V elitních zahraničních klanech se hromadně banuje

Jen začala 4. kampaň klanových válek a několik elitních zahraničních klanů už má problémy. Několik jejich členů, celkem 38 lidí bylo v posledních dnech zabanováno kvůli problémům s plněním misí na střední sovětský tank T-22sr, který je možné získat v módu nadvláda. Do problémů se dostaly klany FAME, ZWACKE a PTS-D. Jeden z hráčů dokonce několik lidí z FAME natočil. Bohužel problémy se nevyhýbají ani kampani.

Jak nám napsalo několik z vás, kteří jste se v právě probíhající kampani střetli s tureckým klanem BABA, vedení jejich klanu prosazuje zvláštní taktiku, kdy si předem vytipuje několik nejlepších hráčů klanu, se kterými se mají utkat a pak na ně hromadně pošlou reporty, díky čemuž daní hráči dostanou automaticky ban a nemohou se účastnit dalších bojů. Tím je klan oslaben. Samozřejmě jste již kontaktovali support, nicméně ten údajně zatím nepomohl, protože poukazuje na to, že celý systém je autonomní. Co si o takovém jednání myslíte?

Mise na T-22sr a hráči z FAME

Zdroje:
http://rykoszet.info/2015/11/27/ban-dla-czlonkow-klanu-fame/
http://rykoszet.info/2015/11/27/kolejne-bany-sypia-sie-jak-platki-sniegu/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

129 komentářů k “V elitních zahraničních klanech se hromadně banuje”

 1. The_Disturbed napsal:

  Mno…..kazdej so nese svuj kriz.

 2. 12Stig12 napsal:

  Všem batočeným perma ban

  • 12Stig12 napsal:

   natočeným*

  • dannyslavik napsal:

   Tak to ani náhodou, jen díky tomu že dobří hráči kůli dobrému tanku, ale stupidně nastaveným misím jsou nucení dělat toto, bys jim dal perma ban?

   • urugvay napsal:

    presne tak wargaming osiera tak mu to aspoň môžme vrátiť

   • 12Stig12 napsal:

    jo dal – ti co nebyli z FAMU tak rozstříleli a pak si dělali mise – má to být o schopnostech hráče a ne o tom, že se v klanu domluví a nahrají si to

   • project_il napsal:

    Jinými slovy. Je to sice hra ale já ten tank mít musím za každou cenu. I kdybych měl otrávit hru všem okolo. Musím ho mít co nejdřív abych ukázal jak jsem dobrej. Klidně jděte blejt, já už byl.

   • Tobi_1989 napsal:

    Jasně, aneb dle starého socialistického hesla:

    Kdo denně nekrade
    Alespoň rodinu
    Okrádá sebe
    A celou svou rodinu…

    Speciálně FAME jakožto jeden z nejlepších klanů na EU by měl mít nějakou tu sebereflexi a udržovat si trochu kladnou image. Vždyť je to sakra klan s průměrným wn8 přes 3000, tim spíš by si měli připadat trapně. „Nuceni“ nejsou dělat nic, řekl bych že jim nikdo koule neuhraže když si tu T-22SR nevyjezděj.
    Zabanovat všechny zůčastněné (ne celý klan, ale jednotlivce) jako exemplární případ že ani „elita“ si nemůže dovolit všechno.
    Omlouvat je tím že jsou to „dobří hráči“ je naprosto scestná argumentace – asi jako když kdysi na World of Warcraft zrušili Plandulovi permaban co vyfasoval za prodej goldů za prachy (což je A) proti EULA a B) něco k čemu se veřejně hlásil) jen proto že byl guild master nejlepší cz/sk guildy.

   • Polyphenol napsal:

    Tak primitívny argument by som čakal asi iba od Adrikeho … klobúk dole.

   • kvakin7 napsal:

    ano dal, bez vyjímky!

 3. Mzilla napsal:

  A vy se divíte když dají také těžké mise ?

  • Potato_Haulm napsal:

   Aha. Takže když je něco těžkého, tak to udělám podvodem? Ach ta mentalita lidí. Chci vše, hned a bez námahy.

