Type 59 v prodeji na konzole

Na konzole se bude legendární čínský střední tank Type 59 prodávat v balíčku za 7 850 goldů. Dostanete jedno místo v garáži a posádku vytrénovanou na 100%.

„Type 59 je velmi vyhledávaný čínský střední tank 8. tieru. Tento tank je enormně pohyblivý a obávaný na všech bojištích. Odrážejte střely od své věže a dobře sklopeného pancíře podvozku, využívejte svoji velkou pohyblivost k obchvatům a rozdrťte své protivníky!“

Zdroj: http://thearmoredpatrol.com/2016/02/05/console-type-59-cheapest-bundle/

Napsal vlodek73

Hráč World of Tanks od prosince 2012.

25 komentářů k “Type 59 v prodeji na konzole”

 1. tatka_Martin_Xbox napsal:

  Je v prodeji od 5. února v několika balíčcích, některé jsou opravdu „výhodné“.
  http://console.worldoftanks.com/en/news/specials/spotlight-theee-type59/
  Teď jich jezdí šíleně moc i víc než 12 v bitvě, ale zatim se moc nepředvedli. ale bouchá hezky ;-). Jediný čím mě zaujal, jsou výdělky. Kupovat ho ale nebudu, číňany už mám rozjetý.do 8.T a tak už jsou posádky rozjetý a na prachy mám jiný stroje.

 2. martyEF napsal:

  už je to tady, již brzy i na Vašem PC … aneb rejžujem dokud ještě můžem ….

  • Spratekk_CZ napsal:

   Zřejmě nechápeš tu politiku WG. Oni to prostě udělaj jako na kompu a pak to stáhnou z prodeje. Na konzolích je i trailer na Type 59 kde se přímo mluví o „největší z největších legend“ PC verze…. Takže hold WG na tom stačí finanční politiku i tady. Pak se stáhne z prodeje a bude to exkluzivita i na konzolích… ale asi za nějakej čas až

   • martyEF napsal:

    ale já chápu proč to udělali a ještě udělají :)

 3. Peetrcz napsal:

  Na konzolich ma jine vlastnosti? Na PC urcite neni pohyblivy, ale strasne liny. Akcelerace temer zadna.

  • ItsWhisper4 napsal:

   Je stejný a odpovídá té ponerfované verzi. Líný, s dlouhým reloadem i aimingem a dělem co si háže kostkou jestli penetruje. Akcelerace žádná a přední pancíř moc neodrazí. Tvrdá věž je k ničemu, protože všichni ládují prémiovou munici.

 4. SteelFox napsal:

  Hráči WoT na PC neustále otravují s tím, že chtějí Type 59 ? Ok, na WoT PC nedostanete nic, musíte si koupit konzoli !! Tak si Viktore Kislyi představuješ lepší naslouchání hráčské komunitě ?? No nic, zřejmě máme úplně jiné vnímání významu slov …
  Jen taková maličkost, Viktore: v nejbližších dnech přijde nová verze Armored Warfare s novým dealerem přinášejícím ne jeden, ale celou řadu čínských tanků, a to včetně Type 59 (.. tj. kdo jej nedostal darem, tak si jej vyzkoumá v rámci nového tech stromu).
  Někdo zase namítne, že AW není WoT … a já odpovím: to je více než jisté, že není !! :)

  • romikuscz napsal:

   To je jako kdyby jsi napsal: dnes u nas v trafice je k dostatni model type 59 za 250 kc. Tak Viktore mas peska, jdu si ho koupit a ted budu misto ve wot jezdit po obivaku s type 59 cha chaaaa, to sem ti to natrel.

   Ses k smichu.

   • GeoCZ napsal:

    +1000

   • SteelFox napsal:

    A proč bys zrovna ty musel chodit do trafiky a utrácet 250 kaček za nějaký model ? Napiš si na krabičku od sirek „Type 59″ a můžeš si s ní jezdit nejen po bytě, ale dokonce i na chatě, cestou tramvají, … apod. Jelikož máš silně omezené srovnávací schopnosti, jsi v podstatě štastný člověk. ( To jsi mi to natřel … a ještě ses mohl zasmát … no prostě šťastlivec ..)

