Supertest: Změna mapy Berlín

Na supertestu se objevila upravená verze mapy Berlín, která je všeobecně používaná pouze pro účely nových, speciálních herních módů. Stejně jako v případě mapy Paříž, jejíž změnu jsme vám tu už představovali, se i Berlín dočká mírného zjednodušení. Wargaming se tak zjevně snaží, stejně jako v posledním minimálně roce a půl, zajistit, aby propast mezi zkušenými a nezkušenými hráči byla co nejmenší, dát i nováčkům možnost, mapy se rychle naučit.

Vlevo stará verze, vpravo nová

A ještě video

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

9 komentářů k “Supertest: Změna mapy Berlín”

 1. miminkek napsal:

  Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli vám jde stránka worldoftanks.eu. mě to napíše nějakou chybu.

 2. Unikitty_CZ napsal:

  Docela pěkná mapa bohužel jsem jí naživo ještě neviděl. Škoda že jí nedají na random ale musí být v tom přiblblém rigging módu.

 3. Ringwil5 napsal:

  A Tonda 😀

 4. peripsen napsal:

  nechápu ta mapa byla super a ted je to jen placka s pár domama :(

 5. conan.2 napsal:

  tuhle mapu sem jel jednou v tom „blbém“ režimu nějak mě totiž nebaví běsnění a když sem si to párkrát chtěl zahrát tak sem čekal třeba 4m a nebo mě to nakonec koplo za nedostatek hráčů 😀