  • Tobi_1989 napsal:

   A nejsou ty mise náhodou těžký schválně? Já nevim, třeba proto, aby tu T-22SR neměla kdejaká brambora po tejdnu hraní?

   • Maca2661 napsal:

    takhle jí nedostane brambora ale jen elitní podvodník

    • Tobi_1989 napsal:

     Pokud elitní podvoník nedostane svou zaslouženou dávku podlouhlého žlutého tropického ovoce :)

  • Igiss23 napsal:

   Dej si facku a pak ještě tři!

  • Polyphenol napsal:

   Na tomto webe sa už nečudujem ničomu, obzvláš (de)mentalite niektorých čitatelov …

 4. Nasty_Fox napsal:

  Co si o tom myslím? Jelikož jsem osobně potkal v nadvládě 3x četu KAZNY, tak jsem rád, že se banuje. 9vs ostatní mi nepříjde fer. A člověku to hru znechutí.

 5. Hacker napsal:

  Ne za tohle by měl být nekompromisní PermaBAN pro všechny co jsou na tom videu a provinili se proti pravidlům a nakonec i slušnosti, je to čistej podvod a to se mi má jako „dannyslavik“ líbit si snad děláš srandu, jak stupidně nastavené mise jsou pro všechny stejné a když to někdo chce nějakou chytračinou obejít tak to má být jako správně !!! Za mně ne, pokud nedostanou od WG PermaBAN tak už si potom může dělat každej co chce a ještě více to tu hru podělá.

 6. Běsnění napsal:

  Těžko říct, co k tomu napsat… WG dá nesmyslně těžké mise, kde se prostě bez pomoci nemáte šanci hnout.. dobrý klan či dobří hráči jsou jak vidíte schopní si zahrát a pomoct.. samozřejmě na škodu ostatním hráčům.. ale WG nastavil systém špatně, takže si sami sobě ser** do bot..

  • Buldozer napsal:

   Promiň, ale hovno, žádné promiň, protože dávat do jedné roviny pomoc s podvodem může jen IDIOT. Omlouvám se za slovník, ale tohle si nic jiného nezaslouží… Za tokovéto jednání by měl vždy následovat permaban, nic jiného. Stejně by se mělo naložit i s klany co praktikují „banovací“ taktiku, není těžké si to dohledat a ověřit! Jenže co můžete čekat od turka že? V arabském světě je totiž zrada a zákeřnost normální, běžná součást života. Stačí se tam pár měsíců pohybovat, aby jste pochopili o čem všem je „Orient“.
   PS: Pardon, já zapomněl, že jsem v Česku! Tady stále u některých platí socialistická morálka a pravidla: „Všechno je všech.“, „Kdo nekrade, okrádá rodinu.“ a „Podvádět je normální.“. Jen se to nesmí doknout jich samotných. Tito „čecháčci“ by chtěli vše nejlépe zadarmo, pro všecny ostatní stejně, jen jin vždy více …. Jeden známý český umělec jednou řekl: „Čech je taková malá prasovčela. Krade pilně jako včelička a je to ukrutná svině“

   • Tobi_1989 napsal:

    +69

   • Běsnění napsal:

    Tak to si bez pardonu dej přes tlamu sám… 😀 nebudu tu rozvádět kdejakou diskusi, protože každý má svoji „pravdu“ a to, že srovnáváš česko s turkama jenom protože si tam byl na dovolený je asi takový jako bych srovnával to, že když uplavu dvakrát 50 meterovej bazén, tak automaticky mám na „Lamanč“… přesně tak naprosto scestný přirovnání… a zase srovnávat komouše se současnou dobou? Jasně.. starší lidi jsou tak naprogramovaný, protože nic jinýho skoro neměli šanci poznat.. a já jako nová generace? Žiju na přelomu dvou dob, a když vidim příložitost, tak ji využiju… jasně je to sviňárna o tom žádná.. bohužel moderní svět je takhle nastavenej.. moje svědomí je čistý.. nikomu tím neubližuju… nikoho tím neokradu.. maximálně WG.. a to jelikož okrádá každýho hráče, kterej v týhle hře chce něčeho dosáhnout mi je poměrně jedno