    • Mydriman napsal:

     Jak řekl romikuscz, jsi k smíchu. A za to má víc než jen body :-)
     Jestli bereš to, že WG nenaslouchá svým hráčům kvůli tomu že na PC verzi jim nedá Type 59, tak jsi k smíchu ještě víc. Když by každý vlastník nějaké hry měl všem hráčům dávat úplně vše zadarmo, jen tak když ten hráč o to požádá. Potom by za 1) ty firmy zkrachovali a za 2) by ve hře byl chaos a neměl by jsi vůbec důvod pro něco se snažit a bojovat. Jestli jsi s prominutím rozmazlený synáček, tak máš smůlu, nikdo ti jen tak nic nedá zadarmo a kdy se ti zlíbí. A jestli to tak doposud bylo, tak brzy na tu hubu spadneš a bude to bolet.

     Jinak AW moc neznám, ale vím že tam Type 59 je jako Tier 3, což ve WoT jsi dostal zadarmo na Vánoce Toldiho, což je úplně stejné. Tier 3 = Tier 3, akorád jiná hra, jiný „název tanku“

     • SteelFox napsal:

      Mydrimane, už toho nech. O žádném rozdávání Typa 59 zadarmo jsem nikdy nemluvil. S tím jsi přišel ty – a nevím, odkud jsi to vyhrabal. Pak jsi na to nalepil jen kupu nesmyslů. Baví tě tyhle nepodložené řečičky ?
      A pro tvoji informaci: AW hraji. Ne, tier 3 v AW rozhodně není jako tier 3 ve WoTku. V AW je tier 3 úplně jiná liga. Pokud nejsi rozmazlený synáček – bež si AW alespoň vyzkoušet. Pak dej vědět …

    • hoholu napsal:

     +1000 fox

  • depletalloy napsal:

   Ale chlapče,
   na PC je T54 proto. A věř tomu, nebo ne, ale kam se na něj Type 59 hrabe.

 5. Avalanche_2 napsal:

  Bejvával soudruzi, bejvával to dobrej tank.

 6. Mydriman napsal:

  Krásný to tah od marketingu WGčka. Kdo v tomhle oboru dělá či tomu rozumí, tak tenhle tah od WG rozhodně chápe. Je třeba se odměnit novým hráčům vesměs na „nové“ hře.
  A pokud chcete třeba Type 59 (který je teď „rarita“) na PC, tak to potom může WG rozdat všechny které dřív i v budoucnu byly/budou nějak časově omezené…
  Dám Vám příklad nad kterým se hodně zamyslete, je velice jednoduchý: Vy když jdete do obchodu a je tam časově omezená sleva a vy si tu věc zrovna v ten den nekoupíte…přijdete za týden, budete na ně řvát a brečet že tu slevu chcete ?

  • SteelFox napsal:

   Jak dlouho se ještě budou vyskytovat jedinci, kteří budou neustále uvádět „příklady“ jak něco nejde, není možné, je neřešitelné, apod. … za situace, kdy by někdo kdo může – kdyby ovšem chtěl – mohl vyjít vstřít požadavkům zákazníků doslova a do písmene „lousknutím prstu“ ? A to bez přenastavováním výrobních linek, bez více či méně zdlouhavé distribuce … tj. s téměř zanedbatelnými prodejními náklady ??
   Krásný tah od marketingu WG ?? Snad jen pro toho, kdo si libuje v manipulaci … a navíc je krátkozraký podobně jako WG.

