Supertest: Video novej Siegfriedovej línie

Včera jsme vám tu ukázali fotky nové úpravy mapy Siegfriedova linie. Jako vždy dnes přichází řada na video, ze kterého jsou vidět nejen nové pozice, ale také upravené části mapy a úhly, které spolu jednotlivé prvky svírají. Například už nebude možné z města tak jednoduše střílet na pole a naopak, což jistě nepotěší spoustu kemperů, kteří většinu bitvy prostáli za bukem u nějaké pevnůstky.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/09/siegfried-map-changes-video.html

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

8 komentářů k “Supertest: Video novej Siegfriedovej línie”

 1. peripsen napsal:

  sem to nepatří, ale co se stane s mapou paříž a berlín?

  • carramba66 napsal:

   Ty jsou zřejmě ještě na supertestu, přijdou později, i když podle vyjádření WG velmi brzy.

 2. Pet424 napsal:

  doufám, že se opět po tomhle vylepšení slehne zem tak jako po vylepšeným Lakeville

 3. LukeBR napsal:

  Jen mě překvapuje, když si teda chtějí hrát na historickou věrohodnost, že tam nasázali ty stromy.
  Narovnat to údolí na severní straně ….. konec konců je to uměle vytvořená krajina a né kopie konkrétního bojiště … věc osobní preference. Mě osobně to nevadí.
  Upravený tvar bunkrů … Jejich historickou věrnost nechám na posouzení jiných. Prostě více méně symetricky rozmístěné betonové bunkry. Budiž.
  Ale ty stromy jsou samozřejmě nesmysl. Ty by vykáceli jako první, protože by překážely ve výhledu obrancům v druhé linii opevnění a znehodnocovali tak její efektivitu. Kor pokud máte zbraně efektivní na boj na dálku, jakými Němci disponovali. Jestli totiž něco obránce nepotřebuje, tak aby měl útočník krytí na cestě k obrané linii.
  Už i středověké hrady stály na zcela odlesněných kopcích, aby obránci měli dobrý výhled na potenciální útočníky a ti se nemohli nepozorovaně dostat až k hradbám. Současný pohled na hrady či zříceniny tyčící se na zalesněných kopcích je tak zcela jiný, než jak je znali v dobách, kdy hrady skutečně sloužily svému účelu.
  O stavbě pevnostních oběktů 20tého století to ale samozřejmě platí rovněž. Ty stromy by tam být neměly. Obránci by je pokáceli i kdyby z nich nechtěli udělat okopy pro pěchotu. Čistě jen kvůli výhledu na útočníky a stížení jejich pohybu mezi obranými liniemi.

  • jpdepress napsal:

   Musíš to brát tak, že WG si bere historickou pravdu, jen a pokud se mu to hodí. Někde jsem četl něco o těch čsr tancích, že se jim to nelíbilo z hlediska historické přesnosti, ale to, že tam mají mega UFO tank WT, to berou… 😀

   Pokud jsi inteligentní, tak se jim budeš jenom smát :-) Ono nic jinýho asi nezbejvá.

   • peripsen napsal:

    ty sromy nedávají smysl když už tak proč nejsou po celé délce před tou betonovou lajnou takhle to vypadá moc uměle :(

    • jpdepress napsal:

     Tak je pravda, že to vypadá tak, že to tam vysázel strýček Skrblík. Ale mě osobně se libí, že jsou tam neustále nějaké změny. To je asi to, co mě u týhle hry drží. Kdybych hrál tu stejnou mapu beze změny, pořád dokola 2-3 roky, tak mi asi jebne a jezdil bych se zavázanýma očima.

     Ledacos se může změnit, ještě bych neříkal hop.