    • Buldozer napsal:

     Ach jo, další dement co nechápe smysl textu, který čte ……. Nejprve si pořádně, raději 20x, přečti co jsem napsal a pak se zamysli nad tím co píšeš ty!
     PS:
     1. Moderní, podle tebe asi ten současný, svět takto nastavený není. Takto je to nastaveno jen v Česku a jemu podobných zemích, všude jinde na západ od našich hranic je to, co považuješ za běžné, tvrdě trestáno. Ano, touto představou trpí většina dementů
     2. WG nikoho neokrádá, je věcí každého jestli ve hře bude utrácet či nikoliv, nebo tě snad WG nutí utrácet demente?
     3. „Komouše“ se současnou dobou srovnáváš ty, já nic takového nepsal, ale to dement nemůže pochopit….
     4. Nepsal jsem nic o tom, že jsem byl v Turecku na dovolené, zase jen výmysly dementa…..
     5. Česko s Tureckem opět srovnáváš jenom ty, demente…….

     • Běsnění napsal:

      ve všech 5ti bodech si sereš do huby.. 😀 demente .. spíš si přečti cos napsal ty aspon30x…

     • Buldozer napsal:

      „No comment“ :)
      PS: Slovy klasika: „Vrať se do hrobu, přesněji v tvém případě do školy..“

 7. SupertCZ napsal:

  Mají to, co chtěli. :) Akorát si nejsem tak jist s tím resetem, jelikož u normál misí se to neresetuje. Takže vlastně do toho šli s tím, že dostanou ban, ale mise jim zůstanou. Každopádně do toho chatu vypisují pieces of shit

 8. Karajan001 napsal:

  Nevím, ale podvod zůstane podvodem.

 9. Akiro napsal:

  Jen tak dál WG dekuji.SAsci z famu a ostatni podvodnici si uvedomi ze takhle vyjebavat se nevyplaci

 10. kemir napsal:

  To je až směšný jak jsou ti lidi schopní se ztrapňovat kvůli tanku.

 11. MrHector napsal:

  Nadvladu jsem zatim nejel, takze s chovanim typu FAME jsem je jeste nesetkal. Nicmene klan BABA zname dobre z opevneni. Poprve kdyz jsme s nimi jeli dostal nejlepsi hrac ve vypise ban na jeden den. Podruhe to uz byl ban na dva dny. Podpora se schovavala za plkama o sofistikovanem systemu banu, ktery jak se ukazuje je uplne naprd. Od Carramby jsem tehdy dostal doporuceni udelat jim ostudu, uprimne ale nevim jak se ucinne branit.
  ¨
  Kazdopadne klan BABA by mel dostat komplet postih, nicmene WG a ceske podpore to asi nevadi :-)

 12. Petr napsal:

  Hovada se najdou i v top klanech. Tady z FAME ještě nadávali tomu hráči. Hrál jsem CW proti S3ALS a ti nám hned na začátku nadávali do Fuc***g Czechs…. Takže si nedělám o nikom iluze.

  • volfik007 napsal:

   Pokud si hrál CW měl si udělat screen a odejít z bitvy. Byly by jste vítězové. ho,t to odvolání je horší. Ale pokud někdo z klanu umí anglicky a pošle to na anglickou podporu, tak ti nejsou jak zabedněci s české podpory a řeší to….
   A upřímě top clany tohle vědí, tak pochybuji, že by nadávali. Ale možné je všechno

 13. Pepelopez napsal:

  Měli ten Ťan dát do shopu a byl by klid.:-)

 14. Pepelopez napsal:

  Tank sry

 15. k0Lt napsal:

  Keď musí FAME takto podvádzať aby spravili tie misie, tak čo mi ostatní..bez šance.

 16. Liquidfreak napsal:

  Kdyby wg nebyla banda kokotu, nebylo by treba pristupovat k takovym „resenim“. O „kvalite“ report systemu ani nemluve.
  A nedivte se, ze vam nekdo nadava do „fk czech“, pac patrime k nejvetsim prasatum na herni scene, vcetne mne..
  Navic proc by mel jakykoli, at sebelepsi klan dodrzovat slusne chovani, kdyz wg je prikladem prasackeho pristupu dnes a denne. Jebat a ojebat, proc ne kdyz to hra umoznuje..

