Už i QuickyBaby čóruje videa?

Je to pár měsíců, co carramba66 vzal quickybabyho video s československými tanky a opatřil ho českým komentářem. V té době mělo video velkou sledovanost, protože na čs. tanky se netrpělivě čekalo. Ovšem mezi contributory se strhla vlna nevole (prim držel toncek, který carrambu označil za „hyenu“), že si carramba dovolil převzít cizí video. Jak jsme vás tu informovali, carramba si s quickybabym nakonec napsali a v přátelském hovoru se domluvili na stažení videa. A ejhle, co se na quickyho youtube účtu neobjevilo? Video převzaté od jiného youtubera.

Samozřejmě máme namysli video jednoho z čínských youtuberů, ve kterém hraje s Chieftainem Mk.6, který už v Číně. QuickyBaby ho převzal stejně, jako před pár měsíci carramba. Toncku, kdepak jsi? :)

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

20 komentářů k “Už i QuickyBaby čóruje videa?”

 1. JohnyVacli napsal:

  Nechci QB nějak obhajovat, ale video nepřevzal, jen stáhl replay, který přehrál, natočil a okomentoval. A co vím, tak těch replayů okomentoval už dost.

  • Chrastidlo napsal:

   Dokonce ve videu rika, ze replay se objevil na jeho replay webu… :-)

   • JohnyVacli napsal:

    Jo máš pravdu, teď jsem se taky k tomu dostal. :-) Tak si myslím že pokud ten soubor nahraje někdo na jeho web, proč by ho nemohl použít k tomu, aby vytvořil video okomentované svou verzí.

 2. Martin napsal:

  Jezis, neni to jedno ? … kdyz to nekam nekdo nahraje pocita s tim ze si to lidi stahnou a podivaji se na to , a tohle je zrovna video, ktere na eu nebo ru nikdo nesezene, momentalne .. a pokud vubec nekdy 😀

 3. pedro3370 napsal:

  Myslím, že pokud se lidé domluví na zkopírování videa, není v tom problém. Jinak QB udělal svoje video, žádné neokopíroval, je to pouze replay, který mu byl dokonce nahrán na jeho replay stránku. PS: Toncek je kokot, to ví každý, z něho bych si nějakou velkou hlavu nedělal.

 4. Ondrysman napsal:

  Haha ten toncek je dobrý netáhlo xD závistivej a namachrovanej.. Carrambo vůbec ho neposlouchej

 5. Rekzen napsal:

  Jestli se ptáš kde je Tonda tak pokud se nemýlím učí se na maturitu.
  Co se označení jakožto ,,Hyena“ tak nevím už na jaké to video byla jenže ty jsi ho vydával za svoje a QB řekl že ho stáhl :) to ty však ne

 6. SG_semda napsal:

  Jenže to je docela rozdíl, stáhnout video z QB YT účtu a okomentovat ho bez jeho vědomí a stáhnout a natočit a okomentovat replay, kterej se objevil na QBho stránce s replayi… 😛

 7. SG_semda napsal:

  Jsem zvědavej co na tohle řekne QB jestli se to k němu dostane…

 8. Unikitty_CZ napsal:

  Které video přesně „zčořil“?

 9. godefroyCZ napsal:

  Proč je nutné řešit nějaké osobní averze přes web? Ostatní to nezajímá. Navíc nevím co je špatného na natočení videa z nějakého replaye pokud ho nevydávám za replay vlastní.

 10. black_adder napsal:

  Hosi, mate ze potrebi vydavat takove clanky? Chapu ze vam neco asi lezi v zaludku, pochopil bych i to ze o tom pisete ale neslo by to trochu seriozneji? vzdyt argumenty se mohou podavat i s nejakou tou stabni kulturou, nebo ne? Prehlidnu li obsah clanku tak ten nadpis absolutne devalvuje dlouho udrzovany standart tohoto webu.

 11. boscz napsal:

  Okurková sezóna. Řeší se tady 3,14čoviny.

 12. black_adder napsal:

  pravda, pravda.

 13. adnoh napsal:

  ty o etice radši nemluv. jinak ten článek je pěkně ubohej.

 14. Delta napsal:

  Novinářská etika, to snad ani neexistuje.

 15. Silverghost napsal:

  Taky musím říct, že docela zklamání z článku a kvalita webu začíná dost upadat. A to jsem sem chodil docela rád.