:

      Pokud bylo tvým záměrem jen blábolit a kalit vodu bez udání důvodu … pak si svoje „vstupy“ příště ušetři. Nikdo se tě nebude vyptávat na tvé „záhadné“ důvody a rádoby maskované „pointy“. …

     • hany91 napsal:

      :-)

 11. hany91 napsal:

  Víš vůbec komu jsem to psal, ten 1 komentář? Už mě to došlo, že to bereš na sebe. Bylo to TYPHOONOJ. Tvůj příspěvek sem čet až teď.

 12. ___TYPHOON___ napsal:

  Už i ty hany … tak to jsi mě fakticky nasral ( a to myslím fakte vážně :( ) … P.S.: v tomto komentáři nejde vůbec o ten tank, ale o celkový názor na wargaming – což víš sám moc dobře … a což je svatá pravda, jenže pokud budou mít takové jako jseš TY a ten dement gattacka … tak nemjí důvod se někdy měnit a něco pro někoho dělat !!!

 13. ___TYPHOON___ napsal:

  Vidíš to – kdyby ses do takovýhlech debat nepouštěl a sral na to, tak bys nebyl „zastáncem podvodníků,bezduchým blábolátorem a tak pro všechny – nebudeme říkat snad ani ČÍM …

  • hany91 napsal:

   Proč nepřiznáš, že tě naštvali a proto to děláš. Jinak by si to nedělal. Já nejsem zastáncem WG, ale dostalo mě, jak se chováš a hlavně, jak píšeš ty komentáře, když se tě někdo dotkne, nebo oponuje. Myslel jsem, že si v poho, ale ty tvoje příspěvky dokazují úplnej opak. Možná sem BEZDUCHÝ BLÁBOLÁTOR, ale v životě bych se nesnížil bejt vulgární a nadávat druhejm, kvůli nějaký hře.

 14. ___TYPHOON___ napsal:

  Pořád mícháš hovno do sraček a nevíš o čem mluvíš … kolikrát ti budu vysvětlovat že to co je mezi mnou a wargamingem nesouvisí s jakýmkoliv komentářem tady (už si to v tom mozku srovnej-jestli nějaký vůbec máš) – co kde mám u jednotlivých komentářů je můj osobní názor na WG a ten byl vždy od začátku stejný (a moc dobře to víš) bez ohledu na nějaký podělaný neobdržený tank, ale ty nevíš o čem blábolíš a pouze si tu ze sebe udělal IDIOTA skrze své fantasmagorie a představy.
  A pokud máš namysli vulgarity vůči dementnímu gattaca – tak to je jasná věc…ten se bez goldu ani už nevysere a tak si jenom ty vulgarity právem zaslouží (bez ohledu na nějaký tank-toho se to netýká), ale ty so to opět převádíš po svém … ale to nemá cenu (my jsme spolu skončili – fakt bych to od člověka jako ty nečekal…ale takový je hold život a alespoň vidíme, co je opravdu KDO a CO ! Sbohem … toto byla poslední komunikace s tebou …

  • hany91 napsal:

   Ty nemáš názor, ty seš jen nasranej a pak to tak vypadá. Měl by ses nad sebou zamyslet. Jestli hodláš pokračovat dál v komentářích, tak hodně lidí se má na co těšit a bude se bavit. Od téhle chvíle ti budu fandit a čekat, co tady zas krásnýho napíšeš :-) Jen tak dál a možná Ti tady založej fanklub:-)

 15. hany91 napsal:

  Četl si někdy komentáře na Tvoje příspěvky? Zkus jim na ně někdy třeba odpovědět!!! Ať ti to pořád nehaněj a jsou v obraze, proč seš pořád negativní :-) usměj séééééé