  • Inqič napsal:

   Ano, řekněme si to na rovinu, tohle může odsuzovat jen hlupák nebo chudák…

   • Polyphenol napsal:

    zapadol si medzi najväčšie prasatá s prehladom :)

    • Inqič napsal:

     Mno když se zamyslíš nad podstatou myšlení prasat a pak lidí, tak je jasný že jako prasata se chovaj právě ti kteří záviděj, nadávaj a reportujou….:-*

     • Polyphenol napsal:

      Na čo som tým narážal ti vysvetlovať nebudem (keď to nie si schopný pochopiť sám) a k tvojmu argumentu ti poviem asi iba toľko, že si napísal peknú sprostosť, ale dobre si ma aspoň pobavil 😀

 17. Tencotomaurite napsal:

  Řvete jak svině, jen proto, že na to nemáte? Nemáte tolik online kámošů/clan membrů. Nejste se schopni zorganizovat? Kdyby WG odstaranilo možnost protihráčů ze stejného klanu, ale ne to je moc práce, napsat kus kódu. Ta hra je v takovým rozkladu, support nesupportí, WG jen tyje a hovno s hrou dělá. Osrat WG je povinnost. To že to odsere ještě pár hráčů, je mi u prdele, Stejně jako mě mají oni v prdeli, když mi kurwí hru v Randomu… Takže každý svého, ubrečenky…

  • Inqič napsal:

   Přesně, děti brečej že si to nedokážou zařídit;-)

   • Polyphenol napsal:

    už si si zariadil? :) … tomu sa po česky hovorí „IQ tykve“ alebo keď sa ti zdá, že ťa banka okráda na úrokoch, tak ju ideš vykradnúť …

    • Inqič napsal:

     Opravdu jsi tak hloupej? Nebo jen trolíš?

     • Polyphenol napsal:

      Silný argument číslo 2 😀 … ale naopak o tebe som si istý, že netrolíš (si tak hlúpy).

 18. mys3544 napsal:

  Tak a tu sa ukazuje pravy FAME tak ako je …

 19. Grux napsal:

  Jo, jsou to těžký mise a ten tank chtěj, ale to není důvod k tomu aby se chovali jako zmrdi. Ban na ně!

 20. fugi87 napsal:

  je to hnus!!! :/

 21. Inqič napsal:

  Ach jo, kdyby si závistivci radši taky našli pár kámošů se kterejma to odjedou….

  • Polyphenol napsal:

   Ty asi netušíš, čo slová závisť, podvod a česť znamenajú …

   • Inqič napsal:

    Ty žřejmě netušíš vůbec nic…:-D

    • Polyphenol napsal:

     Silný argument číslo 3 😀 … tvoje IQ klesá priamo úmerne s počtom tvojich príspevkov.

   • Ave_Brutus75Sk napsal:

    čo chceš od detí a hlavne ak majú lepšie staty a sú v takzvane Top klanech.Slušnosť,česť a td! 😀 Síla internetu je velká 😀 .

 22. Dragpanzer napsal:

  Stejný jako u nás v Top klanech, bez podvodu by si ani neuprdli.

 23. can0046 napsal:

  je to jen hra…a pokud je někdo tak narušenej a nezkurví mu to tu radost ze hry nebo splněný mise…v momentě kdy to zlouší podvodem…tak to je u mě fakt ubožák….

 24. marty napsal:

  ano i já už jsem doplatil na autoban, kdy bylo systémem vyhodnoceno, že jsem dostal za nějaké období reporty a support neudělal nic ani nepodal rozumné vysvětlení a v tu chvíli mi to došlo, každou bitvu a každý den používám veškeré reporty na artyny a vyzývám všechny komu vadí současné artyny aby to dělali taky, když to neumí vyřešit WG (ano už si přiznejte problém s artynami je) ať to za ně vyřeší ten skvělí autoban systém a hned bude sky cancerů méně, sem rád že to dělá už i několik streamerů a osvěta se ujímá dále … tím neschvaluji to co dělají klany zde popsané v článku …

  • marak70 napsal:

   Ano, taky reportuju artyny když mě vykliknou za moc HP

   • Ritolizek napsal:

    Reportujete ty, kteří zrovna jedou s artou nebo vám dali za „moc HP“. „Dobrej“ důvod… Problém s artynama tu je, ano… Ale vy dva jste to co vidíte, když se podíváte sobě do rozkroku.

