Úžasný wallpaper TVP T 50/51

Server rykozset tradičně vydává ručně dělané wallpapery tanků z World of Tanks a Armored Warfare, které kvalitou vysoce převyšují ty, které vytváří sami autoři her. Tentokrát si jejich grafici vzali na paškál chystanou československou desítku, střední tank TVP T 50/51. Jaký wallpaper vytvořili se můžete podívat v článku.

Je to paráda, co říkáte?

Zdroj: http://rykoszet.info/2015/12/01/tapeta-z-klimatem-8/

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

29 komentářů k “Úžasný wallpaper TVP T 50/51”

 1. Astute_Cat napsal:

  Dokonalé !!! :)

 2. MArtin napsal:

  Paradni ..

 3. Glock17 napsal:

  Povedené. +1 :)

 4. MrCokkie napsal:

  Ani tu tak není poznat Photoshop

 5. fugi87 napsal:

  Povedené 😉

 6. zug007 napsal:

  Více méně vše co se tu ukáže z WoT českého, tak je to užasné super epic bomba čupr. Já z toho fakt udělaný nejsem, wallpaper je naprosto průměrný a tanky taky, ba naopak T1-T8 jsou šroty nad šroty. Nechápu jak jste z toho tak vyšťavení, kvůli vlastenectví to rozhodně nebude…

  • Glock17 napsal:

   Vošouste nebreč, já se vrátil! :)

  • Dinbos napsal:

   8-10 jsou povedené tanky klasické střední tanky pohyblivé bez pancíře s dobrými kanony a nižší nás ani moc nemusí zajímat. Máš pravdu jen kvůli vlastenectví to není 😉

  • Tobi_1989 napsal:

   T-T8 šroty nad šroty? no nevim hele…

   T1 nemá smysl řešit, tam jsou plečky všechno (ano, spousta pedobearů je celá vlhká z T1 Mazanášunka,ale jinak to je tier kdy 99% lidí dá max 3 bitvy

   T2,4 a 5 jsou naprosto průměrný tanky – nic extra, ale ani nijak vyloženě špatný

   T3 má absolutně brutální top dělo na svůj tier – 670 dpm z autoloaderu a 82 pene, co bys na 3ce chtěl víc?

   T6 je medko s autoloaderem, celkem průměrný, ale autoloader ho aspoň trochu odlišuje

   T7 je… křáp, jo… Tier 6 tank s tier 8 ruským dělem za cenu pohyblivosti a deprese… jo, tohle je křáp

   T8 je papír s luxusním dělem, možná není až to není až takovej extrém v „Glas cannon“ disciplíně jako CDC, ale žeby to byl přímo křáp?

   • The_Disturbed napsal:

    Proč tomu všichni říkají autoloader?
    Pokud vím tak autoloader by mělo být automatický systém nabíjení.Kdežto tohle je CLIP tj. zásobník.

    • Tobi_1989 napsal:

     to je buřt, IS-7 zase má autoloader ikdyž nemá clip a nikdo jí autoloader neřiká 😀

   • BerounSF napsal:

    T6 je fajn, to dělo má podobné staty jako chi-ri a ještě o tier níže, navíc je pohyblivější.

    T3 má možná dobrý kanón, ale furt je to křáp, nemá to pohyblivost, a k čemu ti je 50mm pancíře ve věži když nemáš depresi.

    osmička je podle mě průměrná, pohyblivost nevyniká, 6 stupňů deprese nic moc, dělo dobrý ale ne zas speciální.. průměr no. Tudíž fakt dobrý jsou podle mě 6,9,10. A to je prostě málo…

   • Discaver napsal:

    co ? 7 je špatná ? tak to chceš trochu moc protože to dělo je super a rychlost taky, dohled dostačující pro mě momentálně nejlepší středák na 7 co jsem jel

  • Tech napsal:

   Tier 9-10 je OP ve správných rukou. Nauč se hrát.

