Video: IS-5

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

18 komentářů k “Video: IS-5”

 1. Landreon napsal:

  proč jsou stále odměnováni členové klanů do pjordele…hraju to téměř 4 roky a dostal jsem max. plečku na II tieru. WG: jsem rád, že si ceníte starých hráčů

  • carramba66 napsal:

   Na ruském serveru k tomu tanku vyšel velmi obsáhlý a detailní článek, kde lidi vyzývají, aby vstupovali do klanů. To je asi cílem.

   Ovšem pokud jde o tank samotný, je to jen zkriplená IS-3. Přesnost 0,44 a deprese -3° z toho tanku udělají fakt jenom sběratelský kousek, se kterým nikdo hrát nebude. Čili fakt o nic nepřicházíš. Taková T28 Concept mi přišla super a tu si můžeš vyjezdit sám.

  • M7M57 napsal:

   A ty si myslíš že zo 100 ludí v klane budeš chcet ten tank jediný ty alebo čo ? WG ťa núti hrať v klane, ak ten tank chceš, takže podľa mňa je to chyba WG. (nezabudni napísať že nikto ma to hrať nenúti). Každopádne načo vytvárať tanky ktoré bude hrať 0,001% hráčov ? A potom že neni čas na opravy a vyladenie iných vecí. Samozrejme radšej vytvárajme tanky, ktoré uvidíš v bitke raz za 30k bitiev. Ale to podľa teba asi nieje chyba WG čo ?…
   Zadarmo by byť ani nemusel. Stačilo by keby sa dal kúpiť za určité obdobie (ako napr. Fury)

   • vever napsal:

    Presne. Radši by se meli soustredit na ceskoslovenskej premiak!!! :)

 2. Tasemnice napsal:

  Dle mého názoru věc která tento tank činí lepší než je IS-3 je APCR munice :/
  Jinak ten tank vypadá moc hezky.

 3. Michallv napsal:

  Autor videa má celkem dobrej vkus na muziku 😀

 4. PatreSSS123 napsal:

  to video robí na nejakom špecialnom účte? lebo tie posdáky s 13x skillmi sú cool 😀

  • Buldozer napsal:

   Pokud se nepletu, jezdí za Virtus a hodně dlouho, proto ty skily.

   • Landreon napsal:

    To by v životě nikdo nikdy nevyjezdil. je to účet od Wragamingu ….

    • Najlvin napsal:

     To by ses divil. Jen to prostě není takový noob, aby s prodejem každého tanku propouštěl i jeho posádku, jak to dělá většina ostatních hráčů, která ani neví, že se posádka dá použít i na jiném tanku nebo že má něco jako schopnosti. Když vídím, jak to někteří hrajou, tak musím kroutit hlavou. Ono to zní vtipně, ale spousta hráčů posádky na svých tancích prostě neřeší a pak se diví, že jim to nejde. Tihle profi hráči mají většinou pár oblíbených posádek, které točí stále dokola, a díky tomu za ty roky aktivního hraní mají tyto posádky hodně dobře vyškolený :-)

     • godo2 napsal:

      Podľa mňa je to špecialný účet pre supertesterov. Podobný účet bol na Dňoch NATO v Ostrave. Tam si mal na každom tanku vyskillovanú posádku na max a 100 000 000 goldov k tomu.

     • Smrtka GT napsal:

      co si budememe povídat, prakticky týdně máš nějakou akci na posádku (2x někdy i 3x) + bonus za premko, + premium tank, pokud jsi dobrý a zkušený dokážeš zvrátit bitvy a pod 500- 900 XP za bitvu nejdeš, v takovém případě ti za tu jednu bitvu posádka poskočí i o 3-5 tisíc XP… dej tomu cca 2-3 tisíce bitev a z základní posádky to dotáhneš na 4-5 dovedností,

      od 5té dovednosti to sice ukazuje cca 4 300 bitev k 6té dovednosti ale když jsi fanda a jde ti to určitě to stáhneš k 1- 2 tisícům bitev… skutečný problém už začíná být 6tá dovednost a vyšší, při faktu že od 0- 100% 5té dovednosti to je cca 3,5 mil zkušeností si to krásně pronásobíme a k 12té dovednosti to dělá (toj od 0 do 100%) cca 448 000 000 zkušeností do jednoho člena posádky (+ – několik mega)

      podtrženo a sečteno už mi dochází tabulky a chtěl bych vědět kolik je to asi bitev… nemluvím o tom že to je jenom jedna dovednost viz lehký náčrtek

      5tá dovednosti 3,5 Mega XP
      6tá 7 mega
      7má 14 mega
      8má 28 mega
      9tá 56 mega
      10tá 112 mega
      11tá 224 mega
      12tá 448 mega

      dokáže to průměrný hráč vyjezdit? Já se zastavil na 5té a to na posádce co má 2 tisíce bitev odehráno….

     • Buldozer napsal:

      Navíc profi hráči, a nejen ti, přeškolují jen za goldy, aby jim nic neuteklo. Ehm, ona je to vlastně nutnost, protože s tankem, který nemá 100% osádku se prakticky nedá hrát.

     • vever napsal:

      Asi tak jsem to delal prvni 1000 bitev. Vzdycky nova 50% posadka:)…pak jsem zistil ze je rozdil 50 a 100%:)