Video: Polská mapa Studyanki

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

18 komentářů k “Video: Polská mapa Studyanki”

 1. Hacker napsal:

  Proč mi to tolik připomíná jednu mapu co už ve hře je, že by se mapy u WG dělaly systémem zmáčknout čudlík a RNG za nás vše vyřeší. Jinak mapa semi i docela líbí, konečně trochu otevřená krajina pro pořádnou tankovou bitvu.

  • Rajcatko_1 napsal:

   hmm, mapa to je hezká ale ty si stejně na ní vůbec nezahraješ protože tě tam stejně budou šikanovat artyny.

 2. Kevin609 napsal:

  Ráj pro artyny, co dodat….

  • Adrike napsal:

   Raj pre noobov si myslel… lebo artyna=noob tank a artynari su noobovia 😉

   • picollo napsal:

    to by si nebol ty. zase ctrl+c

    • Adoleho napsal:

     Takže podľa teba je každý čo si zahrá za artynu noob? Aj Quickybaby občas hráva Arty a má 3200+ WN8 ale podľa teba je noob lebo niekedy hrá za artynu?

     (a ano viem že JA som noob)

   • keijei napsal:

    Už se na tebe těším. Tebe si tam se svým Conquerorem GC vychutnám. 😛

   • Frerry napsal:

    meli bychom mu verit ,je z nas nejlepsi :)

   • Maca2661 napsal:

    S artynama nehrajou jen noob hráči. V poslední době potkávám v artynách dost dobrých hráčů. A hlavní důvod jsou podle mě mise na odměnové tanky, Jezdím je taky a ne proto, že mě baví, ale chci všechny tanky ze hry a individuální mise je taky jeden z důvodů. Krom posledních dvou heavy tanků u Japonců je mám. Ve hře je hodně špatných artyn a pár hodně dobrých. Cesta k nim je dost často utrpení. Bohužel výsledek v bitvě s artynou není až tak o zkušenosti hráče, ale jen o mapě a rng. Dost často je horší hra když nejsou v bitvě žádné arty než když je tam aspoň jedna. Je ve hře dost tanků, které prostě musí vypnout arty jinak získá druhý zakempený tým hned převahu. Nesmysl je samozřejmě 3 až 5 artyn v bitvě. Dal bych max 2.

    • Adoleho napsal:

     Presne môj názor je tiež že 1-2 artyny sú lepšie ako nula ,lebo potom camperi ovládajú hru. Niekde sa pohneš a Wafenträger alebo iné TD si ťa rozstriela

     • SupertCZ napsal:

      Hele, ještě existují scouti, na ty by se nemělo také zapomínat. :) A to, že tě rozstřílí WT, to můžeš ovlivnit, ale před artynou prostě neutečeš… Bože, je to 100x omílané téma

     • keijei napsal:

      Jo 100x omílané a stejně jsi to nepochopil. 😛

     • SupertCZ napsal:

      Píše červenej klikač? Tipl bych to.

 3. Malarkyy napsal:

  Já bych se neradoval stejně to narvou jenom do deblního běsnění a na randomu bude h****

  • DoctorX_cz napsal:

   Taky to tak vidím, všechny nové mapy jdou na běs. Ten je navíc jen pro tier 8 a výš, Nižší tiery mají smolíka. :-)

 4. WOTJorga napsal:

  Prostě Murovanka a Komarin dosebe se mi zdá, jak WGčku jdou dělat HD tanky, zato mapy a ty extrémně hnusný baráky jim nejdou vůbec!!!!!!!