    • Polyphenol napsal:

     +2, +1 za názor a +1 za pozeranie sa do rozkrou 😀 😀 😀

    • marty napsal:

     Ritolizek opravdu nejsem, apropo co děláš v mém rozkroku?

  • Tobi_1989 napsal:

   Jo, ale to ti je kamaráde k prdu… před pár měsíci jsem vytáhnul Hummla kvůli misím a taky nějakej chudáček co na mě jen bez krytí z naprosto očekávatelnýho úhlu (takže jsem měl logicky doměřeno jen se mi vyhoupnul přes hranu 30m ode mě – nešlo minout, ani s arty) začal valit že prej „arty cheater 10x report motherfucker“ a hádej co? Hovno. Ono je jedno kolik reportů vysypeš ty, 1 osoba = 1 report, takže víc jak 1 report na „hříšníka“ je plejtvání – ale jen do toho, jestli jsi takovej trotl že neumíš ani používat správně report system a místo nahlašování lidí co používaj boty, nabízej scam, cheatujou nebo poškozujou vlastní tým reportuješ ty, kdo normálně hrajou, ale zrovna tak, že tebe zrektěj jak malou mrchu tak aspoň prosím, vyplejtvej svůj příděl reportů ve vzteku na toho prvního, ať ostatním nekazíš hru.

   Jako jo, arty jak ve hře je je špatně – hrát proti ni je opruz protože občas dá oneshot ani neví jak a hrát za ni je taky (aspoň pro mě) oproz protože kolikrát z 6ti plně doměřených střel trefí jedna a ještě blbě. Ale to neni důvod je reportovat – a jestli to dělá i několik streamerů tak těch několik streamerů jsou normální hovada.

   Mimochodem proč jen artyny? Proč nereportuješ třeba KV-2, O-I, JgPz E-100 nebo FV 215b (183), o tierech II-IV s derpem nemluvě ? Ty dávaj mnohem víc oneshotů než arty, nemluvě o faktu že mívaj hitrate podle kvality hráče 60-90%, narozdíl od 20-35% u arty…

   • marty napsal:

    takže trotl si akorát ty, reporty krásně rozdělím mezi všechny artyny, a víš proč jen artyny? protože ostatnímu se dá bránit a rozdat si to fér, popř. se tankům dostat do boku, arty nejsou fér proto je všichni nyní reportují za unfair hru, řekni mi ty chytrolíne jak se ubráníš desítkové zasobníkové artyně co střílí co 6 sekund a dává tě spleshi furt na pas a za 500 dmg? nevozím sebou 5 oprávarenských sad abych měl možnost přejet do arty save pozice, ty snad jo? nebo že britské artyny střílí i přes skály a za baráky, že one shooty jsou na denním pořádku a v každé druhé hře jej někdo dostane, že 5m spleshi ti vezmou 1000 hp vyřadí moduli a zabijí několik členů posádky a máš po hře a můžeš se jit utopit, a nemluvě o nízké inteligenci hráčů artyn, kteří místo aimu na heavy a TD neustále přeměřují a střílí po scoutech a medkách co jsou v pohybu, slovy klasika za buznoklikače hraje snad jen banda zfetovanejch negrů, pokud někoho uráží pravda je to jeho problém … howk

    • lukulus74 napsal:

     tak pokud přeměřují a střílejí na jednoucí scouty, tak je to v poho, protože snižují svoji efektivitu a hráči jsou v bezpečí před oneshotem, ne?:)

     Možná by bylo dobré před používáním cizích slov si nejprve zjistit, jak se píší…

     • marty napsal:

      tipické … nemám argument tak kontroluji a napadám gramatiku, proč se vlastně zapojuješ do diskuze?

