Video: Aktualizace 9.8 [cz titulky]

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

31 komentářů k “Video: Aktualizace 9.8 [cz titulky]”

 1. Ondrysman napsal:

  Carramba podivej se pod nejnovejsi akcidovo video a rekni tem …. Kdo jsi 😉

  Ja tam napsal jako indiho LP 😉

 2. azonic01 napsal:

  Carrambo, prosím řekni těm idiotům co s nimi hraješ v klanu, že do vlastních tanků se nestřílí!

  • azonic01 napsal:

   Do mě nikdo nestřílel :-) jen jsem toho byl svědkem.

   • Easton_cz_sk napsal:

    Tým idiotov, čo s nimi hrá v klanu? Ako fakt? Sú to hráči na dosť vysokej úrovne, aspoň čo sa skillu týka. Keď strieľajú do spojenca tak asi na to majú dôvod, nech si strieľajú, aspoň si niektorí trochu uvedomia, že hrajú v tíme s ďalšími 14 ľuďmi.
    A vlastne, čo ťa to trápi, keď nestrielali do teba.

    • azonic01 napsal:

     Prober se a vrať se trochu do reality! Život není o herním skillu, mě je úplně jedno jak dobře hrajou jde mi o to, že střílí do vlastního hráče po tom co si dovolil postavit se vedle něj do křoví. A není to poprvé co CALM_ „perlí“ nedávno sem někdo dával odkaz na video jak CALM_ v Opevnění nadává enemy klanu (viď Carrambo) Drobet sportovního chování by to chtělo a ne se chovat jak největší buran 😉 my jsme CALM_ a můžeme všechno.

    • azonic01 napsal:

     Tím nechci nadávat na celý klan! Spousta hráčů je jistě normálních ale určití jedinci by se měli drobet zamyslet.

    • Easton_cz_sk napsal:

     Tak zase je tu niekto mimo. Fakt budeš zrovnávať život s wotkom?
     A druhá vec, určite nestrielal do spojenca len pre to, že stál vedla neho v kríku.
     Ja som to nevidel tak nemôžem súdiť ale pochybujem, že doňho strieľal kvôli hentomu.
     A keď niekomu nadávajú? No a čo? Veď je to len hra.

    • ico23 napsal:

     „Sú to hráči na dosť vysokej úrovni“
     „vysokej úrovni“ čoho?

    • Easton_cz_sk napsal:

     „Sú to hráči na dosť vysokej úrovne, aspoň čo sa SKILLU TÝKA“. To je tak ťažké pochopiť jednu vetu?

  • Polyphenol napsal:

   Houmer_ style 😀

   • Polyphenol napsal:

    Tieto príklady sú v poriadku a máš pravdu (podľa mňa). Rád by som teda veril, že všetci skilleri sú teda ako ty a Carramba. Ja však mám trošku inú skúsenosť, bol som v IS-7 ešte na mape Severogorsk, podľa xvm som bol žltý. Stojím si pri skale a strieľam na tanky, ktoré vidím v medzere pred skalami podomnou. Okolo mňa sa motalo tyrkysové AMX 50 B, keď videl, že ja odtiaľ kde stojím sa dá dobre strielať (vidím odtiaľ na zopár tankov), tak sa na mňa nalepil odzadu a začal strieľať. Ja som začal dostávať, tak som začal cúvať. AMX 50 B vystrelilo iba jednu a potom som ho zjavne začal obťažovať svojim cúvaním (nepáčilo sa mu že nechcem byť jeho „meat shield“), nemohol mieriť, tak mi naložil 3 rany čo mu ostávali v zásobníku do chrbtu a potom sa zdekoval… zamozrejme že som zdochol, tak mu píšem či nie je s prepáčením k*kot, že ma blokoval a ešte mi dal aj 2 rany a hádajte jaká bola jeho odpoveď? … Dal som ti 3 rany ty noob, nevieš ani počítať. … Zjavne bola moja žltá farba dostatočným dôvodom ma použiť ako živý štít a v prípade potreby ma tk-núť. … A ja vás chápem, aj mňa sere keď mám 1/3 v týme botov a 1/3 ľudí čo sú buď deti, majú nejaké postihnutie, nevedia dobre hrať alebo sú absolútne mimo, ale s prepáčením radšej hru prehrám s týmto druhov „idiotov“ (okrem botov) ako by som ju mal vyhrať s „čurákmi“ typu AMX 50 B. … Týmto mojim komentárom som nechcel v žiadnom prípade uraziť ani postihnutých ľudí, ani deti, ani začiatočníkov, to v žiadnom prípade ale musel som sa vyjadriť (slúžili mi na demonštráciu vlastného názoru). Ďakujem a ospravedlňujem sa za vulgarizmy.

