Tipovačka pro hráče Xbox verze WoT

Náš spolupracovník a Community Contributor ItsWhisper4 si pro hráče Xbox verze World of Tanks připravil soutěž o gold. Upozorňujeme, že jde opravdu o soutěž na Xbox, nikoli na PC. Cíl je jednoduchý, ItsWhisper4 vám ukáže obrázek výsledku jedné bitvy se zakrytým ziskem XP a vy máte podle počtu zničených, poškozených a naspotovaných tanků uhodnout, kolik XP dostal. Vyhrávají nejbližší tipy.

Hra proběhla s francouzkým těžkým tankem FCM 50 t. Je sice staršího data 1. 10. 2015, ale to jí neubírá na kráse. Podmínky jsou jednoduché – každý soutěžící smí poslat pouze jeden tip, vyhrává ten nejpřesnější. Tipy se posílají na oficiální fórum Xbox verze (zde) a editace příspěvku není možná. V případě dvou shodných výsledků, vyhrává ten kdo pošle svůj tip dříve.

Výhry:
1. místo – 1000 goldů do Xbox 360/Xbox One verze
2. místo – 800 goldů do Xbox 360/Xbox One verze
3. místo – 500 goldů do Xbox 360/Xbox One verze

Cena útěchy za 4. a 5. místo – 100 goldů do Xbox verze

Soutěžní obrázek:

Uzávěrka proběhne na konci měsíce 21. 1. 2016 v dopoledních hodinách a výplata výher v nejbližším možném termínu. Malá nápověda nakonec, v bitvě nejsou dvojnásobky za 1. výhru a pouze jeden bonus, ale jen na kredity. XP jsou standardní. Samozřejmě je prémiový účet.

Hodně stěstí!

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

4 komentářů k “Tipovačka pro hráče Xbox verze WoT”

 1. ItsWhisper4 napsal:

  Jen pro představu, tolik tenhle tank na Xboxu skutečně vydělává. Narozdíl od PC je výsledková tabulka v čistém zisku, Sice byla splněná mise na x1,25 kreditů, ale již jsou odečteny náklady na opravu, munici i spotřebák Silná káva. Je to sice s prémiovým účtem, ale FCM 50t a Type T-34-3 a IS-6 jsou na Xboxu neskuteční Money Makeři.

  • KingOfSteel napsal:

   No xbox nehraju, ale zkusil bych se v prvni rade mrknout na jeho staty s fcmkem jestli to nahodou neni jeho top bitva :)

   • KingOfSteel napsal:

    Jo aha ja trosku blbe pocital :) to asi top nebude 😀

 2. jankokamas100 napsal:

  Ak mozem len tak tipnut mimo sutaz tak 2400XP.