    • Petrynno napsal:

     Forma vyjadřování a množství hrubek v textu odpovídá inteligenci autora. Neprzněte, prosím, náš jazyk a alespoň jednou si přečtěte co píšete. Už je mi z toho fakt na zvracení.

     • marty napsal:

      další gramar nazzi, tak to nečti, když k tomu nic jiného nemáš, také pochybuji o tvé inteligenci, víš mi chytří nemáme čas po sobě vše kontrolovat do písmene to by byla ztráta času pro lidstvo 😀

     • Tobi_1989 napsal:

      „My chytří“

      řekl člověk kterýmu přijde naprosto normální reportovat lidi za to, že používaj určitou classu – která ano, je nevyvážená, ale je naprosto legálně ve hře a NENI op.

      že se neumíš bránit artynám je tvůj problem, já jsem dostal oneshot možná 5x za 7 tisíc bitev a jo, nasere to, ale bejt z toho hořkej a pomstychtivě je banovat za to že hrajou hru, bez podvádění, bez hacků, bez urážení lidí okolo sebe?
      To je trapný a dětinský, to se na mě nezlob.

     • marty napsal:

      já se na tebe nezlobím, ani na hráče artyn se nezlobím, já se zlobím na WG, že umožňuje ve hře něco takového a podporuje určitou skupinu hráčů si v tomto RNG natřetí libovat, a urážení hráčů a reportování jich je pouze hate mířen k WG, aby si konečně uvědomili že mají začít něco dělat, všichni tu kritizují klany za podvádění, ale v čem je to jiné oproti artynám, pokud oni podvádí způsobem využití mechanismu hry, která toto podvádění umožňuje, pak se dá říct, že všichni co hrají za artyny také podvádějí protože využívají systém hry, která jim to umožňuje, a ano současné artyny jsou ve hře podvod jak na hráče co za ně nehrají tak i za hráče co za ně hrají … RNG je největší slabinou WoT a urtyn je to RNG natřetí!

     • Tobi_1989 napsal:

      Aha, takže když reportuješ hráče (hádám za nesportovní chování, protože ikdyž ani tahle možnost neni správně tak ostatní už nejsou vůbec správně) a vynadáš mu do skycancerů tak tim vlastně vůbec nemíříš na toho hráče, kterej jak tu píšeš je vlastně taky podvedenej tim že sám podle tebe podvádí, ale míříš tím na WG… OK, a jak přesně myslíš že to funguje? Za každej report artyny o 0,01s blíž k rebalancu artyn na live serveru?

      Promiň ale to je ještě stupidnější než si myslet že Likováním videa s nemocnou holčičkou na Facebooku se vyléčí dětská rakovina…

    • nehned napsal:

     To jsi skutečně tak hloupej nebo jen pernamentně zhulejen , že si myslíš , že s artinama hrají jen srabácký ubožáci , co nedokáží hrát s ničím jiným. Takže s nimi nehrají lidi co expí artiny kvůli klanu do týmovek , nehrají s nimi lidi co jedou osobní myse , lidi co se snaží mít inženýra , lidi co zjistily , že jsou i bez prémka schopní v pohodě uživit artinu na na vyšších tierech . NE ty máš jen kromě tunelového vidění i tunelové myšlení . Vidíš artinu a hned jí musí ovládát ubohoučkem srabáckej dement. Co kdybys si napřed sám skusil nějakou zahrát , aby jsi zjistil, že to opravdu není žádná sranda.

     • VijaCZ napsal:

      Sranda to není – je to ukrutná nuda. Potřebuješ na to alespoň jedno poloslepé oko, alespoň jeden prst na jedné ruce a pět mozkových buněk – dvě posouvaj kurzor doleva-doprava, dvě nahoru-dolu a poslední dává pokyn ke zmáčknutí čudlíku na myši. Moji psi by byli skvělí artynáři, stačilo by myš pomatlat slaninou.
      Arty nejsou OP, arty jsou ukrutně nefér. Reportovat je je jediná obrana – kliknutí za kliknutí, nic víc s tím ve hře nejde dělat.
      K tématu – podvod je podvod a podvodem zůstane, můžeme chápat motiv, můžeme obdivovat vynalézavost hráčů ale zůstává to podvodem a ten prostě MUSÍ být potrestán. Na věci jako čest a poctivost se tu bohužel nehraje, snad si udržíme alespoň to zdání spravedlnosti, takže ano, BAN na delší dobu (perma je přeci jen dost krutej) plus reset mise dokončené podvodem (kdyby se resetly všechny mise, jen jim, parchantům nepoctivejm, nacpeš kredity za ty lehčí mise)