   • Ondrysman napsal:

    Mas pravdu

   • Polyphenol napsal:

    Houmer_

    nehovorím, že nemáš kus pravdy, prepáč ale pravdepodobne patrím k horšej skupine hráčov, ktorých toto proste nenapadne (áno, nie každý takto rozmýšla hoci by možno mal). Neviem čo prevažne hrávaš, ale takýto teamplay o ktorom vravíš je možno čakať podľa mňa tak v CW a strongholdoch. Nemôžem si pomôcť ale čakať ho na publicu je podľa mňa trošku naivné (na publicu hrá 90 percent hráčov čisto na seba). A to sa radím ešte k hráčom čo sa nesnažia zahrať iba na seba (keď niekoho vidím že je v núdzi, tak sa mu snažím pomôcť, snažím sa hru vyhrať čo často znamená vzdať sa free dmgu atď.) ale o to nejde. Nehrával som nikdy CW a ani nič podobné, sry na publicu nerozmýšlam nad tým či sa 50 B vedľa mňa má kam vysypať. Proste keby som ja v tom 50 B tak si hladam miesto inde, ja by som to osobne neurobil. To je všetko.

   • Polyphenol napsal:

    Proste nenapadlo ma to, nie som zvyknuty na teamplay a myslim si že napr. ty si z klanoviek, tymoviek a na publicu možno čáť ale ja proste nie. A na povedz mi koľko ludí na publicu tak rozmýšla, na publicu kde je kopa botov, teamkillerov, ludi co ani nevedia co sa deje okolo. Vies zober si to z druhej strany, jeden nepremeneny zasobnik a mrtva IS-7, ak je toto podla teba spôsob ako vyhrať hru alebo spravny pripad teamplaya tak neviem :(

 3. lukulus74 napsal:

  Takže fialka TK může, protože je to výchova? To je docela uchylne. Jediné trochu akceptovatelné je zabit agresora, i když je to nejlepší hráč v týmu.

  • azonic01 napsal:

   Přesně tak :-) pokud mě někdo vytlačuje nebo do mě střílí tak mu kolikrát taky pošlu jednu výchovnou ale přece někoho nesundám za to, že se mi nelíbí jeho styl hraní.

   • Polyphenol napsal:

    +1 na všetky komentáre azonic01. Teší ma, že ešte existujú ľudia ktorým skill a ego nezdeformovali zdravý rozum.

    • Polyphenol napsal:

     Ale mali by sme sa všetci vrátiť k téme, nechcel by som veľmi provokovať Carrambu a ostatných, ktorým táto fajn stránka patrí (predsa len, tu platia ich pravidlá :) ). … Páči sa mi snaha WG o balancovanie vozidiel ale trvá im to pomerne dlho a balancovať vozidlá čisto na základe štatistík mi príde nie úplne postačujúce… nechápem prečo sa napr. mezi „buffovanými“ vozidlami nenachádza AMX M4 mle. 45, keď zjavne v konkurencii ostatných tier VII ťažkých tankov ťahá za kratší koniec (má nebodaj dostatočne vyrovnané štatistiky?).

   • carramba66 napsal:

    Hele přečtěte si, co psal Houmer výše, podle mě to shrnul dobře. Přidám jednu vlastní zkušenost ze včerejška.

    Jedu s Cromwellem „Berlin“, chci na něm co nejrychleji urvat (M). Horský průsmyk, základna u vody. Najedu s M41 na balkónek, v tu chvíli se na nás dva vyřítí půlka jejich týmu. Tak to objedu přes střed jim do zad. Vyndám jich šest, včetně několika sedmiček. Jedu na cap, kde se náš dementní scout nechal zničit artynou, tu vypínám a spotuju si druhou. Mám 7 fragů, říkám si, ok, tak snad mi to někdo nevyžere, aby byla placka. Posledních 85HP už jsem jí ale dát nestačil, protože přijel Pz38Na a vypnul ji = žádná Radley-Waltersovka. 90% týmové DMG jsme nastříleli s polským M41, kterej si mohl tu artynu vyžrat, ale ze slušnosti mi ji nechával. Bohužel, Pz38 tak slušnej nebyl. Resp. o slušnosti to nebylo, tihle hráči vůbec nevěděj, co se kolem nich děje.

    Po bitvě jsem zjistil, že ten debil měl jenom těch 85 DMG, nic víc. Kdyby ta bitva ještě probíhala dál, tak ho pošlu na měsíc, sráče debilního. Ano, teamkilling i teamDMG chápu. Někdy je to prostě ospravedlnitelný.

