TeamSpeak místnost? Pařba.eu

Hledáte TeamSpeak 3 server zadáčo? Server, který nelaguje a je online nonostop? Stačí stáhnout clienta TS3 na teamspeak.com a přihlásit se na server ts3.parba.eu. Jedná se o server určený pro všechny hráče různých her, včetně World of Warships a World of Tanks, pro Čechy i Slováky. Pro ty z vás kteří se s teamspeakem ještě nesetkali, jedná se o tzv. VoIP (Voice over internet Protocol), ve zkratce vám to umožní hlasově komunikovat s ostatními lidmi pomocí mikrofonu. Teamspeak je velice podobný například Skypu.

Pravidla serveru:
1) Na serveru se chovejte slušně
2) Neotravujte zbytečně jiné lidi
3) Nespamujte bezdůvodně ostatní
4) Slovo ADMINA je vždy konečné

TS má dostatek slotů (924)
WEB tska: parba.eu
O místnost stačí napsat adminům na TS do chatu.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

14 komentářů k “TeamSpeak místnost? Pařba.eu”

 1. Frak72 napsal:

  Jaka je vyhoda TS proti Skype?

  • Dinbos napsal:

   Menší zátěž na internetové připojení.

  • Humpy83 napsal:

   Taky můžeš ovládat mikrofon klávesou, tj. můžeš mluvit co chceš a uslyší tě, pouze po stisku klávesy. Dál nemusíš mít seznam lidí a pořádat „konferenční hovory“ lidi se sami připojí atd. No a určitě je to i méně náročné na PC, nejen pro internet…

 2. hlt1 napsal:

  Tak jsem to zkusil, ale jako počítačový nekňuba jsem se dostal pouze k tomu ,že teď mám v počítači spoustu asi zbytečných programů a neboť neumím anglicky tak se na nich stejně nikam nedostanu a co jsem chtěl, tak stejně nespustím. (jak jednoduché)

 3. Stratos_HF napsal:

  Nevím jak ted,ale dřív když jsi měl rychlé připojení,tak Skype tě používalo jako server.A hovory tlačilo přes tebe.Takže TS je výhodnější

 4. Scorpio napsal:

  Já zase našel: 89.177.149.184 Dělané pro WOT i jiné hry 😉 na pařbě se objevují občasné lagy v hovoru kvůli zátěži uživatelů 😉

 5. KingOfSteel napsal:

  Do googlu staci natukat free ts3 server a vyjedou vam jich rance.

 6. Missi napsal:

  Není nad to mít vlastní 32 slotů a když vám chybí sloty ,stačí jen požádat o nekomerční licenci a můžete mít třeba 500 slotů,jestli to vaš internet dovolí.

  • miras napsal:

   Pozor! S tou nekomerční licencí je velký dokazování… Nedávají to na potkání…

 7. RozaMadMax napsal:

  Neni nad vlastní TSko. A i pro průměrný klan to opravdu neni nákladné. Apokud někdo chce hrát trochu na slušné úrovni, tak to bez komunikátorů jako je TSko, mumble atd. prostě nejde.

 8. Black Adder napsal:

  Nejlepsi jsou stejne oldschooleri pekne pres „kvecko“ :))

  • Polyphenol napsal:

   😀 … tož ale ja sa do týchto vecí technicky vôbec nevyznám, ale mať hlasovú komunikáciu priamo v hre je podľa mňa super nápad, iba mám pocit, že je občas trochu zabugovaná a príliš jednoduchá, keby bola ale komplexnejšie lepšie spracovaná, s viacerými možnosťami a nastaveniami tak by to bolo fajn či?

   • Adrike napsal:

    Ona je hlavne nekvalitna… pokial porovnas kvalitu zvuku TS a hlasovej komunikacie, tak dost pocitis rozdiel

 9. RozaMadMax napsal:

  Kvalita ještě neni to nejhorší, ale prostě jen to, že použitelnost je tak pro četu a odladit to je na prášky. Takže pokud jsi v klanu, kde se toho jezdí více tak prostě potřebuješ spoustu nastavení a priorit pro jednotlivé hráče atd. A to se přes ingame Q prostě nedá.