Type 59/Patton v prodeji v severní Americe

Posledních pár dní jsme tu často psali o čínském premiovém středním tanku Type 59/Patton, hybridu podvozku legendárního Type 59 a věže M48A3. V misích na americkém serveru se Type 59/Patton objevil jako podmínka a vypadalo to, že by se měl berzy začít prodávat. A už je to tady: Type 59/Patton se objevil v prodeji na americkém serveru. Jeho zavedení do Evropy můžeme čekat brzy.

Jak to vypadá, do konce měsíce budou odhaleny i ostatní chystané premiáky, zřejmě Sherman Revalorisé, Rheinmetall Skorpion a ještě něco…

Za upozornění děkujeme hráči Chaffeine.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

29 komentářů k “Type 59/Patton v prodeji v severní Americe”

 1. mys3544 napsal:

  inac v clanku pod tym je napisane ze kazdy tyzden odhalia jedno nove vozidlo !

 2. modelar232 napsal:

  Má to být náhrada za T 34 trojku nevíte?

 3. Tr0ll0Master napsal:

  Tenkrat kdyz o nem poprve WG psalo, tak jsem rikal co to je za mega bastl. Ted uz mi prijde docela dobrej (neberu cenu, balik atd)
  Uz jsem si asi zvykl na ty WG UFO projekty 😀
  (i kdyz tohle byl udajne skutecny projekt)

 4. Pet424 napsal:

  já už nechci ty prémiáky ani vidět ať si je WG nacpe hodně hluboko do ****

 5. Mike2051 napsal:

  Jak to, že hráči Chaffeine, když jsem ti to poslal i já? 😀

  • nwmjmeno napsal:

   Pane bože, a nenapadlo tě že mu to taky mohl poslat on a byl první ??? stupidita některých lidi mě opravdu překvapuje……

   • Mike2051 napsal:

    Tak pokud mu to napíše víc lidí, tak může uvést všechny (předpokládám, že mu to nenapíše 100 lidí). Aspoň za to, že se snaží pomoci. A máš pravdu, vážně mě někdy stupidita lidí překvapuje…

    • Tomas napsal:

     Prosím poděkujte mu někdo, at může klidně spát. :)

     • Mike2051 napsal:

      Jak malé děti… :)

     • carramba66 napsal:

      Děkuju všem, když to ale jednou vydám, tak další maily na to téma už nezohledňuju, nemůžu ten článek opravovat desetkrát :) Přesto ale děkuju a posílejte dál, příště už si na to dám bacha.

    • Buldozer napsal:

     To myslíš sebe? Tak to sedí, trefil jsi hřebíček na hlavičku …. :)

 6. myzrael333 napsal:

  Tank podle mě nic moc, to by ani tak nevadilo, ale tyto nové stroje nedaj do hry za goldy, ale pouze v balíčku. Kdyby aspoň po omezenou dobu je dali za goldy do hry. Tak ať si to strčí do řiťi.

 7. Igi napsal:

  Zo všetkých chystaných premium mediek – Type 59/patton, Sherman Revalorise a Panzer 58 mi príde najvyrovnanejší ten panzer 58. Type 59/patton nema penetraciu – goldy v premiaku nechcem použivat, Sherman je pomalý a papierový, dlhy aim time(pripomina T-34-3) a má len 5% depresiu. Ten panzer 58 ak bude a ak bude mat 10% depresiu a čo i len trošku mu bude dingat veža tak si ho asi kupim.

 8. cNNk napsal:

  Budou to klasicky premiaky, cili pozdeji v ingame shopu nebo zase neco ve stylu Berlinu ?

  • carramba66 napsal:

   Zrovna cNNk byl, je a počítám že vždycky bude v pohodě. Jeden z nejrozumnějších lidí, co pracují pro WG. A že je znám prakticky všechny…

  • cNNk napsal:

   To uz knouras i tady ? smutny.

 9. Tesid napsal:

  Stejne si nekoupim ani jeden. Premijak bez vip mm nema hodnotu.

 10. Tomas napsal:

  Nevím, ale mě na těch nových premiacích vadí malá penetrace. Neznám přesné parametry tohodle tanku, ale myslím to obecně. Premiový tank s malou penetrací a bez omezeného MM nějak neplní jednu ze svých funkcí a to vydělávat. Když se dostaneš do desítek s tankem co má 175 pene, tak prostě musíš ládovat goldy. Proto se ty nový nevyrovnají třeba FCM, který naštěstí vlastním. Tam se dostanu max mezi devítky, má to na ten tier solidní pene a golda nacpu jednou za uherák, když jde do tuhýho.
  Takže bud at těm tankům dají odpovídající penetraci tomu, že budou potkávat desiny nebo at na nich zlevní goldy. Jinak to nefunguje.