    A mimochodem, konkrétně já jsem public tak před půl rokem víceméně přestal hrát, protože na to nemám nervy. Hraju jenom CW a Stronghold.

    • Temp napsal:

     Hm, co dělala Pz 38 v sedmičkové bitvě? By skoro člověk až řek, že sis trochu přimyslel buď tu 38, nebo ty sedmičky, co jsi si vyndal.
     Samozřejmě se mi dostane odpovědi, že byl v četě se šestkou, nebo sedmičkou a replay čistě náhodou nemáš, viď?

     Každopádně jsi typický příklad idiota. Ten člověk s tou Pz38 mohl být klidně začátečník, co ani nemá šajn o RS medaily. A ikdyb měl, tak proč by si nemohl vystřelit na tank? Je to jen o jeho dobré vůli, jestli ti to nechá. Naopak tvou dobrou vůlí mohlo být nechat mu ten jeden kill, když už byl v tak těžkém MM, nemyslíš?

     Už dlouho vím, že jsi namistrovanej kašpar a teď jsi to jen dokázal.

     Hlavně to smaž jako místní admin, ať to nevidí moc lidí 😉

     A ban taky očekávám. Protože se tu může urážet jen WG, vývojáři WG, „rajčata“ a ti, co se jim něco nelíbí na WOT.cz, nebo některých jeho článcích.

    • Polyphenol napsal:

     Priznám sa tu hoci ma mnohí budú mať za idiota, neviem ako čo bolo ale aj mne sa občas stane, že si nevšimnem resp. v zápale boja ani nevšímam kto má koľko killov. Keď si to všimnem tak samozrejme nechám napr. Válečníka, RW alebo Poola. Mohlo to byť aj takto. Mne sa stalo že som bol raz v čate a mohli sme mať BIA ale ja som nenechal kill kamarátovi, pretože som si ani nevšímal kto má toho koľko, artyna na nás mierila (už nablízko), tak som ju proste zabil a potom pozerám, že som idiot… Prote vy tú hru (týka sa to aj príspevku vyššie) vnímate na inej úrovni ako väčšina hráčov a to nehovorím o príkladoch demencie, ktorú ste obaja spomínali. A čakáte to aj od ostatných hráčov, a potom ich máte za dementov, ale nie každý je v tej hre dobrý, hrá s kludom a prehladom… on si možno naozaj nevšimol kto má kolko killov, tak ako mňa ani vo sne nenapadlo že by som mal uhnúť 50 B aby sa vysypalo… sry za ďalší sloh.

 4. MrCokkie napsal:

  World od Tanky aka Game for super skilled players and beta testers

 5. Radegast napsal:

  Nechte je oni tim žijou a zítra v obchodě dostanou chleba zadarmo.Ale jinak super hra na léčení komplexú.

 6. Roman napsal:

  Čekal jsem, že tato diskuse bude o aktualizaci 9.8. Co třeba říkáte na takzvané nové odznaky (stužky)? Pro začátečníky dobré, ale jinak k ničemu. Doufá, že v nastavení to půjde vypnout.

  • carramba66 napsal:

   Moje řeč. Z WoT se prostě stává hra pro začátečníky. Což je v pořádku, ovšem pak se nemůže WG divit, že mu padají počty hráčů.

  • Polyphenol napsal:

   Nehovorím že nemáte pravdu, ale mne osobne sa veľmi pozdávajú odznaky Odhalení (Buďte první, kdo odhalí nepřítele.) a najmä Asistence (Objevte nebo znehybněte tank, který poté poškodí vaši spojenci.). Mám totiž veľmi rád ľahké tanky a občas si nie som úplne istý, či spotujem ja, či nespotuje skaut stojaci neďaleko v kríčku atď., proste či som platný na mieste kde som. Minimálne 1/10 hier som vo výsledkoch prekvapený, že mám málo naspotované, pretože som si bol skoro istý že som nepriateľov svietil ja. Možno je to názor nooba, môžete si kľudne pozrieť moje štatistiky :)

   • Polyphenol napsal:

    Btw. pokiaľ to pôjde vypnúť v nastaveniach (čo by malo), tak to subjektívne beriem ako čisto pozitívnu novú vec (kto chce si zapne a kto nie tak nie).

    • Roman napsal:

     Souhlasím. Mám dojem, že odznaky jsou nějakou variantu dmg panelu v podání WG. Poškodím tank odznak, poškodím tank odznak atd, atd. Paráda to nám chybělo.