Video: Wargaming nabírá zaměstnance

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

22 komentářů k “Video: Wargaming nabírá zaměstnance”

 1. frishjuice napsal:

  Moc hezky natočeno 😀 skoro to vypadá jako by byl Minsk nějaký pěkný město západoevropskýho stylu. Bohužel bez těch filtrů, vteřinovejch záběrů a roztřesený kamery je to furt postsovětskej panelákov.

  • Glock17 napsal:

   Ptal jsem se známého, který do Minsku jezdí za obchodem – Minsk je stejný jako byla Moskva před 15 lety – honosné centrum a na okrajích mizérie.

   • chom napsal:

    Tim padem se musel v Moskve zastavit cas, protoze je to uplne to same.
    10 min cesty vlakem z Moskvy zacina konec sveta

    • keijei napsal:

     Byl jsi např. v Paříží? Stačí vyjet mimo centrum a jsi v Bronxu. Proti tomu je Moskva nebo i Kyjev nádherné velkoměsto (v Minsku jsem nebyl).

     • frishjuice napsal:

      To ale mluvíš o nějakejch konkrétních částech. Zbytek, i sídliště jsou v Paříži o něco hezčí než šedý sovětský sídliště. V Kyjevě jsem byl hodněkrát, líbí se mi tam, ale srovnání s Paříží nesnese 😉

     • keijei napsal:

      To je pravda. Kyjev je hezčí, krásně přírodní bez ghet.

    • Buldozer napsal:

     Občas to chce zajít i mimo tzv. „turistická místa“ a rázem se vám otevře to, co je normálně skryto. Pak pochopíš, že i na okraji Paříže, Bruselu atd., se také zastavil čas a jde tu doslova o přežití.

     • lukulus74 napsal:

      V Bruselu občas i v centru a kolem unijních budov:). To samé platí v podstatě pro každé (velké) město.

     • frishjuice napsal:

      Víš co, to je jak řikat že český města jsou hnusnější než sovětský kvůli pár vyloučenejm místům někde okolo bíliny. (no hate Bílino :) )

     • Buldozer napsal:

      To jsem také nenapsal, ikdyž pár vyjímek by se našlo. Jen jsem chtěl říci, že současné Rusko se velmi, velmi změnilo a velká města se v mnohém začínají podobat těm „na západě“. Globalizaci nic nezastaví…
      PS: Osobně neznám žádná sovětská města, ty snad ano? Sovětský svaz s jeho „socializmem“ tu již přes 20 let není, dnes je to Rusko, ruská města.

     • frishjuice napsal:

      Sovětským městem jsem myslel – obří neosobní náměstí, typycký metro aka atomovej kryt, žigulíky, leninové, stavby ve stylu toho nejhoršího soc. realismu, nebo třeba paneláky na kterejch se lidi zateplujou/natřou jen část svýho bytu, tzn svůj panel 😀 Jsou to v podstatě většina měst v UA, RU, BY, i když se snaží o změnu. Tohle se mění ale hooodně pomalu, a ty novostavby… Rozhodně to nejsou budovy jako odsud, spíš moderní paskvily neúspěšně se snažící kopírovat evropskej styl.

   • Buldozer napsal:

    Stejně jako třeba Paříž nebo jiná velkoměsta, centrum je nádhera, ale ty okraje ……. Nicméně v Minsku je všude podstatně bezpečněji, než na okraji Paříže.

    • Glock17 napsal:

     Já nemyslel bezpečnost, ale spíše infrastrukturu, občanskou vybavenost, údržbu domů a zeleně… O bezpečnostních otázkách na tebou zmíněných místech nevím nic, tak to nesoudím.

     • keijei napsal:

      lol, ty si myslíš, že v těch ghetech kolem Paříže někdo dbá na údržbu, zeleň, občanskou vybavenost 😀 Zapomeň na filmy a zajeď si tam. A pozor, není to otázka poslední doby, ale platí to už nejmíň 20 let co jsem tam byl poprvé v životě.

 2. Cool_gameCZ napsal:

  To je ujetý 😀

 3. Ad napsal:

  Goebels by mel radost,krasna propaganda.

 4. hoholu napsal:

  hmm o lukašenkovi ani zminka…

 5. Dominator napsal:

  Nemáte někdo odkaz na to video jak nějaký ruský streamer natočil jak to vypadá uvnitř kanceláří v Minsku .

 6. fugi87 napsal:

  Osobně jsem v Paříži ještě nebyl ale slysle jsem v podstatě to samé od lidí co tam byli.Turistické centrum je pěkně a do zbytku se prej nedoporučuje ani chodit. Což mně poprvé zarazilo.

 7. daf napsal:

  Centrum Minsku je velmi pěkné, rozhodně je tam bezpečněji a čistěji než v jakékoliv evropské metropoli. Jezdím tam docela často, restaurace naprosto v pohodě, např. v centru Gambrinus restaurace a dělají tam výborný žebra :-)
  Periférie to je vždy shluk paneláků a 40km za městem začíná středověk, ale město jako takové je OK.

 8. martin172 napsal:

  0:36 vo videu average wot players