   • mawerix napsal:

    Tyhle názory se mi fakt líbí. Takže ty s něma umíš hrát ?! A kde jsi s něma hrál ? Na TEST serveru ? A jaký tam máš STATY ? A WNko ? OMG budu mlčet nebo zas dostanu ban…….

    • Tech napsal:

     Ano na testu. Průměrný Dmg za 10 bitev 3500. WN8 nevím, ale jinak mám 2000.

     • Buldozer napsal:

      Označit tank jako OP, po pár jízdách na testu může jen OP idiot! Tebou nastřílená DMG na testu, kde navíc jezdí většinou jen měkké cíle a skoro kažý střílí jen goldy (já vím, ty určitě ne :) ) není na zásobník nijak výjimečná. Teprve random tank skutečně prověří a můj osobní názor (a nejen můj – viz zahraniční fóra) je ten, že tank je “ tak akorát“, ale v žádném případě není OP! Má skvělé dělo, pohyblivost, deppresi, ale žádný pancíř. Zkrátka je to medko jak má být. Tank neodpouští žádné chyby, kdo se jej naučí hrát, bude pro ostatní opravdu oříškem. Osobně si myslím, že se čsl. tanky na randomu, právě pro tyhle své vlastnosti, moc nerozšíří, tedy až pomine naše národní mánie (odhaduji tak max. do konce března 2016). Tyto tanky budou dále hrát jen vyslovení medkaři, které je dokáží využít na maximum a pak „srdcaři“. Pro spousty hráčů už bude problém přejít přes 6 (přece jen zásobník má svá specifika), natož přes 7 nebo 8. Píši o běžných hráčích randomu, tedy o všech až do oranžové barvy, ale také většině žluťáků a části zelených.
      PS: Žádám všechny „mudrlanty“, nebo-li „nekňubáky“, aby slova OP pro označení jakéhokoliv tanku nepoužívali pouze jen proto, že se jim s ním na testu dobře jezdí a že nastříleli DMG větší než obvykle. Ne o tomhle označení OP opravdu není :)

  • nehned napsal:

   To že ty tanky neumíš uchopit , nebo ti s nimi prostě hra nejde , ještě neznamená , že to automaticky musí být šrot . Stačí se podívat na to kolik lidí brečí u Škody T-40 jak je to špatný tank . A přitom mě a spoustě dalším se s ním hraje dobře.

   • VanamonD_GM napsal:

    Skoda T 40 je super :) je to jak malej Leopard :) a ta DMG za minutu je nadhera. :)

  • h0fmaNNNN_SquarePants napsal:

   Njn zug ten hrál na test serveru když ještě ani nebyl akorát plná huba keců a medko jsi taky určitě viděl maximálně z vlaku jak jsi jel kolem…

  • Joki napsal:

   Já ty tanky taky hrál a jsou best! Záleží asi na člověku;)

 7. Hacker napsal:

  Mají nádnerně zpracované tapety třeba JagdPanther II v tom bahně je vyloženě luxusní, jj zase je vidět, že WG co dělá, nedobře dělá. Pro rykozset palec nahoru pro WG …… no raději nic.

 8. Lukass napsal:

  Už je na ploše :3

 9. MarfyArt napsal:

  pěkné… škoda že nemá zimní nátěr…

  • PetrArcon napsal:

   Škoda, že tam není kalendář.

   Ale už je na tapetě.

  • rutak napsal:

   Ahoj, s tím nátěrem máš pravdu, už sem nacpali hodně wallpaper-ů ale ani jeden s maskováním.

 10. peripsen napsal:

  nádhe

 11. Lord_Ficomort (RU) napsal:

  Škodu T40 som kúpil za 15 eur, keďže k tomu dávali 2500 zlatých ako bonus. Tak už sa teda pustím aj do skúmania tých českých tankov, nech nezostane Škoda T40 osirená.