T-34/85 nově s přídavnými nádržemi

Napsal nám jeden z milovníků populárního sovětského středního tanku 6. úrovně T-34/85, sakal582sakal (děkujeme). Všimli jste si, že k postranním nádržím, které měl už dlouho, ještě před přepracováním do HD, přibyly v nové aktualizaci další, které jsou na jeho zádi? To nás samozřejmě přivání na otázku, která padá poměrně často a to jestli tyto nádrže dostanou i další tanky, zejména sovětské, ale nebo také Maus. Chválabohu, nové přídavné nádrže, alespoň podle gamemodels3d.com, nejsou součástí hitboxu, střelbou do nich vám tedy nehrozí ani vznícení paliva, ani úbytek HP. Doufejme, že je to příprava na dynamické modely, které nám Wargaming slibuje už pátým rokem.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

33 komentářů k “T-34/85 nově s přídavnými nádržemi”

 1. _cerberos napsal:

  Jsem zvedavej kterymu rusovi to bude co platný když to na těch kalkulačkách nerozjedou ať se hejbe co chce :-) pro ostatní určitě zpestření

  • TheDisturbed napsal:

   Njn , není na to si do někoho rýpnout co?

   • Lumperion napsal:

    To víš…synáček zbohatlíka dostane nadupanej comp,tudíž ostatní mají už leda kalkulačky))…ale ty kalkulačky většině uživatelům stačí))….neber to osobně Cerberos…myšleno všeobecně))

    • _cerberos napsal:

     No tak já si vydelavam už 20 let sám takže to opravdu není můj případ a hlavně narážel jsem na skutečnost která byla potvrzena několika studiemi když se zjistovalo na čem se v Rusku WOT hraje byli to tzv.kalkulačky prostě PC spíše pracovního rázu , nebylo to žádný rýpaní to je FAKT

     • Erik165 napsal:

      Čistá demencia carberos.Myslene na teba.

     • _Cerberos napsal:

      Erik165 : muzes mi prosim ve strucnosti v cem je ta demence ?

     • DJW_ napsal:

      Asi to ze si ten tvoj FAKT podal vyslovene dehonestujucim sposobom.

      Sadni do lietadla a chod sa pozret do Ruska. Nebyvaju v zemlankach, nezeru korienky, nechodia obleceni v medvedich kožkách.. Spytaj sa Carrambu, ten na vychode bol. Z vela veci ti zavisťou padne sanka a to nemusis ani do Moskvy, stacia mensie mesta.

      Ale pľuvať na všetko na vychod od našej super dokonalej EU (kde sme trpeni ako chudobni pribuzni) je dnes hrozne Cool, že?

     • _cerberos napsal:

      Ale já v Rusku byl a kromě Moskvy kde je vyšší třída je to tam bohužel samej chudák to se zase prober , v Rusku není žádná střední třída tam jsou jen bohatí a to sakra bohatí a pak jen ubožáci a těch je tam 80% když beru obyvatele Ruska jako rozené a ti zbohatlici asi ve většině WOT hrát asi nebudou , takže co tam máš dál ?

     • _cerberos napsal:

      A za další na nikoho neplivu to byl jen fakt který dokonce zverejnovali i na wargamingu že nemůžou spichat s novým enginem když drtivá většina Ruských hráčů mají špatné počítače , v tom není nic ponižujícího to je jen ten FAKT

  • marty napsal:

   náhodou hraní na kalkulačkách musí být prýma … plusem zrychluješ, mínusem zpomalíš, rovná se znamená střelbu, čísla použiješ k naťukání alfa dmg kterou potřebuješ a krát a děleno slouží k určení RNG …. :)

   • Lukáš napsal:

    pokus o fťyp :)

    • Erik165 napsal:

     +1 Asi najtrapnejší v histórii Wot.cz

     • marty napsal:

      -10 pouze reaguji na stále tupce co si myslí jak jsou na tom v Rusku oproti ostatním špatně, NE opravdu nejsou

     • Glock17 napsal:

      Marty: Ty tam v Rusku žiješ, že to víš tak jistě? Z Minských Q&A je opakovaně poznat, že největší část ruských hráčů hraje na mašinách starších, často i 10 let starých. Proto ten „starý“ engine a časté pokusy o odladění

    • Učebnice Českého Jazyka napsal:

     A to byl pokus o větu bez chyb? 😀

  • Buldozer napsal:

   A tady je někdo chytrý, jak rádio po sjezdu… Než plácneš nějakou hovadinu, zjisti si nejprve nějaká data o tom, jak vypadá skutečnost. Víš vůbec, že třeba jen průměrná RAM je v celém světě jen 1700 MB? A velikost HDD něco klem 120 GB? Dokonce i tzv. „dvoujádro“ s taktem 2,3 je nadstandard? A tak bych mohl pokračovat. A pozor, toto jsou celosvětové údaje, a ty evropské se nijak neliší. A když si dáš tu práci, zjistíš, že ani ty ruské se od západoevropských moc neliší. Nejhůře je na tom Afrika, Střední a Jižní Amerika a Asie (samozřejmě ne JPN a další technicky rozvinuté státy, jako všude ve světě). Takže přestaň věřit propagandě (východní i západní) a začni si zjišťovat objektivní informace z různých zdrojů napříč světem, a někde uprostřed vždy nalezneš správnou odpověď. :)

   • Glock17 napsal:

    Ale jistě, pokud do dat zahrneš i bankomaty s Win95 jedoucí na starých Celeronech a pár MB RAMky, tak dostaneš opravdu přesné součty a průměry

    • Buldozer napsal:

     Jenže ty bankomaty tvoří sotva 0,5% z celkového počtu PC a to v tomto přehledu nejsou zahrnuty tablety a jim podobná havěť. Toto jsou čísla povětšinou domácích PC napříč světem. „Nabušené“ herní i domácí PC dnes kupuje stále méně nadšenců – je to okrajový segment IT komodit. A když už jsme u toho, tak je to hlavně díky tomu, že již hezkých pár let je velmi nízký podíl nákupu klasických PC a noteboků – tedy jejich obměny (proto ta „nízká“ technická úroveň) na úkor mobilů, tabletů atd.

 2. Pet424 napsal:

  To jste si toho všimli až teď? Kdybych věděl, že je to hodné toho aby o tom byl článek tak bych vám to taky napsal.

 3. Najlvin napsal:

  Nejde jen o nádrže. Když na to tak teď koukám v garáži, ten model tanku byl upraven v mnoha detailech celej. Víc teď odpovídá současným remodelům tanků do HD, co postupně přicházejí do hry :-)

  • peripsen napsal:

   jn je víc „HD“

   • Igiss napsal:

    aj IS7 bude viac „HD“ pretože ako na nu tak pozeram teraz v garaži tak ten HD model IS7 je dost biedny, podobne ako bol T-34-85

 4. Johny75 napsal:

  aby ti ta jeho kalkulačka ty blbe nezavirovala tu tvojí kalkulačku :-)

 5. pepan napsal:

  Ty „nádrže“ vzadu byly na pozdějších sovětských (ruských) tancích ve skutečnosti dýmovnice. Když se to zapálilo a směs začla doutnat, tak to kromě černého čmoudu vydávalo takový pravidelný „plop-plop“ zvuk, kouř totiž unikal přes plechovou záklopku.
  Nejsem si jistý, jestli nové nádrže na T/-34/85 jsou opravdu jenom nádrže, anebo Wargaming přidá k potěše hráčů novou funkci.
  pro potvrzení odkaz, doplňte si na začátek obligátní www
  .chmelar-diorama.cz/t34vrak-muzeum/

  • kyzmic napsal:

   + dobrý fotky

  • DJW_ napsal:

   Nevies prosim – ten vrak je niekde na uzemi CR/SR?
   Alebo neviete niekto o podobnom v nalezovom stave? Vazny zaujem.

 6. Carlooser napsal:

  K čemu nám budou ty „dynamické modely“ ?