     • zajko747 napsal:

      dávam za pravdu,veľmi pekne si to vystihol

 25. kirbek97 napsal:

  WG se nemůže divit, když ty mise udělá těžký a některé jsou téměř nesplnitelné…navíc mi na podpoře potvrdily že jim některé nefungují správně

  • Polyphenol napsal:

   asi sa ani nečuduje, čudujú sa iba poctiví a četní ľudia …

 26. morten76 napsal:

  nu ja nevim , nevim ten mod je cely spatny takze ,ze sa tam dela podvod lol gogo, mne osobne je to jedno a ked niekto pojede s T22 tak urco si z neho ucuravat nebudu lebo mi to je jedno ze ma jezdici obrazek lol… horsi by bol public ale Marty vnukol si mi dobru myslenku a napad jak na kliakcov super diik

 27. jansulovsky napsal:

  Nejhorší je, že spousta hráčů má tyhle prasečí povahy za vzory …

 28. mawerix napsal:

  GG fialoví retardi.

 29. Lucas_XTD napsal:

  Netušil jsem, že jdou dávat reporty ještě před bitvou. Každopádně je to hnus.

 30. Inqič napsal:

  Začíná to tu vypadat přesně jako na komentářích v novinkách… všichni melou jen o tom jak bylo za komunistů líp a jak by všechno zakázali. A k tomu nadávaj do prasat…. Už podle statistik české hráčské komunity je jasný že, inteligence právě těhle lidí je na bodu mrazu…

 31. Polyphenol napsal:

  Tvoje štatistiky sú zjavne tak dobré, že sa hanbíš písať takéto dristy o štatistikách ostatných ľudí pod svojom vlastným nickom (aby sme sa mohli kuknúť, čo si za pro skillera) …

 32. RozaMadMax napsal:

  Týden banu za podvod v nadvládě je málo, chce klidně 1. měsíc+ tank sebrat a už ho nikdy nezískat. A podvody v klanech též tvrdě postihovat(sebrat goldy, zrušení klanu/vyloučení z akcí atd. možností je hafo.

 33. Unikitty_CZ napsal:

  Tohle je přesně ten důvod proč tenhle mód nehraju. Ale až taková drzost to už je mazec. No nic opět si odkroutí pár dnů banu a jede se dál a tančík je v garáži.

 34. prde66 napsal:

  nech hodí kameňom kto je bez viny
  a artiny reptím už min pol roka a neni mi studno ale hlavne to nepomáha – to by wot ko prišlo o pár prima hráčov

  • Unikitty_CZ napsal:

   Jestli je to jen o podvádění v tankách po kom mám tím kamenem hodit?

 35. Pepiczek napsal:

  Z morálního hlediska je to samozřejmě nefér. Víc k tomu nelze dodat. Snad jen, že podvod zůstane podvodem a stokrát vyřčená lež zůstane lží. Chápete co chci říci. „Staty na to máte :-)“

 36. mokrejlojza napsal:

  Je nekde jen pro zajimavost, ten seznam hracu? :) Jinak imho, perma bany podle me nedostali..bohuzel..

