T-54 Prototyp se prodává za 900,- Kč

V Rusku se dnes, kdy na místní servery nasazuje aktualizace 9.7, začal prodávat i očekávaný premium osmičkový sovětský střední tank T-54 Prototyp. Dlouho se nevědělo, jaká by mohla být cena. Teď už je jasněji, v Rusku je cenovka nastavena na 900,- Kč.

Protože v Rusku jsou ceny skoro stejné, jako u nás, dá se čekat, že podobná cena bude i v Evropě. Je to cca o 100,- Kč více, než u AMX CDC a STA-2, které také nemají omezený MM, ale zároveň je to výrazně méně, než stály starší osmičkové premium tanky.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

23 komentářů k “T-54 Prototyp se prodává za 900,- Kč”

 1. Milan napsal:

  nový type?asi ne…

 2. Buldozer napsal:

  ASAP video ze zítřejší aktualizace:
  https://www.youtube.com/watch?v=ytp0T2ZQ0Pg

 3. Johny napsal:

  Za tenhle shit chtějí 900 ???? To si snad dělají prdel -_-

  • strelec1999 napsal:

   Ty si shit na testu byl dobrej tak pokud si nezkusil tak drž papuli

 4. Milda napsal:

  Zítra má vyjít 9.7? Nevím jestli se těšit,nebo bát!

 5. Ondrysman napsal:

  Popřemýšlím nad koupí 😀

 6. nevim napsal:

  starsi osmickove??? – nutno brat v uvahu ze to byly vsechno hevyny (vyjma KV-5), ktere staly okolo 12k goldu 😀 a tohle jsou medka 😀

 7. Kancobijec napsal:

  v tom případě nechápu T-34-3 a jeho cenu….

 8. T3G napsal:

  Jak je to stim buffem pohyblivosti carrambo ? neměl ten tak dostat buff ? Já jsem ho teda zkoušel na testu a přišel mi jako dojebaná T 44 a ktomu hrozně pomalá, pancíř asi něco sem tam dingne

  • carramba66 napsal:

   Nakonec ho nedostal, psali jsme to tady, že si to nakonec vývojáři rozmysleli, protože se statistiky toho tanku na test serveru nakonec dostaly z podprůměrných do normálních hodnot.

 9. ds303125 napsal:

  Zkoušel jsem ho na testu a je strašně pomalý, hlavně do kopce,hruza. Pokud by byl rychlejší,asi bych do něj šel na xpeni posádky na ruské medka. Jinak kdo rád svižnější medka,doporučuji raději to francouzské osmickove medko.

  • Stanislav Patsyuk napsal:

   AMX je zasa papier, toto možno niečo odrazí.

 10. lol napsal:

  Hmmm tak tu cenu opravdu nechápu, ze T8 medko bez premium MM, které je stejně rychlé jako T28 a s dělem s podprůměrnou pene ? To je trošku moc.

 11. modelar232 napsal:

  Na to de říct jen jedno. Nekupovat!!!!!!! Jesli to někomu sedí a chce se mu za to dávat 9 stovek fajn. Je to jeho názor. Brát mu ho nemůžu a ani nechci. Za sebe ale říkám. Hrál jsem už se všema osmičkovejma prémiákama ve hře a tenhle mi ze všech přišel nejhorší. Ale říkám, je to můj subjektivní názor. Nicméně já zas nechápu politiku WG s tím plným MM s prémiovými tanky. Ale jesli ten stroj nebudu mít v garáži fakt mi to vadit nebude.

  • Stanislav Patsyuk napsal:

   Zrovna som si vyskúmal T-44 a mám tam prvý motor, čo nie je vôbec ideálne. Tá pohyblivosť bude u T-54 pp. na rovnakej úrovni?

   • livespirit napsal:

    jj zhruba tak to očekávej já mám T-44 taky se základním motorem a je to zhruba podobné :-)