Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

23 komentářů k “Video: Honička Jagdtigera s artynou”

 1. dastarwilla napsal:

  naštěstí to skončí dobře….

 2. TiborM96 napsal:

  ja s M41 HMC som nahanaal AT8

  • Krcmis napsal:

   To musela být pěkná podívaná xD jediný tank který jsem s hmc proháněl bylo alectro, ale smolar si myslel že když se schová za kopec do křoví tak že ho nevysmahnu xD

 3. Kalltar napsal:

  pobavilo mne to :)

 4. milca66 napsal:

  :-) není nad rychlost :-)

  • keijei napsal:

   Obj. 261 je hodně rychlá artyna. Klidně mu mohla ujet. Borec se spíš bál, že by ho pak pomocí spottingu sejmul, protože tak daleko nevidí. Udělal chybu, že u té první střely neměl nabitou AP a vystřelil unáhleně. Mohl si nechat jednu dát, v klidu domířit a možná by jej i sejmul. Ale kecat po bitvě je vždycky jednoduché… :-(

 5. Marian49 napsal:

  Je smutné že niektoré artiny su obratnejšie ako tanky(resp. TD). Najme obj.261 by sa nemal hrať ako TD-čko. Je to chyba, že WG-čko to dovolí.

  • killerman napsal:

   Je to chyba ale niekedy je JG E100 nebezpecnejsie ako obj261.Obj261 da na ranu okolo 900 a nabija 27 sec a Jg Pz E100 da 1100 a nabija 21 sec.

   • eufigenie napsal:

    Jenže úkolem Pz E100 není honit artyny. Na druhou stranu, původně byly artyny pouze vysokorážní houfnice namontované na nějaké šasi stávajícího tanku a používaly se na palebnou podporu a k ničení bunkrů a opevnění a nikoliv tanků (ovšem stejně tak se k ničení bunkrů používaly i tanky s velkou ráží 122 mm,…).
    Použití artyny jako TD by teoreticky mělo být možné, protože v reálu je přesnost vysokorážních děl v průměru stejná jako u děl nižší ráže. Nepřesnost děl větších ráží ve WoT je čistě balanční parametr.

    • killerman napsal:

     No s tym stebou suhlasim,ak by mali byt v hre artyny tak len na nicenie budov a tak.Ale WG si to neprizna a neodstrani ich tak ten problem tu bude na vždy.

     • Speedster1944 napsal:

      pokud začala střílet nějaká jednotka která měla hummly např. tak si myslím že jim v ten moment bylo uplně jedno jestli střílejí na tanky, vojáky nebo budovy, prostě ten cíl potřebuješ zničit a je to jedno co to je.

     • killerman napsal:

      OK ale v skutočnosti malo kedy artyna trafila tank a to uz nehovorim o tom ze ten tank by sa pohyboval

     • eufigenie napsal:

      Artylerie zajišťovaly především palebnou podporu pěchoty ve formě palebné přehrady, bombardování před útokem a ničení statických bodů nepřátelského opevnění. Samozřejmě při tankovém útoku střílely i na tanky, ale opět ve formě palebné přehrady a ne, že by se zaměřily na konkrétní tank a zničily ho.

     • Speedster1944 napsal:

      ano, to je pravda, ale stejně by mě zajímalo jestli např. zmiňovaný hummel by dokázal trefit do vzdálenosti 1 KM jako je tomu + – ve WoT tank, či nikoliv, pokud by se vše nastavilo, seřídilo a doměřilo. co vy na to ?

     • BerounSF napsal:

      Ano, ve válečné historii bylo mnoho géniů a mistrů ve svém řemeslu, dokázali trefit tank jezdící v nejvyšší rychlosti. A to ještě nepočítám že to bylo na hoodně kilometrů, ne jenom těch 800m co střílí arty v WoTku.

 6. Malarkyy napsal:

  Ve skutecnosti by arty nikdy netrfila tank na vzdalenost 1km. A to proto protoze obsluha artyny se nikdy nenasteluje tak presne aby ten tank trefila. Musite si uvedomit ze ve skutecnosti kdyz se tank dostane k artyne na vzdalenost od 1 km tak to znamena ze ten tank utoci na obranne pozice artyny coz znamena ze tank je v pohybu z nejvetsi pravdepodobnosti, tak ze se da predpokladat ze obsluha artyny je dost ve stresu kdyz je nepritel tak blizko a kdyz je clovek ve stresu tak dela chyby takze je to nerelne aby tank sejmula. To ze artyna vypne tank je jenom nesmysln vymysl WG

  • killerman napsal:

   Tak uz som pocul ze chcu prerobit arty nech ich prerobia tak aby strielali do domov a kamenov a pod.nicili ich A tak by pomahali spojencom.ale pravda idealne by bolo keby z hry zmizli

 7. vargmann napsal:

  Já si nemyslím že by měli arty zmizet.
  Sám zuřím když mne vypne taková T92 na ránu,ale na druhou stranu vím jak je někdy těžké s artynou hrát.Ono i doměřeno lítají střely jinam a není vyjímkou končit bitvu s 0 dmg.Na druhou stranu dám sice ránu za 1000 ale pak 40 sekund nic a to takový jgpz e100 za tu dobu dá 2100dmg a nikomu to nevadí.
  Tady by spíše chtělo aby se wg zaměřil na to aby v bitvách nebylo více než na každá straně 1 arty a ne 4 jak je v poslední době zvykem.To chápu že nebaví nikoho :-)
  Je to sice názor lamy ale přesto názor 😉

  • BerounSF napsal:

   Názor lamy, ale přesto rozumnější než 90% (to je jen vymyšlené číslo, nebrat v potaz) názorů zde. Dřív než si přikryješ oči a začneš nelogicky nadávat na všechno, stačí trochu popřemýšlet a říct něco srozumitelného, co má nějakou logiku.

   Ale to je nad síly, zdejších artyhejt-extrémistů ale i artypodporovatelů-extremistů… Nejhoršína tom je že poslední dobou tady jsou jen extremisti, nikdo kdo by měl nějaký názor uprostřed.