 37. Binford80 napsal:

  Já už WoT skoro nehraju a tenhle mod hry je pro mě španělská vesnice. O co v tom videu vlastně jde? Předem díky za vysvětlení pro neználka :-)

  • 12Stig12 napsal:

   nové mody – běsnění – 2 týmy proti sobě hraje se na body a pak Drcení oceli – všichni proti všem s misema na nový X medko T-22 a zde je vidět jak jedni z nejlepších hráčů zabijí ty co nejslou od nich z FAMEu a pak si dělají mise, aby měli T-22 hned, přestože s jejich statama, by to dali normálně v bitvách

   • Binford80 napsal:

    Děkuji pane Stigu, někdo o Vás říká, že když vidíte pěknou ženu, prodlouží se vám jedna noha a že vaše levá bradavka má podobu tratě na Nürgburgringu. 😀

 38. Bazilisek22 napsal:

  unás to taky klany dělaj , třeba včera to dělali v G4ME , a to se nestyděli to dávat dohromady na streamu od Houmra

 39. MarkusMark napsal:

  keď uvidím na randome niekoho z FAME, hneď bude nasledovať report 😉

  • Bazilisek22 napsal:

   proč ? jakou to má logiku ? Nehaž všechny do jednoho pytle .

 40. Inqič napsal:

  To polypmihol: Když tak čtu tvoje oduševnělý reakce, úplně mi to topoří pravici:-) Ale, nefandim náckům ani jehovistům a ani jinému z tvých očividných vzorů. Takže ti jen řeknu, že opravdu nejsi dost inteligentní, na to se semnou dohadovat…

  • Polyphenol napsal:

   Zhadzuješ akurát sám seba a to tu ľudia vidia, je mi ťa úprimne ľúto, kľudne píš ďalej tie tvoje nonsensy. Si proste buď dieťa, vypatlanec alebo chorý človek. Veľa šťastia v živote, bude ti ho treba.

   • Inqič napsal:

    Takhle nějak jsem si vždycky představoval diagnostiku od imbecilního maďara;-)

 41. Milanek13 napsal:

  Ještě by mohli začít řešit Warpacky a zase by ta hra o něčem byla :-) permaBAN pro warpackáře a hra zas bude hratelná :-)

 42. Akiro napsal:

  Tan ingič bude asi peknej pičus že?

  • Inqič napsal:

   Rozhodně! Každej kdo má názor přece musí bejt pičus! Je jasný že hupákům to tak musí připadat….

  • Polyphenol napsal:

   On za to nemôže, netreba si ho všímať :)

   • Inqič napsal:

    Ty jsi tak chytrej a úžasnej, chtěl bych bejt jako ty, ňoumo:-D

 43. Lorda napsal:

  mě třeba ani tolik nesere FAME ….. některý mise jsou těžký a prostě to chtějí takhle tak si to dělají takhle ….. nicméně mě spíš víc sere turecká BABA …..tohle je svinstvo protože se hraje o ceny ….T22 může mít defacto každej kdo na to má ….. delete kebab asap podle mě .)

 44. Krutipirko napsal:

  Hm…objev Ameriky v roce 2015. Tohle dělají top klany už pěkně dlouho. V loni, v týmovkách několikrát jednodenní ban za report od všech hráčů soupeře. Mmj turci jsou tímhle proslulí, FAME to nedělá taky prvně. Stejně se nic nedělo, podpora WG mlčela.

 45. Glock17 napsal:

  Děkuji, že WG zavedlo mód nadvláda. S*áči, podvodníci a podobně pokřivená individua nechť si tam blbnou do alelujá. Aspoň jich bude méně v jiných modech a já je nepotkám. Stejně jsem oželel týmovky a další mody, které tyhle de*ily přitahují.

  WG, prosím přidej další mody a další odměny, ať se tihle chamtiví trotlové přesunou co nejdál. Místo banu jim smažte přístup do náhodných bitev. Ať si tam v Nadvládě leští ega navzájem.

  • zarag1 napsal:

   Ono je to malicko jinak. Ty mody jsou natolik hloupe a nepopularni, ze to WG uplaci super tankem. Kuci samozrejme svindlovali, o tom zadna, ale prave proto, aby tank meli hned a nemuseli se takovou srajdou zabyvat. Jinak receno, podobne veci jako tyto dva mody te pred dobrymi hraic neuchrani. Tezko schvalovat podvod, ale me osobne skutecne daleko vic zarazi to zneuzivani reportingu – jak Babou (a dost mozna i jinymi) tak treba i hraci, kteri nezvladaji hru s artynou…

 46. nic82 napsal:

  Já myslel, že reporty se dají dát jen hráčům, kteří s vámi byli v bitvě, nebo po bitvě ve výsledcích bitvy