   • Mydriman napsal:

    WG ani nikdo jiný tě nenutí tuhle hru hrát, v téhle hře utrácet nějaké peníze. Ano určitě jde lusknutím prstem každému dát milionu goldů, miliony stříbrňáků… Ale jaký to dá potom té hře smysl ?
    Hold svět je ovlivněn a zmanipulován penězi, ale to už se jen tak nezmění. Protože to je globální problém a né jenom WG a vůbec téhle debaty tady.
    Přestaň se vzrušovat a trošku kroť své emoce a spíš mozek namáhej myšlenkami, pak možná přijdeš jak mnohé věci fungují 😉

    • SteelFox napsal:

     Navrhoval jsem lousknutím prstu dát každému milionu goldů, miliony stříbrňáků ?? Ale no tak, přestaň už s chrlením nesmyslů … a sám namáhej mozek. Já osobně jsem v klidu – WG se nezmění: vždy bude dělat něco jiného než tvrdí (.. hlavně neposlouchat požadavky hráčské komunity). Že by tohle byla příčina toho, proč je aktuálně WoT v „hlubokých problémech“ ? A proč byl „odejit“ Storm?
     Nic mě nenutí hrát WoT ? To mám štěstí …

 7. modelar232 napsal:

  Hele vono furt melou že potřebujou víc a víc prachů. Ty nesmyslný balíčky s kopou hovadin sou toho důkazem. Kdyby dali typana zpátky do prodeje i když třeba jenom na dva tři dny, měli by prachů tolik že by nevěděli co s nima dělat.

  • Mydriman napsal:

   To máš pravdu, z obchodního hlediska to je celkem dobré řešení. Navíc každý chce vydělávat víc a víc, kdyby jsi byl majitel nějaké firmy, budeš se chovat podobně… Ale z herního je to špatné. Když by se dal do obyčejného prodeje třeba tak moc žádaný Type 59, tak by za něj všichni hráli a to by se pak zase pak lidem přestalo líbit…když by jsi měl v týmu třeba 8 vs 8 Typů… k čemu ta bitvy byly. V každé hře existují věci, takzvaně se jim většinou říká rare, protože jsou výjimečné tím, že je jen tak někdo nemá, jsou unikátní jedinečností… proto WG má třeba zrovna Type 59 jako rare věc. A ty balíčky s nesmyslnými věcmi nemusíte kupovat, ty peníze radši utrať za jinou a REALNOU věc. V některých hrách si nemůžeš vůbec nic koupit, tak co řešit.

   • SteelFox napsal:

    Když .. když .. když … když byly ve WoTku 3 národnosti a pár tanků …, ale včera není dnes, a kočka není pes … a louka není les, to každý ví … (.. , že časy se mění !).

 8. Grochy22 napsal:

  V jste s prominutím trotlové (možná trollové)… Na každém šprochu pravdy trochu. Pokud někoho baví víc AW tak mu to přeju, protože každá hra má něco, čím osloví určitého člověka, ale nechápu důvod pokud WoT dotyčný nehraje, proč rozjíždí flame war pod příspěvkem věnovaný pro informaci hráčům WoT, zejména konzolistům aby nepromeškali šanci :-)

  • SteelFox napsal:

   Nechápeš důvod a zároveň někomu dáváš nálepku trotla/trolla ? :) To už tady jednou bylo: „… za prvé nevím co to je a za druhé mě to uráží.“ … Ok, nic ve zlém.
   WoT hraji více jak tři a půl roku. S AW jsem začal loni. Je jasné, že ve WoT mám odehráno daleko více, než v AW. Jako hráče WoT mě „mírně štve“ několik věcí v samotné hře, ale ze všeho nejvíc samotný přístup WG k hráčům. S ohledem na výše uvedený příspěvek od Vlodka73 … opravdu chce WG opakovat na konzolích stejnou fintu, jakou před čtyřmi lety vymyslel v PC verzi – prodat pár kusů Typa, a pak jej stáhnout z prodeje? Jelikož konzoli nemám, mohlo by mi to být „šuma fuk“. Proč ale WG kašle na hráče WoT – PC verze ? Na konzoli to jde, na PC se (záměrně) kašle ? Pokud se chce WG vyhrabat z „hlubokých problémů“, co kdyby začal tím, že bude vstříčnější k hráčské komunitě ?

   • k_o_f_i napsal:

    Potrefená husa? ☺Prodej Typa na konzolích se nedá vůbec srovnávat s prodejem na PC. To je diametrálně odlišná situace. Tohle je čistě marketing a rozhodne ne ve smyslu budem prodávat, stahneme z prodeje, uděláme exkluzivní tank.