V Polsku se začnou prodávat předplacené karty

Polská verze oficiálního portálu ohlásila, že se v několika polských obchodních rětězcích začnou prodávat speciální předplacené karty s kódy, kterými je možné někomu fyzicky darovat gold do World of Tanks nebo World of Warplanes (pro lodě to nefunguje). Karty se už nyní prodávají v západní Evropě, toto je poprvé, kdy se začaly prodávat i blízko ČR. Je otázkou, zda se v Čechách a na Slovensku nezačnou brzy prodávat také.

Hodnota karty je 10 euro a použitím jejího kódu vám bude připsáno 2250 goldů. To je samozřejmě o něco nevýhodnější, než kdybyste si kupovali klasický gold v eshopu a platili ho elektronicky, ale dá se předpokládat, že se brzy tyto karty objeví i na aukro.cz nebo jeho polské obdobě allegro.pl. Takže jestli chcete někomu darovat kartičku s goldem, hlídejte.

Zdroj: http://rykoszet.info/2015/11/30/karty-prepaid-od-wargaming/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

9 komentářů k “V Polsku se začnou prodávat předplacené karty”

 1. DJW_ napsal:

  Keby radšej pridli do spam filtra drísty typu „siemka, pluton, a kto chetny klanu“.. Už som na tie pšonkovské slová alergický.

  • SG_semda napsal:

   Kdyby radši přidali do spam filtru výroky: Kdo cz/sk?, Ahoj, čau, nazdar, Chce někdo do klanu?, Někdo četu? atd…

   • Tobi_1989 napsal:

    Já bych dal do spamfiltru všechny přehlásky a bylo by. CZ/SK, poláci atd. se většinou jen pozdraví na začátku bitvy a pak je od nich zaplaťsatan pokoj, ale stačí 2 maďaři a do konce bitvy vypadá chat jak setkání entuziastů klingonského impéria – Maďaři si snad do WoT nechodí zahrát ale pokecat, pokudmožno aspoň 5 řádků na zprávu…

    • LUKO97 napsal:

     Na madarstinu standartne odpovidam: „KLINGON???“

     • Tobi_1989 napsal:

      To já taky, ale oni jsou na to hrozně startovací, jednou mě za to klingonskej kolega z týmu střelil zezadu do ksichtu 😀

 2. Krutipirko napsal:

  Tatínku, co by si chtěl k Ježíšku? 😀 To je asi takový, jako když Makro povolilo na dobu omezenou vstup dětem do jejich prodejen. Chudáčkové se mě drželi za kotníky, táhl jsem je po zemi a sborově křičeli…Nikdy jsme tam nebyli, tam v Obchodě, kde roste strdí, vezmi nás, prosím!!! :-DDD

 3. M0nst3rS napsal:

  Szalazstok VAN
  nápad kupovat goldy v takovych baliccich zni pro nektere lakave – tipoval bych obchodak Auchan, ale co se tyce 10 Euro tak nevim zda budou polaci toto akceptovat, kdyz na Allegru takovych nabidek je mnoho a levnejsich.

 4. Bramborak_ napsal:

  Kdyby to daly za 5€ tak na tom ještě WG vydělá.